Normalne tętno człowieka

Ciśnienie krwi i tętno

Ciśnienie krwi i tętno

.. ...do komór. W warunkach normalnych serce człowieka wykonuje ok. 60 - 80 skurczów na minutę. W momencie skurczu komór serca krew napływa do tętnic - powoduje to wzrost ciśnienia. W czasie rozkurczu ciśnienie w tętnicach jest niższe. Dzięki takim właściwościom układu sercowo - naczyniowego..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...wysiłku. Raczej to jest normalna reakcja przy nerwicy że tętno zmienia się jak chce zwłaszcza przy napięciach. Wystarczy nie duże zdenerwowanie i idzie w góre bo człowiek jest bardziej wyczulony na wszystko. hEJ RENIA!!! Na poczatku pozdrawiam cie cieplutko i mam nadzieje ze u ciebie..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...niekoniecznie..idz do psychiatry...to normalne po zaprzestaniu palenia trawy...marihuana uwalnia leki człowieka,ja dotsałem pierwszego ataku nerwicy na wakacjach nad jeziorem białym myslalem ze umeram a to tylko nerwica była,bóle w klatce tętno takie ze ho ho dreszcze dziwne sny okropne..

Wysokie tętno podczas wysiłku

.. ...jakby było to zupełnie normalne. Moje maksymalne tętno to około 200, bo tyle mam na szybkich finiszach. Tętno u zdrowego człowieka przyśpiesza do ok 200/min w czasie wysiłku i jest to normą - po odpoczynku powinno zwolnić. U bardzo młodych osób potrafi przyspieszyć nawet do 300/min w..

Wysokie tętno po porodzie

.. ...cieszyć macierzyństwem normalnie:( moje wyniki: tsh 1,82; crp 1,8; żelazo 54, potas 4.25, sód 147, kreatynina 0,88. Pije dużo wody, zresztą cały czas odczuwam suchość w ustach, dokładnie straszna sprawa jak nie czuje się człowiek na siłach żeby opiekować sie dzieciątkiem... jak chcesz..