Normy ciśnienia krwi u dzieci

Syndrom białego fartucha

Syndrom białego fartucha

.. ...odbiegają natomiast od normy, gdy pacjent dokonuje samodzielnych pomiarów w warunkach domowych. Ciśnienie tętnicze krwi zależy miedzy innymi od aktywności układu współczulnego ( część autonomicznego układu nerwowego ). Aktywność ta wzmaga się w sytuacjach stresowych. Możliwe jest, że..

Echo serca - Str. 53

.. ...rozk 8,5 mm ( jakie są normy?? ). Osierdzie bez patologicznej ilości płynu. Ekg wysiłkowe ok. komentarz lekarza: W czasie próby: bez dolegliwości wieńcowych, bez zaburzeń rytmu serca, bez cech niedokrwienia w ekg. Prawidłowa reakcja RRS na wysiłek. Ostatnio miałem podniesione ciśnienie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...ono szybko wraca do normy. Po prostu pokonałem tą barierę...psychiczną barirę. Jeżeli ja nie umarłem na siłowni gdzie przy takich cwiczeniach następuje gwałtowny wzrost ciśnienia krwi to WY tym bardziej nie umrzecie pływając, uprawiają aerobik itd. Pozdrawiam i zachęcam do ćwiczeń!!!..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...wkońcu po 2h wrócił do normy. Na 2 dzień zrobiłem badania krwi i wszystkie były wrecz idealne tylko cholesterol nieznacznie przekroczony bo 215. Przez 2 dni serce lekko mnie bolało czasami ale potem ustapiło i czułem sie normalnie. Po tygodniu postanowiłem zrobić lekki trening na silowni..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...i tętno przekraczają normy. Miałem również robione badanie moczu i krwi, poza delikatnym podwyższeniem trójglicerydów i cholesterolu wszystko ok. Czasami jeszcze mam problemy z oddychanie, tak jakby zadyszka ale tylko to się dzieje wieczorami, czasem po jakimś wysiłku podczas dnia...