Nocne poty nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 949

.. ...sie nasilily. Mialam nocne poty, zawroty glowy, kolatania serca, bol glowy, mdlosci i bylam ogolnie rozbita. Po jakims tygodniu wszystko sie uspokoilo i z kazdym tygodniem bylo coraz lepiej. Wychodzilam z tego leku trzy tygodnie biorac najpierw co dwa dni dawke przez tydzien, pozniej co..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 24

.. ...mrowienia kończyn, biegunki, nocne poty, ( aż do konieczności zmian piżamek ), * glut * w gardle, ataki paniki kończące się nawet omdleniami w autobusach i przekonanie, że umieram, że zawiodę męża rodzinę... A im większy starch tym silniejsze dolegliwości - spirala się nakręcała. Jednak..

Lexapro - Str. 17

.. ...miewaliście, miewacie nocne poty ? Bo ja od kilku miesięcy noc w noc budzę się mokra i nie wiem czy to ma związek z lekiem? Witam ja tak samo biorę lexapro na uczucie niepokoju( nerwica ) i rzeczywiście od jakiegoś czasu pocę sie w nocy, a nigdy tego nie miałam. Rano budzę sie i mam..

Nerwica czy ziarnica? - Str. 2

.. ...zapalenie oskrzeli, silne nocne poty, ale antybiotyki cos nie pomagaly, to zaczałem grzebac w inetrnecie i dopatrzylem sie tej ziarnicy, potem oczywiscie pojawiło sie swedzenie skóry, no i zaczał się cyrk!! Ilu ja lekarzy przeszedłem.. co miesiac morfologia juz 3 razy, i nic, w koncu u..