Normy oddechu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 795

.. ...chwili wszystko wraca do normy...a ostatnio co mnie bardzo zaniepokoilo, pojawily sie te lęki w nocy...czuje ze nie moge zlapac oddechu, ale i rownoczesnie nie mogę sie dobudzic...swiadoma tego co sie dzieje ale bezradna...szybko siadam i staram sie dojsc do siebie...bardzo mnie to..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...krew na dolnej granicy normy. To tyle ale chyba nie o ta kwasice Ci chodzilo? pozdrowienia Basia aaaaaaa dodam ze mam straszna arytmie juz od dwoch lat napadowa tachyarytmia z tetnem okolo 178, niemiarowosc zatokowa i naczej oddechowa no i dodatkowe skurcze komorowe i nadkomorowe lekarze..

Dodatkowe skurcze - Str. 245

.. ...wszystko wróciło do normy : ) Zacząłem jeździć na rowerze a weekendy spędzać na działce - na łonie natury. Grill, kiełbaska, podlewanie i sadzenie roślinek, leżak, trawka... i - wszystko wróciło do normy : ) 1 - 2 skurcze dziennie to max, czasem 0. A wcześniej rano i w nocy można było..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...i wszystko wraca do normy.Wazne by sie skupic na oddechu, nic tylko oddech , zadnych innych mysli. matiiaga, a co do Twojej ciazy.Wiesz..ja tez chcialam bardzo miec coreczke, ale mam dwoch wspanialych synow.Najwazniejsze , aby dziecko bylo zdrowe. Ale sie rozpisalam.Pozdrawiam wszystkich..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 264

.. ...chwili wszystko wraca do normy...a ostatnio co mnie bardzo zaniepokoilo, pojawily sie te lęki w nocy...czuje ze nie moge zlapac oddechu, ale i rownoczesnie nie mogę sie dobudzic...swiadoma tego co sie dzieje ale bezradna...szybko siadam i staram sie dojsc do siebie...bardzo mnie to..

Norma TSH - Str. 4

.. ...przekroczylam norme : ) a normy sa od 0,350 do 4,940 pozdrawiam Witam , dziś odebrałam wyniki badań TSH wynosi 1.41 uIU/ml Jakiś czas temu w wyniku stresu dostałam drgawek byłam bardzo słaba i nie mogłam złapać oddechu , nogi zdrętwiały mi do kolan a ręce zaczęły cierpnąć i czułam jakby..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 17

.. ...Parametry serca w granicach normy. Pierwsze echo serca zrobiłam, bo bardzo często musze brać głeboki oddech jakby brak powietrza. Jeżeli chodzi o męczenie się - zależy od dnia. Ale nie widze różnicy jak wyszło 30 a 42 - tak samo sie czuje. Tak jak pisałam teraz czekam na przyjecie do..

Czy wszystko jest w porządku ze zdrowiem?

.. ...pęczka P - hissa/wariant normy. Podciągnięcie odc. ST EPIKRYZA: Chory lat 18 .... w wywiadzie infekcja górnych dróg oddechowych. W trakcie hospitalizacji wykonano w/w badania oraz pobrano krew na badanie w kierunku p/ciał i p/zapaleniu m.sercowego wynik do odebrania za miesiąc Chciałbym..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką

.. ...wszystko wróciło do normy.Nie martw się na zapas.Pozdrowionka. witam!Tydzień temu przeziembiłam się i myślałam że ten dziwny ból pod łopatką jest od zapalenia oskrzeli,ale lekarz stwierdził tylko zapalenie górnych dróg oddechowych i że ból przejdzie,nie dał mi skierowania na..

Śmierć po bajpasach

.. ...to wszystko wróci do normy. W drugiej dobie po operacji został już przewieziony z OJOMu na sale zwykłą - co też było dla nas dziwne bo zazwyczaj dopiero po 3 dobie dopiero przenoszą pacjentów. Od samego początku miał bardzo krótki oddech, non stop czkawkę i był strasznie napuchnięty, na..

Poszerzenie QRS i uniesienie ST

.. ...pół roku to wróciło do normy. Do tego wyszedł blok odnogi pęczka Chisa - czy coś takiego. Mam 17 lat i jestem aktywną osoba fizycznie. Czasami mam duszności - tak jakbym nie mógł złapać pełnego oddechu. Czasami mnie kuje serce, po lewej stronie. - to pewnie z nerwów Czasami mam takie..

Bóle po rzuceniu palenia

.. ...że wszystko wróci do normy. Pozdrawiam Ja mam podobne objawy. Nie palę już prawie 3 miesiące. Miesiąc temu zaczął mnie boleć lewy bark i czasami zaczęło kłuć w piersiach. W gardle mam podobną sytuację. Mam wrażenie, że wystąpił u mnie jakiś nieczysty oddech. Mam też duży lęk przed..

Dziwne drgania serca

.. ...wszystko wraca jakby do normy, nie towarzyszy przy tym zaden ból ani nic takiego, ale jest to strasznei nei przyjemne, bardzo się tego boję, te drganai pojawiaja sie np przy glebszym oddechu, albo jak leze sobei spokojnie, siedze, trudno jest przewidzec kiedy sie pojawia...dodam że..

Problem z sercem po używkach (marichuana, papierosy, alkohol)

.. ...wszystko wracało do normy ogólnie pozycja pionowa pozwalała mi zaczerpnąć oddechu. Potem to wszystko ustało na jakiś czas. Wracało sporadycznie rzadko np raz na 2 - 3 tygodnie. Gdy jednak wszedłem do toalety szkolnej tam paliło ogólnie z 10 osób. Nawdychałem się z nowy oparów z..

Wyniki badań TSH T3 i T4

.. ...widzę T3 daleko ma do normy... :( Od jakiegoś czasu mam problemy z oddychaniem - dokładniej nie potrafię dokonać * pełnego * oddechu... Podczas nabierania powietrza coś mnie blokuje. Byłem miesiąc temu u Pulmonologa. Po osłuchaniu i zrobieniu zdjęcia lekarz stwierdził, że wszystko jest..

Życie po rozległym zawale serca - Str. 2

.. ...serca słaba, poniżej normy. Gdy ja widzę - widzę poprawę delikatną w wyglądzie, zachowaniu ale taki płytki oddech i zmęczenie po 15 min rozmowy. Co mam zrobic, o co pytac lekarzy, którzy używaja skomplikowanego słownictwa i powtarzają tylko - stan poważny, otyłosc, cukrzyca?? Co jest..

Co mi własciwie dolega? Neriwca? Inne schorzenie? Chlopak 17lat

.. ...istotnych odchyleń od normy, ślad IM, ślad IP ). Po wyjściu ze szpitala dolegliwości nadal sie pojawiały. Zrobiłem holtera Wynik: Zarejestrowano 96891 Qrs * ów, średni kurs HR wyniósł 76, max rytm HR wyniósł 157, min rytm HR 40. Rytmem prowadzącym był rytm zatokowy z cechami..