Normy pulsu

Po ablacji - Str. 18

.. ...wszystko wracalo do normy ) dzisiaj biorac kapiel zauwazylem cos niepokojacego, przy jakims ruchu np. zmiana z pozycji lezacej na siedzaca wprawiala serce w szybszy ruch i po kilku sekundach serce wracalo do normalnego pulsu, jednak nie stawalo sie to odrazu lecz po kilkunastu..

Szybkie tętno

.. ...obniżyć i jest niższy ale normy książkowej około 66 - 76 jeszcze nie udało mi się osiągnąć chociaz jest już poniżej 100. Nie lekceważ takiego pulsu i odwiedź kardiologa. Powinieneś zrobić ekg i holter aby zaobserwować pracę serca w ciągu całej doby. Pozdrawiam U mnie też podobnie...

Dodatkowe skurcze - Str. 290

.. ...indywidualna sprawa, są normy ale nie są sztywne, ważniejsze jest samopoczucie przy danej wartości pulsu, ludzie z uszkodzonym sercem itp. będą mieli inne odczucia i inaczej przechodzą puls zbyt wolny zbyt szybki bądź nieregularny wg ostatniego holtera mój puls w nocy spada do 32 - 35,..

Skoki pulsu do 120 uderzeń na minutę

.. ...nie reaguje na nic co go otacza tylko skupia sie na tym pulsie.Co to jest? odpowiedz nic to nie jest : * ty sie ciesz ze masz puls artimel 4 lata musial na odp czekac :P btw. ciekawe jak jego puls ; *..

Przeskakiwanie pod żebrem na brzuchu z lewej strony

.. ...sledziona w granicy gornej normy( sledziona wlasnie znajduje sie po lewej stronie tak pod zebrem )...ale nie dostalam na to zadnego lekarstwa...jest to do obserwacji...sa dni kiedy strasznie mi ta sledziona pulsuje,kłuje, boli i sie powieksza... lekarz mi mowil,ze sledzione tez sie..

Ciśnienie 116/70 i puls 50

.. ...116/70, puls 50 Jakie są normy? Chcialabym miec takie cisnienie? super masz cisnienie i puls nie ma do czego sie przyczepic,a norma cis 120/80 puls od 60do80 ale i ten puls co masz nie tragedia Rozmawialam niedawno z lekarzem nt pulsu, gdyz moj wynosi mniej wiecej srednio ok 55/min...

Skoki ciśnienia i pulsu

.. ...uspokoiło i wróciło do normy. Dzisiaj zaryzykowałem i powróciłem do gry w tenisa którą przerwałem po takich obiawach w przeszłości. Lekarz zalecił normalny tryb życia jednak jak widać nie mogę się forsować. Nie wiem co robić, badania krwi są ok, echo serca i ekg ok, tarczyca ok, holter..

Ablacja Katowice

.. ...wszystko wracalo do normy ) dzisiaj biorac kapiel zauwazylem cos niepokojacego, przy jakims ruchu np. zmiana z pozycji lezacej na siedzaca wprawiala serce w szybszy ruch i po kilku sekundach serce wracalo do normalnego pulsu, jednak nie stawalo sie to odrazu lecz po kilkunastu..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...tętno jest w granicach normy zwykle 65 - 70/min a w nocy czasem spada do 46 - 54/min. Oczywiście powyższe nie oznacza że stanem zdrowia swojego serca i układu krązenia nie mamy powodu się przejmować, wręcz przeciwnie. Obecnie po fakcie sam trochę żałuję że nie wybrałem się do lekarza..

Pulsujące skurcze na całym ciele

.. ...oku, wzrok wraca do normy po około 30 minutach , dodatkowo w nocy jak jest ciemno i mam otwarte oczy widze róźne przedziwne mieniące się światełka. Zapomniałem dodać mam 19 lat, nie prowadze aktywnego trybu życia ( czyt siedze przed komputerem nawet ponad 6 godzin dziennie z przerwami od..

Dziwne bóle i pulsujące mięśnie

.. ...w górnych granicach normy, potas też mieści się w normie, ASO niskie, TSH w normie, i teraz za bardzo nie wiem już co to może być... :( Większość osób sugeruje że może to być od kręgosłupa... Ale lekarz rodzinny nie chciał mi dać skierowania mówiąc że jestem jeszcze za młody... Jedyne co..

Prestarium i nedal na skoki ciśnienia

.. ...Mowi sie, ze ogolnie normy pulsu serca to 60 - 80 a wszystko uzaleznione od stylu, trybu zycia czlowieka. Oczywiscie, ze puls moglby byc nizszy ale przy obecnym jest ok tylko odczuwam ten niekontrolowany dyskomfort ( klucie, klatka piersiowa - ktore mijaja, znikaja jakby zapadly sie pod..