Normy trójglicerydów

Trigly to trójglicerydy?

.. ...Laboratoria podają różne normy. Sam wynik nie jest ostatecznym powodem do paniki. Powodów dla których trójglicerydy mogą być podwyższone jest wiele. Poza tym warto powtórzyć badanie po pełnych 12 godzinach na czczo, mając pewność, że poprzedniego dnia nie jadło się potraw szczególnie..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić?

.. ...szybkiego powrotu do normy. czy możliwe jest że dwa dni temu trójglicerydów miałam 1629 a dzisiaj mam 179? Czy jest to błąd labolatorium??? A lat mam 24!!! Tak jest mozliwe ze taki wynik mialas( 1629 ).Sam mialem 143 a po 2 tygodniach juz mialem 1560 triglicerydow. U mnie to bylo tak ze..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...mialem 417 dużo powyżej normy próby wątrobowe Ast 36 Alt 60 duzo powyżej normy Cholesterol 226 tez powyżej HDL 49 wiec nisko Dzisiaj czyli4 miesiące później Glukoza 99 wiec górna granica Cholesterol calkowity 201 Triglicerydy 515!!!!!!!!!! Cholesterol HDL jedynie 28,9!!!!!!!! próby..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...http://www.pt.maranatha.pl/zdrowie04.html Normy: TRG - 40 - 200 cholesterol całkowity - do 200 HDL - pow. 65 Ja niestety, po 7 m - cach przestrzegania diety, przyjowaniu Lipanthylu 267 M itp. mam obecnie: TRG 3518,30, cholesterol całkowity 296,10, ALT w normie AST37,30, TSH 0,372 ( 2..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...pani ma LDL poniżej normy i się martwi. Jakiś pan poleca otremby z wodą, bo jemu pomogły – przestał żreć i to mu pomogło… Ktoś radzi miód zamiast cukru, miód to prawie sam cukier i może być tak samo szkodliwy w nadmiarze. Inny pisze że jego jedynym błędem jest piwo i..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...mierzyć chol.całk.,LDL,HDL,i trójglicerydy.Zapisywać w tabelce i z radością podziwiać jak wyniki przybliżają sie do normy.I nie zapominać o codziennych ćwiczeniach i schudnąć kilka kilogramów.EFEKT MUROWANY...

Szukam wsparcia - tachycardia, nadciśnienie, trójglicerydy

.. ...leki doszło niby do normy,ale zaczeły się problemy z nogami .Bolą go palce u stóp tak jakby je ktoś łamał i nie może chodzić.Czy ma to jakiś związek z tymi wynikami i co trzeba z tym robić . Może leki nie takie? Co robić?Proszę o pomoc Basia Witam! Basiu a czy Twój mąż miał robione..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...da wyprowadzić się do normy.Śpię na materacu średnio twardym poddającym się zawsze na wznak. Pozdrawiam Witam. Nazywam się Jakub. Mam 24 lata I zrobiłem wyniki krwi i holesterolu. Wyszło tak: Holesterol całkowity - 215 HDL - 50 LDL - 165 Trujglicerydy - 245 Bardzo się boję bo ponoć to..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...bardzo trudno określić normy ekg tylko po opisie, należy zawsze obejrzeć zapis. Witam! Czy mogę prosić o interpretację wyników badania krwi? Biochemia: Glukoza 72 mg/dl Mocznik 15 mg/dl Kreatynina w sur. 0.78 mg/dl Aspat 19 U/I Alat 30 U/I Immunologia: TSH 1.540 uIU/ml Hematologia: OB 7..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...( 23 ),lekko powyżej normy monocytów i wysokiego całkowitego cholesterolu ( przy czym głównie dlatego, że ten dobry cholesterol ma wysoką wartość, zły jest w normie i trójglicerydy też w normie ) to reszta badań wyszła super. Byłam zdrową 33latką. Nie wiem co się ze mną dzieje, skąd ta..

Zawroty głowy, ,,mocne ,, bicie serca, ciśnienie podwyższone

.. ...i tętno przekraczają normy. Miałem również robione badanie moczu i krwi, poza delikatnym podwyższeniem trójglicerydów i cholesterolu wszystko ok. Czasami jeszcze mam problemy z oddychanie, tak jakby zadyszka ale tylko to się dzieje wieczorami, czasem po jakimś wysiłku podczas dnia...

Róznica pomiędzy Lipanthyl a Vastan !!!

.. ...głowę,że ci spadnie do normy.Mierz co miesiąc. Tylko trochę dyscypliny i ruchu. napisz - cholesterol i trójglicerydy - tam znajdziesz szczegóły otym jak się odżywiać. Co do aktywności to akurat nie mam sobie nic do zarzucenia, ponieważ nie jestem typem osoby zalegającej na kanapie, a i z..

Wysokie trójglicerydy i niedoczynność tarczycy

.. ...tarczycy jak dojśc do normy z tyi trójglicerydami?? Prosze o Pomoc z góry Dziękuję: ) z trójglicerydami walczy się w ten sam sposób,co z cholesterolem,a więc błonnik[otręby owsiane - 2łyżki dziennie],duże ograniczenie tłuszczów zwierzęcych.Codzienne jedzenie tłuszczów roslinnych[oliwa z..

Trojglicerydy 1178,5

.. ...tak zle Jesli znasz normy to sama wiesz ze wyniki sa rzeczywiscie fatalne, ten cholesterol calkowity nie jest taki zly, ale ile wynosza jego frakcje?, triglicerydy naparwde masakryczne. doradzam ci przeczytac w internecie artykuł pt.,,Cholesterol i trójglicerydy * * .Autor :Sławomir..

Interpretacja wyników Biochemia

.. ...sprawdzilem w necie normy i wyszło ze wyniki sa wszystkie w normie Wartości referencyjne: Cholesterol całkowity: wartości prawidłowe: 150 - 200 mg/dl Cholesterol LDL ( zły cholesterol ): wartości prawidłowe: * 135 mg/dl Cholesterol HDL ( dobry cholesterol ): wartości prawidłowe:..