Norma ciśnienia tętniczego

Leki i nadciśnienie tętnicze IV stopnia

.. ...nawet do 200110 czy to normalne przy takich i tylu lekach?,cholesterol 312.mam dopiero 21 lat,wiem że nadciśnienie jest u mnie chorobą dziedziczna ale chciałbym w miare normalnie funkcjonować.w echo - przerost lewej komory,EF - 58%.prosze o odpowiedz i pomoc,a może potrzebna jest zmiana..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...jak je leczyć kiedy normalnie mam 98/65 jak wezmę codziennie tabletkę to mogę zesłabnąć pomóżcie Witam. Wykryto u mnie nadciśnienie tętnicze wtórne i nie wiem, co dokładnie jest mi zabronione, a co wskazane ... Moje ciśnienie czasami dochodzi do 130/100 i nawet przy takim ciśnieniu..

Zawał serca u 18-latka?

.. ...mam 80/50 - to u mnie norma, przy 110/70 - 80 pęka mi głowa. Pozdrawiam! nerwusek: zgłoś się do swojego lekarza rodzinnego z POZ i poproś o wykonanie badania EKG, objawy opisane przez Ciebie sugerują raczej silna nerwice ale chcąc być pewną powinnaś przejść diagnostyke kardiologiczną...

Ramipril

.. ...Puchnięcie nóg jest to normalny objaw stosowania amlodypiny czyli Novasc lub Amlozek. Dodatkowo lek obniża ciśnienie tętnicze dlatego, że powoduje niedotlenienie serca, co niezbyt służy sercu. Przyłączam się do ostrzeżeń opisanych przez Bogdana jak chodzi o lek produkowany w Indiach...

Różnica ciśnienia na prawej i lewej ręce

.. ...lewa a prawa reka. i to normalne : ) pozdrawiam jeśli różnica jest tak wysoka to moze swiadczyć o problemach z żyłami( miażdzyca itp ).Wszystko zależy czy różnica jest niewielka czy jak u Ciebie znaczna.Najlepiej udaj sie do kardiologa. róznica ciśnienia tętniczego na obu kończynach nie..

Nadciśnienie tętnicze i inne leki

.. ...które nas odtruwają i dają szansę normalnego funkcjonowania organizmu /w naszym toksycznym środowisku/, część ludzi zamienia te złotówki w truciznę dla samych siebie. Wolny wybór... taaak... Nie zrozumiem...

Wysokie ciśnienie tętnicze i nerwy

.. ...pakować moje ciśnienie normalizuje sie nieznacznie ... obecnie jako średnią moge podać 145/75 , sredni puls ok 65. Dodam jeszcze, ze gdy jest troche cieplej i pobiegam ( teraz nie biegam tylko chodze na jeden spacer z psem dziennie ) to cisnienie górne spada poniżej 140 ... dolne..

Skoki tętna i skoki ciśnienia tętniczego

.. ...ponizej 60 - czy to jest normalne. Dzieje się tak niezależnie od tego, czy jestem po wysiłku czy nie, a poza tym też skoki ciśnienia - raz np. 113 / 80; 97 / 69, natomiast innym razem np. 120/90 , 120 / 100, 150 / 105 i do tego spadki poziomu cukru, ogolne osłabienie i zapieranie w..

Nadciśnienie tętnicze u osiemnastolatka

.. Czy to normalne że w wieku 18 lat mam ciśnienie 150/100 wiem że powinienem mieć 140/90 . Rodzice mówią że mam za duże cnienie i że powinienem pójść do lekarza ale ja sadze że to przesada . uważam że jest to spowodowane okresem dojrzewania . Czy się mylę?? Czy powinienem udać się do lekarza ??? Jak szukasz..

Nadciśnienie tętnicze

.. ...odkad biore betaloc przy normalnym cisnienie mnie boli glowa a na wysokim sie czuje normalnie. biore betaloc zok w dawce 100 od czterech lat ani glowa mnie nie boli i nic nie przytylam od leku napewno nie przytylas, i po tak malej dawce pewno inna przyczyna,ja ten lek mam na arytmie a na..

Przechodzony zawał serca - Str. 3

.. ...ciśnienie 180/100 uważają za normalne. Też mam nadciśnienie tętnicze nad czym bardzo ubolewam. Po nagłej śmierci brata ( miał pierwszy i ostatni zawał serca ) poddałam się badaniom profilaktycznym i stwierdzono u mnie nadciśnienie ( pomiar 175/125 ). Wdrożono leczenie farmakologiczne i..

Niskie ciśnienie krwi ???

.. ...do domu po pracy to norma 125/85 Czy to normalne ? Ciśnienie podane w punktach 1 - 4 jest jak najbardziej dobre. Wcale nie nieski. To ciśnienie w pracy, zwłaszcza to 150/90 jest za wysokie. Ciśnienie prawidłowe to PONIŻEJ 130/85 a optymalne to poniżej 120/80. Masz nadciśnienie tętnicze..