Nowotwór gardła

Rak gardła

.. ...przypadku wszystkich nowotworów głowy i szyi, często pierwszym objawem choroby jest powiększenie węzłówce chłonnych zajętych przez przerzuty. Świadczy to o zaawansowaniu choroby i niestety często złym rokowaniu. Histologicznie rak gardła to najczęściej rak płaskonabłonkowy. Rak gardła..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 838

.. ...byłam przekonana że mam nowotwora w gardle a kilka miesięcy wcześniej mój teść właśnie zmarł na tą chorobe niewiem naprawde jak to możliwe że ja potrafiłam sobie podświadomie też wmówić tą chorobę miałamjeszcze póżniej pare razy takie objawy ale już się tym wogóle nie przejmowałam i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 191

.. ...się u mnie lęk przed nowotworem i wywiązała się nerwica lękowa.Nakręcałam się jak diabli,wszystko mi pasowało do nowotworów,mało spałam,prawie nie jadłam.Teraz biorę antybiotyk,chodzę na lasery i uczucie otępienia już przeszło,zawrotów prawie nie ma,po ściance gardła spływa mi teraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 211

.. ...Oczywiscie wmawiam sobie nowotwór skóry, płuc, gardła badź mózgu( tak na zmiane, w zależnosci od tego co boli ). Strasznie mnie to paralizuje, ciagle o tym myśle, w pracy, w domu, ciągle co innego mnie boli:/ byłam ostatnio u lekarza ropdzinnego, stwierdził, że osłuchowo mam zdrowe..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...że to moze byc jakis nowotwór albo coś w tym stylu. Ale wyniki krwi nie wskazują na nic takiego. nie wiem już co robić. Witam wszystkich serdecznie : ) Od 5 dni mam uczucie że mam coś w gardle,jakby kawałek jedzenia co mi tam utknął.Próbuje to połknąć ale nic nie pomaga :( Strasznie mi..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...świadczy o nieoperacyjności nowotworu.Powiększone węzły chłonne szyjne świadczą o przerzutach do mózgu i kości, duszności i bóle barku to objaw towarzyszący,zmęczenie,brak apetytu,zawroty głowy,utrata równowagi,błędnik szaleje drodzy moi :D Dobra nie straszę,choć dałem tu książkowy..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 6

.. ...mnie bo w rodzinie był nowotwor gardła byłam u prof w łodzi mowi to samo dał mi melise po niej myślałam ze umre dopiero był koszmar nie wiem do kogo mam z tym isc nic mi nie da robic jak z tym Zyc koszmar zerwałam nawet z moim chłopakiem bo sie nie nadaje do niczego nawet mi sie umyc nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1254

.. ...tętniaków, guzów i innych nowotworów, na kandydozie kończąc. Zaczęły się bóle brzucha, zgaga, duszenie się, ciągły brak powietrza, trudności w oddawaniu stolca, moczu, kulka w gardle, bóle pleców i kończyn, uciski i szumy w głowie, uczucie odrealniena, no i lęk, nie wiadomo przed czym...

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 14

.. ...pomóc, bo sam walczy z nowotworem a do tego jeszcze pracuje ponad swoje siły. Ale validolu jeszcze nie testowałam : ), Napisz jak coś ciekawego jeszcze znajdziesz. Irenko, ten ucisk w gardle, to może być też na tle nerwowym lub polekowym. Ja miałam taką * nerwogulę * po controlocu. Teraz..

Kołatanie serca, które czuję aż w gardle

.. ...babcia, chorując na nowotwór żołądka miała te objawy, to była złosliwa anemia. Ciągle boję się że spotka mnie to samo, co babcię i to dodatkowo potęguje mój problem. Nie cieszy mnie nic po prostu, bo ciągle wali serce. :( Proszę o pomoc, jeżeli ktoś ma lub miał podobne objawy. Co to może..

Co się ze mną dzieje???

.. ...tętniaków, guzów i innych nowotworów, na kandydozie kończąc. Zaczęły się bóle brzucha, zgaga, duszenie się, ciągły brak powietrza, trudności w oddawaniu stolca, moczu, kulka w gardle, bóle pleców i kończyn, uciski i szumy w głowie, uczucie odrealniena, no i lęk, nie wiadomo przed czym...