Norma ciśnienia w ciąży

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 507

.. ...razy. Wysokie tętno to norma w ciąży, a do tego nerwica go podnosi. Ja dość często przy niskim ciśnieniu ( 85/50 ) mam puls ok. 90 - 100. A nieraz tylko 70. Różnie to bywa, ale przez całą ciążę miałam wysoki puls niezależnie czy ciśnienie było niskie czy wysokie ( 160/100 ). Aga25 wysoki..

Niskie ciśnienie krwi i wysoki puls w ciąży

.. ...ciśnienie i puls jest normalne na początku ciąży? Jeżeli ktoś wie coś na ten tamat, to bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję. Witam Cię ,uważam ,że powinnaś zgłosić się do lekarza i powiedziec o tym problemie A ja myśle że to moze mieć związek z niedoczynności tarczycy. Bez badań to..

Nerwica w ciąży - Str. 59

.. ...tabletki trzymały mnie przy normalnym w miarę funkcjonowaniu. Kiedy okazało się że jestem w drugiej ciąży wiedziałam że nie będę mogła brać takich ilości leków jak wcześniej. Z 6 leków brałam tylko jeden na nadciśnienie. Najgorzej było z p/bólowymi. Wszyscy gadali że można tylko apap i..

Nerwica w ciąży - Str. 62

.. ...wysokie jak ty. W domu normalne, no chyba że się zdenerwowałam lub miałam atak lęku. Ale na samą myśl o szpitalu ciśnienie skakało jak oszalałe. Po porodzie też brałam dopegyt dopuki karmiłam. Ja mam nadcisnienie od pierwszej ciąży. Tak miesiąc przed porodem dostałam dość wysokiego..

Nerwica w ciąży - Str. 196

.. ...wariuje. Sama mam puls normalnie dość wysoki a od jakiś kilku tygodni( teraz jestem w 30 tc ) ponad 100 mam cały czas:( Przestałam mierzyć ciśnienie i puls żeby nie panikować i od razu mi lepiej: ) Basiam ja tez przestalam mierzyc,bo wtedy jeszcze gorzej panikowalam i sie nakrecalam.....

Nerwica w ciąży - Str. 230

.. ...spokoju troszkę że żyłam normalnie nic nie bolało i cieszyło mnie słonko za oknem a od wczoraj nie daje rady dziś od rana zawroty do tego krew z nosa i ciśnienie 150/90 i oczywiście strach szybko zasnęłam znowu o 10godz. i wstałam o 14 i od razu zerwałam się do kompa żeby zapytać Was czy..