Norma CRP

Dodatkowe skurcze - Str. 183

.. ...badania moczu nie zlecila,normalnie szok,tym bardziej ze on jest obciazony dziedzicznie miazdzyca i od lat ma wysokie te parametry,zrobimy jutro prywatnie badanie moczu,potas,sod i crp bo na lekarzy nie ma co liczyc,przez ten strach o niego nawet o swoich skurczach nie mysle:( jesli..

Kłucia z lewej strony klatki piersiowej

.. ...normie, rozmiar serca normalny brak sladu plynu w osierdzu. Troche sie uspokoilem, dostalem jeszcze skierowanie na badania krwi na takie wspolczynnikiCRP,TSH . mozecie mi powiedziec co to sa za wspolczynniki i jaka jest ich norma?DZieki za odpowiedz TSH to jeden z hormonow tarczycy , CRP..

CRP (białko C-reaktywne)

.. ...przejmuj, jest w normie a norma jest od 0 - 5 mg/l, myślę że co do trójglicerydów to powinieneś zastosować jakąś dietę niskotłuszczową jeżeli chodzi o tłuszcze zwierzęce, wtedy może się podnieść HDL,a wizyta u lekarza też nic nie zaszkoszi. Pozdrawiam: ) CRP ( białko C - reaktywne ) CRP..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 18

.. ...fibrynogen i mam 650 a norma jest do 450, oraz mam wysokie OB i białko CRP. mam gdzies stan zapalny:/ czyli skoro miałas tak duże dimery, a nie było zatorowosci to z czego one były podniesione, także ze stanu zapalnego???bo one wówczas takze rosną. Gabi. Nie miałam stanu zapalnego, bo OB..

Osłabienie, uczucie zimnych rąk - zapalenie serca?

.. ...tylko MCH - 33,0 pg ( norma 28 - 32 ), Monocyty - 4% ( norma 5 - 12 ) ASO - 200 ( norma do 200 ) CRP - 6 ( norma do 6 ) USG, EKG Echo wszystko OK ( z opisu ) Natomiast po próbie wysiłkowej dostałem taką diagnozę cyt.: * Test wysiłkowy wykonano na ergonometrze rowerowym i przerwano przy..

Pomóżcie usg serca i echo serca jakie sa moje rokowania

.. ...Wymiary jam serca w normach. Zaburzenia kurczliwosci sa standardem w przypadku zawalu. Kurczliwosc globalna na granicy normy. Martwiace jest to ze masz uposledzona funkcje relaksacyjna lewej komory. Podniesione poziomy tych enzymow - Troponiny i CRP sa normalne dla zawalow... - stanowia..

Wysokie tętno po porodzie

.. ...cieszyć macierzyństwem normalnie:( moje wyniki: tsh 1,82; crp 1,8; żelazo 54, potas 4.25, sód 147, kreatynina 0,88. Pije dużo wody, zresztą cały czas odczuwam suchość w ustach, dokładnie straszna sprawa jak nie czuje się człowiek na siłach żeby opiekować sie dzieciątkiem... jak chcesz..