Normy pracy serca

Tętno u dziecka

.. ...życia: 100 - 220/min pierwsze lata życia: 80 - 170/min 2 - 10 rok życia: 70 - 110/min dopiero w wieku kilkunastu lat normy częstości pracy serca stają się zbliżone norm dla ludzi dorosłych: 60 - 100/min...

Dodatkowe skurcze - Str. 65

.. ...okej,w dolnej granicy normy ale ok,w pawidlowych warunkach wynosi on od 0,12 do 0,20( u doroslych osob z prawidlowa czestotliwoscia pracy serca ),u osob mlodych i z szybka akcja serca odstep PQ ulega skroceniu,pozdrawiam Mieszkam sama w Warszawie. Wyjechałam do liceum, rodzice mieszkają..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 88

.. ...procentowym w stosunku do normy ( zdrowego serca ). Badanie jest nieinwazyjne. Można by rzec, że jest przystawką do EKG, zwiększającą wielokrotnie jego czułość, jednakoż w inny niż EKG sposób analizującą zapis elektrycznej pracy serca. Można je zrobić w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 229

.. ...- 5 dziennie.a co do normy to raczej jest uwarunkowane stanem i nasileniem nerwicy raczej dobowewej normy nie ma. Kochani! Jestem tu nowa. Strasznie się boję!!!!!!!!!!!!!!!Mam 37 lat i strasznie nerwowe życie. Same kłopoty ,brak pracy i zainteresowania najbliższych. Wczoraj miałam silny..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 5

.. ...mnie wykonano 200% * normy * ablacyjnej w czasie jednej sesji, wiązało sie to z dużymi dolegliwosciami bólowymi w trakcie zabiegu, ale teraz tego nie załuję, powoli wraca mi wiara, że być może koszmar AF mam za sobą, czego życzę Ci z całego * pomigotkowego * serca. Wróciłem właśnie do..

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG

.. ...procentowej w stosunku do normy ( zdrowego serca ) oraz wiele określających parametrów. Badanie jest nieinwazyjne. Można by rzec, że jest przystawką do EKG, zwiększającą wielokrotnie jego czułość, jednakoż w inny niż EKG, nowatorski sposób analizującą zapis elektrycznej pracy serca...

Kiedy tętno powinno wrócić do normy po wysiłku?

.. ...tętno powinno wrócić do normy? Normalnie mam ponizej 60 a po kilkugodzinnym meczu koszykowki przez parę ładnych godzin tętno pozostaje wysokie. To ja dolaczam sie do pytania ... Mam podobnie czyli po dluzszym bez przerw na uspokojenie pracy serca wysilku wysokie tetno pozostaje az do..

Bardzo sie boję, nagłe przyspieszenie pracy serca

.. ...czasie wszystko wraca do normy. Miałem robione echo serca, ekg, troponinę itp. Wszystko wychodzi mi ok. Skierownie do kardiologa, który i tak znów niczego nie zdiagnozuje. Miałem nawet już pójść na koronografię. Na szczęście skończył się im kontrakt. Próbowałem wywnioskować jakieś..

Przerwy w pracy serca - dlaczego?

.. ...wszystko wracało do normy, by po chwili gdy puls się obniżył, ponownie pojawiała się regularna przerwa co dwa/trzy uderzenia. Przerwa następowała zarówno podczas wdechu jaki i wydechu. Założyłem pulsometr i on również pokazywał tę przerwe ( a puls jak to po ciężkich treningach miałem..

Dziwne uczucie ......

.. ...to wszystko wraca do normy 130/85 Biore 1 tabletke tritace na nadcisnienie rano, ale w ciagu dnia czuje takie zmeczenie organizmu przy stresujacej pracy na codzien. robilem badania morfologi, mocz, ob, lipidiogram wszystko ok. Echo serca, EKG , USG jamy brzusznej tez ok. A od 2 tygodniu..