Noga ucisk na nerw

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 157

.. ...Nieprawidłowe siedzenie ( noga na nogę ), zasypianie na siedząco, spanie na brzuchu, wychodzenie na zimno po wysiłku fizycznym. Picie kawki w pracy. EFEKT: mięśnie ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane, robią się..

Marznący palec i inne dziwne objawy

.. ...urodzenia moja lewa noga jest krotsza o 1cm. Do tej pory z reguly chodziłem na wkladce, jak zalecil doktor, ale odkad jestem za granica, rzadko wkladam ta dodatkowa wkładkę ortopedyczna do buta. Nie wiem czy przez to może mam jakis ucisk na nerw i takie dziwne objawy? Nie wiem do kogo..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...nieprawidłowe siedzenie ( noga na nogę ), zasypianie na siedząco, spanie na brzuchu. Do tego często odchudzanie według zasłyszanych metod. Picie kawki w pracy. EFEKT: mięśnie ruchowe ( zwłaszcza kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego, nóg, obręczy barkowej ) są poprzeziębiane, ponapinane,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 971

.. ...dudniło jak oszalałe, na nogach ledwo stałam, dziwny ucisk w głowie. Dopełzłam do pokoju rodziców i obudziłam mamę. Normalnie myślałam, że umieram. Powoli jakoś mi się to uspokoiło, ale boję się pomyśleć co będzie jutro. Mama do szkoły mnie nie puściła, kazała mi odpocząć. Nie wiem co..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1059

.. ...u mnie źle. Niestety noga okazała się tylko objawem choroby. Dzisiaj po rezonansie w wyniku mam napisane: przepukilina międzykręgowa w odcinku lędźwiowym z uciskiem na nerwy i jakieś korzenie oraz torbiel podpajenczynówkowa czy coś. Ból straszny. Nawet poród był przy tym pestką. Jadę..

Nerwica w ciąży - Str. 102

.. ...mrowienie i slabosc w nogach i glowie. Pozdrawiam serdecznie i przepraszam ze i Ciebie zanudzam. ja też mam sily tylko na zanudzanie. co dziwne, poranki są najgorsze. i to nie zaraz po przebudzeniu, tylko tak zaraz potem. ucisk w piersiach, aż się chce zawyć * nieme kino * i ten niepokój..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy dziennie.Zapomniałam..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał izaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy dziennie.Zapomniałam..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby mnie ktoś kół jakimś ostrym narzędziemi uciskał i zaczęło mnie mdlić,a w ogóle jetem strasznym nerwusem.Postanowiła iść do neurologa któwy zapisał mi Diphergan i mam go łykać prze miesiąc trzy razy..

Leczenie : Arytmia, Niemiarowość Serca, Nerwowość, Nerwica - Str. 2

.. ...sie dalej pewnie na nogach ,bóle kregosłupa , mdłości ucisk pod zebrami na około jakby mnie ktos obrecza zaciskał mrowienia ,duszności przewlekły ból gardła , pajeczynka przed oczami , wiele wiele innych dolegluiwości .Tak sie juz mecze 14 lat 14 straconych lat urodziłam 4 dzieci i tylko..

Czt to sa objawy nerwicy ktore teraz wymienie prosze o pomoc

.. ...ze nie moge ustac na nogach podpieram sie o sciany czsami. Tez zawroty mam gdy jestem w duzym otoczeniu ludzi Poce sie mam uciski w klatce piersiowej nieraz mam uczucie jakbym slabiej widziala. Mam dosc tego meczenia nic mnie nie cieszy tylko mam glupie mysli ze umieram pomozcie mi..