Normy TSH u dzieci

Echo serca - Str. 58

.. ...37,3 * tez bylo powyzej normy * Za tydzien ide do kardio. Dzień dobry, Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co znaczy stwierdzenie: * przyspieszony przepływ przez zastawkę tętnicy płucnej * Witam Mam 36lat,3 lata temu miałam całkowicie usuniętą tarczycę TSH w normie. Od jakiegoś czasu bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 621

.. ...w dolnych granicach normy. Daj znać. Odezwę się po wizytcie u endo. cześć dziewczyny,właśnie wróciłam z wizyty u endokrynologa. Miałam robione tradycyjne badania tarczycy, czyli TSH, T3,T4 - te akurat wszystkie wyszły w normie. Dodatkowo miałam zlecone badanie anty Tg i anty TPO - te..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 935

.. ...spadek wapnia ponizej normy a i TSH pozostawia wiele do zyczenia wiec pewnie musze isc do endokrynologa ,to tak w skrócie . - Madziowa widze ze idziesz pręznie wiec jezeli podjełas decyzje i wybrałaś zycie bez nerwicy to brawo jestes jeszcze młoda i zycie i szczescie przed tobą jezeli..

Niedoczynność tarczycy - Str. 5

.. ...leczenie,aby dojść do normy i po jakim czasie może nastąpić poprawa samopoczucia. Witam,jestem facetem( 34 )z niedoczynnością tarczycy.Rok temu mój wynik TSH to UWAGA 435.Lekarz zapisał mi EUTHYROX n100.Różnice poczułem po ok. 2 miesiącach gdzie TSH spadło do 30 a teraz ostatnio( styczeń..

Niedoczynność tarczycy - Str. 15

.. ...od razu wróciłam do normy i fizycznie i psychicznie.Wyniki tez mialam w normie.Niestety glodzenie nic nie da skoro TSH takie, widac że potrzebujesz jeszcze wiekszej dawki leku.Naprawde bardzo mi przyrko bo wiem jak sie czujesz , mam nadzieję ze szybko wrocisz do zdrowia. {Do..

Niedoczynność tarczycy - Str. 16

.. ...łapie porównując do normy.Czy jest źle czy nie?Oto one: TSH - 16,81 ulU?ml F T4 - 10,92 pmol/l F T3 - 3,72 pmol/l Pozdrawiam i czekam na odpowiedz. Mariolka, podaj normy, każde laboratorium ma je trochę inne. Na pewno wynik TSH jest fatalny. mariolka no masz niedoczynnosc, i co dalej nie..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...będzie i tak przekracza normy ustalone przez lekarzy/naukowców. Skutki są takie, że sól w znacznym stopniu podnosi ciśnienie tętnicze a co za tym idzie wpływa na pracę serducha, może mieć też wpływ na działanie tarczycy - zaburzać równowagę hormonalną. POZDRAWIAM wszystkie pikawy na..

Norma TSH - Str. 2

.. ...wyniki mojej dziewięcioletniej córki, tsh 3.15 uIU/ml czy to dobry wynik? danka zerknij na normy ,ale chyba wynik nie jest taki zly bo u dzieci sa wyzsze normy,ale najlepiej powie Ci lekarz,pozdrawiam...

Jaki powinien być poziom hormonu TSH u 10-latka?

.. ...jaki powinien być poziom hormonu tsh u dziesięciolatka?CZY 2,730 mlU/I JEST WYNIKIEM PRAWIDłOłOWYM ?Znam normy tego hormonu u osoby dorosłej i wiem ,że nieco inaczej wyglądają one w stosunku do dzieci...

Wyniki badań tarczycy

.. ...jest podwyzszony? Podaj normy, będzie łatwiej coś powiedzieć. tsh 2,17 ( norma 0.470 - 4.640 ) ft4 * 6 ( norma 0.71 - 1.85 ) ft3 2,81 ( norma 1.45 - 3.48 ) prosze o interpretacje Witaj, Anka. FT4 to tzw. wolny hormon tyroksyny. Twoje wyniki mogą wskazywać na nadczynność tarczycy...

Nie wiem co mi jest! Opisuje swoją historię i czekam na wypowiedzi!

.. ...lubilem sobie wypic ! On, normy TSH są zawyżone. U zdrowego człowieka tsh powinno wynosić ok 1 - 1,5. Dla dobrego endokrynologa wynik powyżej 2,0 może wskazywać na niedoczynność. Nie wiem czy to jest przyczyna Twoich problemów, tym bardziej że nie napisałeś o innych objawach, ale i tak..

Prawidłowe tsh a objawy tarczycy

.. ...mieścił się w granicach normy ) przypominał poziom hormonów u kobiety 60 - letniej,a ja miałam wówczas ok.35 lat.Jeden z hormonów był zbyt blisko minimalnej granicy,a drugi za blisko granicy maksymalnej.Tak więc nie radzę samodzielnie odczytywać wyników badań,tylko zapytać SPECJALISTĘ...