Nstemi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 791

.. ...alkocholem a moje lęki są nstepstwem 20 lat małzenstwa wczesniej byłam zdrowa pogodna i jak szłam to zrywałabym chodnik sprzed siebie żeby szybciej łapac piekne zycie az chodnik sie skonczył pewnego pieknego dnia to poczym mam teraz spacerować???? Do Kika.Jeszcze szybko zagladnełamprzed..

Choroba wieńcowa naczynioskurczowa

.. ...Jesienią 2006r.miałem NSTEMI.MAM wstawiony stent w RCA.W Koronarografi stwierdzono zmiany w RCA 70% CX40% Badania wykazały trochę podwyższoną troponinę 0.297.KCMB 27.0.Pozostałe wyniki badań krwi w granicach normy. W początkowym okresie byłem leczony na typową chorobę wieńcową ( miałem..

Zawał serca, miałem czy nie miałem?!

.. ... Najpewniej bylo to NSTEMI. Postępowania po operacji i leczenia farmakologicznego tak naprawdę to nie zmienia , jesli byla skuteczna rewaskularyzacja To o czym rozmawiamy to dziwne pytania potwierdzające zaistniałą sytuację * zawał * , która wydarzyła się pół roku temu, dwa, 15....

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1127

.. ...nerwów stracisz juz nstepny dzien odwlekaja ,no ale jutro to bedzie po wszystkim. Krysiu to pewnie sie denerwujesz jak corka bedzie rodzic ,bede za was trzymac kciuki. Nati u mnie na sczescie nie ma sniegu .Wiki jutro pisze poprawe z anglika ,a pani od korepetycji bardzo jej sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1276

.. ...pracowałam od 12 do 18 a nstepne dwa tygodnie po 10 godzin po co taka robota człowiek jest taki padniety ze nie ma na nic sił uciekam dalej do kieratu pa kochni pamietam o was Witam serdecznie No rzeczywiście Nati mało coś nas ostatnio na forum ale może po niedzieli będzie nas więcej..

Zwolnienie - prawie zarzymanie akcji serca i nadrabianie strat

.. ...stend,stwierdzono zawal serca NSTEMI .Serce po paru dniach sie uspokoilo,lecz bole w mostku pojawily sie ponownie.Trafilem ponownie do szpitala, koronarografia pokazala zmiany w CX,zdiagnozowano spazm naczyniowy.Zastosowano dilzem,betaloc zoc,polocard,magnez.doraznie aerosonit.W badaniu..

Czy ktoś wie: Clopidix czy plavix?

.. ...po niewielkim zawale ( NSTEMI ). W trakcie koronarografii zaimplantowano mi stent Skylor ( BMS ) 3,5x16,0 mm. a 16 atm. Czy konieczne będzie stosowanie plavix * u czy też można zastąpić go clopidixem?..