Normy ciśnienie i puls

Szybkie tętno

.. ...obniżyć i jest niższy ale normy książkowej około 66 - 76 jeszcze nie udało mi się osiągnąć chociaz jest już poniżej 100. Nie lekceważ takiego pulsu i odwiedź kardiologa. Powinieneś zrobić ekg i holter aby zaobserwować pracę serca w ciągu całej doby. Pozdrawiam U mnie też podobnie...

Po bajpasach - Str. 5

.. ...Temperatura poniżej normy i trochę niskie ciśnienie przy podwyższonym pulsie. Najgorsze spanie na plecach i jeszcze mnie bolą mięśnie na klatce. Od leku odwadniającego co chwile chodzę sikać bo jednocześnie pije wodę. Marna pogoda i boje się wychodzić na dwór a od razu by się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 180

.. ...wszystko wróciło do normy, było dobrze.Mierzyłam ciśnienie, puls był w normie pomyślałam ,że nie będę się truć lekami bez potrzeby i masz rację, to była z mojej strony głupota.Teraz mam zamiar brać leki tak długo jak zaleci lekarz.W maju będzie kolejny Holter i zobaczę co dalej.Wcześniej..

Niski puls 27/min połączony z bólem serca

.. ...już wszystko wraca do normy i jak zmierzę ciśnienie po 30 minutach to mam 160/100 lub 170/92 a puls 54 do 60 , rzadko mam 140/56 a puls 80 bo też mam takie skoki. . Te lekarstwa o których piszesz nigdy mi nie zapisano. Naprawdę przeżywam gehennę ale dzięki temu Forum dowiedziałam się ,..

Ciśnienie 116/70 i puls 50

.. ...116/70, puls 50 Jakie są normy? Chcialabym miec takie cisnienie? super masz cisnienie i puls nie ma do czego sie przyczepic,a norma cis 120/80 puls od 60do80 ale i ten puls co masz nie tragedia Rozmawialam niedawno z lekarzem nt pulsu, gdyz moj wynosi mniej wiecej srednio ok 55/min...

Skoki ciśnienia i pulsu

.. ...uspokoiło i wróciło do normy. Dzisiaj zaryzykowałem i powróciłem do gry w tenisa którą przerwałem po takich obiawach w przeszłości. Lekarz zalecił normalny tryb życia jednak jak widać nie mogę się forsować. Nie wiem co robić, badania krwi są ok, echo serca i ekg ok, tarczyca ok, holter..

Wysokie ciśnienie i szybki puls

.. ...uspokaja i wraca do normy. Robilem kilkakrotnie badania, krwi,tarczyca,watroba i trzustka,dno oka, ekg i nic. lekarz stwierdzil u mnie nerwice, ale pierwszymi objawami bylo scisk w glowie, niby zawroty, po kilku miesacach doszlo oslabienie i jakis dziwny kaszel i bol po prawej stronie..

Niedociśnienie - jakie leki bierzecie ?

.. ...ani powyżej 140, czy normy who nie cierpią. Ani niedociśnienia też nie masz, wiec nie powinieneś się martwić. Dzięki za poradę z kawą, ale niestety raczej mi kofeina nie pomoże... witam, ja mam cisnienie 90/60 puls w normie... kawa nie pomaga, ogolnie czuje sie dobrze, ale kiedy czuje ze..

Tachykardia zatokowa u 5 letniego dziecka

.. ...zatokowa.Ciśnienie w granicach normy, natomiast puls 168/min.Dodatkowo bardzo wysoki poziom CKMB - 241.Podano 1 razową dawkę - propranolol i puls obniżył się do 130/min.Myślałam że jest już wszystko w porządku, ale dzisiaj w nocy ok 2.30 obudziła się z bólem pod mostkiem,było jej nie..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...wkońcu po 2h wrócił do normy. Na 2 dzień zrobiłem badania krwi i wszystkie były wrecz idealne tylko cholesterol nieznacznie przekroczony bo 215. Przez 2 dni serce lekko mnie bolało czasami ale potem ustapiło i czułem sie normalnie. Po tygodniu postanowiłem zrobić lekki trening na silowni..

19 lat utrzymujące się Wysokie ciśnienie bóle w okolicy serca

.. ...EKG, wyszło w granicach normy wiekowej, ale lekarz stwierdził tachykardię, czyli ten szybki puls. Towarzyszy mu silny ból za mostkiem i z lewej strony klatki piersiowej. Leczyłem się na depresję, ale zrezygnowałem, bo moje nastawienie do życia polepszyło się. Znów zaczęło mnie wszystko..

Wysokie ciśnienie i puls i drżenie rąk i nóg

.. ...badania i mam w granicy normy. Nie jaram żadnych świństw a za alkoholem nie przepadam , fajki pale ale tak 4 - 5 dziennie to raczej mało. siemka mam czasem problem z sercem. puls mam normalny jaki powinien byc ale moj puls osiaga nawet 180 w stanie spoczynku nie wiem od czgo to wogole..

Prestarium i nedal na skoki ciśnienia

.. ...cisnienie nieco ponizej normy, ale to raczej zaleta niz wada bo wielu by takie chcialo miec. Co do cisnienia to powiedzialbym ze masz bardzo przyzwoite wiec beta bloker ( nedal ) i inhibitor ACE ( prestarium ) dobrze Ci je reguluja. Co do pulsu to mozesz to omowic z lekarzem czy nie..

Szybkie tętno i ciśnienie a potem nagły spadek

.. ...wszystko wrocilo do normy tylko bol wramieniu zostal i klacie. Kupilam baterie do cisnieniomierza na przyszłosc, ale mialam znowu w nocy ten * dziwny atak * tyle ze o wiele slabiej, ale zmierzylam cisnienie, wiec w pikawicy bylo 138/90 puls prawie 100, po 2 minutach 100/60 puls 75. Wiec..

Niskie ciśnienie, wysoki puls spoczynkowy.

.. ...i tak nie wrócił do normy. Po odstawieniu wszystko było w porządku, puls wysoki - jednak nauczyłam się z tym żyć. Od stosowania betablokerów ( tak mi się wydaje ) dostałam dodatkowych skurczy, gdy próbowałam to tłumaczyć lekarzom, to kolejny raz padały sugestie, że sobie wkręcam...