Normy INR

INR (znormalizowany czas protrombinowy)

.. ...von Willenbradna. APTT skraca się w stanach nadkrzepliwości. Normy laboratoryjne podstawowych parametrów: PT: 12 - 18 sek. INR: 0,8 - 1,2 PT%: 80 - 120 sek. APTT: 37 - 46 sek. Fibrynogen: 200 - 400mg/dl..

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...protrombiny jest dłuższy od normy z uwzględnieniem jakości odczynnika - preparatu tromboplastyny. W warunkach zdrowia INR = 0,9 - 1,3. Jedynym parametrem, który pozwala monitorować leczenie acenokumarolem jest czas protrombinowy oraz wyliczany na jego podstawie INR ( International..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 5

.. ...i wszystko wraca do normy. Fakt, duże znaczenie ma to co sie je. Wszelkie * zielone * bardzo wpływają. Ale tylko wtedy, gdy sie je dużo. Prz warfinie utrzymanie INR jest dużo łatwiejsze. Jak zżywałam aceno to skakał okropnie. Aby byc spokojnym kupiłam aparat , mierzę co 3 tyg. i w każdej..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 6

.. ...nadzieje że wróci do normy, A co do zauważonych dolegliwości to zauważyłem suchość skóry zatrzymanie stolca zaparcia senność częste wzdęcia bóle w klatce piersiowej ale to może być spowodowane po przejsciu zakrzepicy przynajmniej tak mi lekarz powiedział w szpitalu a co do wypadania..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 67

.. ...wtedy wszystko wraca do normy ale jest to dla mnie równie złe samopoczucie jak migotanie! Ponadto miałam też problemy z utrzymaniem INR ale w drugą stronę, przy takiej samej dawce leku dotychczas idealny wskaźnik zaczął rosnąć do 4! Nie mam jeszcze wyniku holtera z ubiegłego tygodnia ale..

Aparat do mierzenia INR - Str. 4

.. ...czasami odbiegają od normy ale z reguły jest to błąd laboratorium, wnioskuję to na takiej podstawie że jeżeli nie zażywałem pokarmów wpływających na wskaźnik INR, nie zmieniałem dawki leku, oraz utrzymuję w miarę prawidłowy poziom płynów, wynik też nie powinien za dużo odstawać od..

Dokuczające tykanie zastawki mechanicznej - Str. 2

.. ...moje serce wraca do normy,jest bardzo duża zmiana po tej operacji.Są też i minusy np:cykanie które czasem się słyszy ale da się przyzwyczaić,no i trzeba też utrzymać wskaźnik INR i do końca życia acenokumarol.Dla Panów zdecydowanie polecam sztuczną zastawkę,ponieważ ona wystarczy do..

Dokładność pomiaru INR aparatem

.. ...dawkę.Wróciło wszystko do normy.Zobaczymy za jakiś czas co dalej.Proszę napiszcie czy ktoś miał taki problem.Pozdrawiam! Witam Dorota twój komentarz jest jak na zamówienie dla mojej żony,wczoraj rano INR mierzone aparatem wyniosło w domu 5,1 zszokowało nas poszliśmy dla porównania zrobić..