Normy badania TSH tarczycy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 621

.. ...w dolnych granicach normy. Daj znać. Odezwę się po wizytcie u endo. cześć dziewczyny,właśnie wróciłam z wizyty u endokrynologa. Miałam robione tradycyjne badania tarczycy, czyli TSH, T3,T4 - te akurat wszystkie wyszły w normie. Dodatkowo miałam zlecone badanie anty Tg i anty TPO - te..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 159

.. ...dolnej lub górnej granicy normy, to oznacza że tarczyca nie funkcjonuje prawidłowo. No i żeby mieć pewność co do tarczycy, warto zrobić badanie przeciwciał aTPO. Pozdrawiam. Do Barbarella,wiem,ze na pewno robiono mi tsh,co do ft3,ft4 i przeciwcial nie jestem pewna. Mam jeszcze o tyle..

Puls a wysokie fT4

.. ...ciut nizsze niz 50% normy T4 - 88,7 norma 45 - 125 Po tych wynikach stwierdzilem ze ide do endokrynologa tylko zrobie jeszcze USG tarczycy. z racji ze Ft4 w pierwszych badaniach bylo wysokie o ogolnie sie rzadko kiedy tsh zmienia z 3.8 na 2.0 w ciagu miesiaca ( nie liczac vitamin z jodem..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...Od dawna wiadomo, że normy dla tego hormonu są zawyżone, a samo badanie nie jest miarodajne. Liczą się badania hormonów tarczycy FT3 i FT4. Nie wiem czy to jest przyczyną Twoich problemów, ale na wszelki wypadek radzę to sprawdzić. A lekarze lubią zwalać wszystko na nerwicę, kiedy nie..

Mnóstwo objawów sercowych, nerwica?

.. ...prawie 3x gorna granica normy ). Pozostale hormony adrenalne w normie. 3 ) Badania krwi nie wykazaly zadnych hormonalnych nieprawidlowosci ( w tym T3,T4, oraz TSH ). 4 ) Rezonans magnetyczny mozgu, w kierunku poszukiwania guza przysadki. Wszystko OK. 5 ) USG tarczycy. Wszystko OK. 6 )..

Wyniki: TSH, morfologia, cukier, mocz

.. ...nerek. nie podałaś norm dla tsh, ale wynik jest chyba powyżej górnej normy. zrób dalsze badania pod kątem tarczycy: FT3, FT4 i przeciwciała aTPO. Norma TSH jest od 0.400 - 4.0 ;/ Dziękuję za odpowiedź: )..