Norma troponiny T

Troponina

.. ...wyniki i wyszło mi troponina i <20 norma min 0 max 1 czy to jest zły wynik co mi grozi..

Troponina T

.. ...twoj tata nie ma uszkodzonego serca. Powinien jednak znalesc pryczyne zlego samopoczucia. Ja mialam to samo a mam 26 lat i powiem Ci ze u mnie to niestety nerwica serca, pozdrowienia dla ciebie i taty..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 5

.. ...zostałem przeniesiony na normalny oddział i podawano mi tylko ketonal, podobno ma właściwości przeciwzapalne.Po około 5 - 6 dniach troponina wróciła do normy ku zdziwieniu lekarzy.Ja się na tym nie znam,ale oni twierdzili, że szybko wróciła do prawidłowego stanu. W sumie po 12 dniach..

Arytmia serca a enzymy sercowe (troponina)

.. ...pogotowiu? U mnie to bylo normalne co tydzien londowalam na izbie - a tam badania i oczywiscie kroplowka . kroplowka z potasem. i tez mi przechodzily zaburzenia na pare dni. a potem znowu na izbe. Ale toponina jest oznaczana z krwi w przypadku gdy podejrzewa sie uszkodzenie miesnia..

Pomóżcie usg serca i echo serca jakie sa moje rokowania

.. ...Wymiary jam serca w normach. Zaburzenia kurczliwosci sa standardem w przypadku zawalu. Kurczliwosc globalna na granicy normy. Martwiace jest to ze masz uposledzona funkcje relaksacyjna lewej komory. Podniesione poziomy tych enzymow - Troponiny i CRP sa normalne dla zawalow... - stanowia..