Norma ciśnienia człowieka

Ciśnienie krwi i tętno

Ciśnienie krwi i tętno

.. ...do komór. W warunkach normalnych serce człowieka wykonuje ok. 60 - 80 skurczów na minutę. W momencie skurczu komór serca krew napływa do tętnic - powoduje to wzrost ciśnienia. W czasie rozkurczu ciśnienie w tętnicach jest niższe. Dzięki takim właściwościom układu sercowo - naczyniowego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 32

.. ...minutę a to że masz normalny puls to tylko sie cieszyć,a moze podświadomie jestes tak nastawiona ze bedziesz miała taki puls i jest,czasami człowiek sam sobie wkreca rózne rzeczy a to jakie masz ciśnienie? a ja naprzykład mam czasami niskie cisnienie a wysoki puls,i nie zastanawiam sie..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 3

.. ...przechodzi śpię i zasypiam normalnie jak zdrowy człowiek. Postanowiłem poruszyć temat bo każda nadchodząca fala jest intensywniejsza i budzi we mnie strach że kiedyś się już nie obudzę. Witaj CoMMaster. Kilka lat temu miewałem podobne przypadki przez Ciebie opisanych. U Mnie zaburzenia..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 12

.. ...spraw,dla innych to normalna rzecz a dla mnie koszmar.Dlaczego ja nie mogę jak normalny człowiek podejść do tego na luzie,po prostu pójśc i załatwić.A u mnie już ciśnienie wzrasta nie mówiąc o pulsie,zaczynam się denerwować a to przeciez czeka mnie dopiero jutro.Rozumiem gdyby to..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 2

.. ...ze 127/80 to czy mogę normalnie uprawiać sport? Czy regularna aktywność fizyczna zmniejszy moje ciśnienie do wartości 120/80? Człowieku! ja przez klikanaście lat biegałem maratony przy ciśnieniu 170/120,a bywało że i wyższym/bynajmniej apstynent/,a Ty masz opory przy 127/80? 127/80 to..

Wada serca u dziecka - jak ono się czuje?

.. ...wstępującej. Ale żyję normalnie, tzn. pracuję, sprzątam, robię zakupy, chodzę na imprezy... Ewa z autopsji najlepiej wie jak xzuje szie człowiek z wada serca. PFo to drożny otwór owalny. U 25% populacji on nigdy się nie zarasta i poprzez niego mozliwy jest przeciek prawo - lewy w..

Problemy z ciśnieniem i lekkim drętwieniem

.. ...zjechało mi do mojego normalnego czyli 130/80 i puls 90. Trochę się tym przejmuję bo mam dopiero 15 lat. Wiecie może co to jest, może jakiś udar?Proszę o pomoc. do lekarza Rockie111 - drogi młody człowieku z takim problemem powinieneś się zgłosić do rodziców a nie szukać pomocy w..