Nowotwór płuc objawy

Duszący kaszel

Duszący kaszel

.. ...po gruźlicę i choroby nowotworowe. Przewlekły kaszel z odpluwaniem wydzieliny jest codzienną dolegliwością palaczy. Kaszel może być także objawem zastoju w krążeniu płucnym w przebiegu niewydolności lewokomorowej serca, może również być obecny w przypadku zatorowości płucnej. Gdy pacjent..

Woda w płucach? apatyczność, brak apetytu

.. ...szpitalu wykluczyli u niego nowotwór krtani ( w naszej rodzinie zdarzaly się przypadki nowotworu )a teraz podejrzewają wodę w plucach. Jednak czytając informacje zawarte na Państwa portalu byly zamieszczone zupelnie inne objawy tej dolegliwości. Dziadek nie ma duszności,a zmiana w jego..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...świadczy o nieoperacyjności nowotworu.Powiększone węzły chłonne szyjne świadczą o przerzutach do mózgu i kości, duszności i bóle barku to objaw towarzyszący,zmęczenie,brak apetytu,zawroty głowy,utrata równowagi,błędnik szaleje drodzy moi :D Dobra nie straszę,choć dałem tu książkowy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 382

.. ...teściowa ma złośliwy nowotwór płuca prawego ale ani jeden z objawów które napisałaś u niej nie występuje.Myśle,że to jednak Twoja psychika a nie rak.Nie martw się tym bo to może są zwykłe nerwobóle. Napisz lepiej jak Twoje maleństo się czuje i ile waży? Pozdrawiam Ciebie serdecznie!..