Nospa

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...przeciwbólowym - mocniejsza nospa : ) Czasem jeśli ból wynika z nerwowych skurczów mięśni lub jelit - pomaga. Głowa do góry, tyłek z kanapy, i małymi kroczkami do celu... zacznij od próby uwierzenia, że to wszystko co się z t=tobą dzieję może siedzieć w twojej głowie. Jak tylko uwierzysz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 149

.. ...nerwicowe ten żołądek - nospa pomaga bo rozkurczowa i ja brałam Ranigastr a i jakieś ziółka ale muszę sprawdzić jakie No to pozdrawiam Was - dobrze, że jesteście... Kasia Witam wszystkich! Od pewnego czasu czytam Wasze wypowiedzi i niedawno postanowilam sie zalogowac. Bardzo cieszy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1049

.. ...wszystko co miłam wiecie nospa ,apap o 16 skrecła sie i zaczeła wymiotowac. Troche zwlekałam z tym szpitalem bo niewiedziałam czy ja dam rade * ale w koncu wszystko podane i nic ,wiec pokujemy sie do szpitala . i tu dopiero sie zaczyna ... Nim dojechalismy 3 razy postój na żyganie ,potem..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...ciągłego strachu.Czasem nospa nie pomaga.Teraz dostałam nowe leki meteospasmyl i czekam.Może wreszcie się dowiem co mi jest...3mam za wszystkich kciuki i pozdrawiam. Witam! Ciekawa jestem, czy chociaż u jednej z Was coś się wyjaśniło. Ja męczę się nadal, to już 5 miesięcy. Dwa tygodnie..

Wedrujące bóle, kłujące w plecach, mostku, pod pachami i w biodrach

.. ...sobie dać z tym radę nospa,uciekam do ksiazek,aby tylko nie myśleć o tym jak zaczyna mnie boleć.Teraz z łaską dostałam skierowanie od rodzinnej na rtg kregosłupa na ktorym wyszlo kilka nieprawidlowosci,i skierowanie na rehabilitację.Żeby wyciagnąc skierownie do innego lekarza typu..

Bóle w klatce piersiowej i plecach od 2 miesięcy

.. ...uspokające i ewentualnie nospa jako lek rozkurczający. Dziękuję Gosiu za odpowiedź . Czyli trzeba przeczekać..... ciekawa jestem po jakim czasie zaczeło Ci się poprawiać i jak to wyglądało. A może potrzebna jest jakaś rechabilitacja tych mięśni, żeby się poprawiło i nie wracało. Mi..

Badania MR kręgosłupaL/4 L/5

.. ...zastrzyk pyralgina z nospa. ja tak robie jezeli mnie polamie a za pasem wekend,to najlepiej izba a w poniedzialek do rodzinnego,nie wykluczone ze to wlasnie rodzinny lekarz moze ci zapisac odpowiednie leki i obejdzie sie bez neurologa,ale poki co musisz sie ratowac tak jak ci radze bo po..