Nudności

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...dolegliwościami są: ból brzucha, nudności, wymioty, złe samopoczucie. Zamiast bólu można również odczuwać duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty..

Leki przeciwpłytkowe

Leki przeciwpłytkowe

.. ...pacjentów to bóle brzucha, nudności i biegunka.Czasami występuje także wysypka. Przykładowe preparaty: Ticlo, Ticlid ( tiklopidyna ). Abciximab. Abciximab to chimeryczne ( mysio - ludzkie ) przeciwciało monoklonalne 7E3 skierowane swoiście przeciwko receptorom płytkowym GP IIb/IIIa...

Koronarografia

Koronarografia

.. ...nudności, odruchów wymiotnych, objawy uczulenia ( wysypka, zaczerwienienie skóry, kaszel, duszność. Ponadto mogą wystąpić powikłania związane z nakłuciem naczynia, takie jak krwiaki, krwawienia, tętniaki...

Choroba niedokrwienna a płeć człowieka

.. ...nadbrzuszu, dusznością, nudnościami i uczuciem słabości bądź zmęczenia. Kobiety na ogół później trafiają do szpitala. W elektrokardiogramie mężczyzn częściej wyraźne jest uniesienie ST, a objaw ten stanowi nieraz podstawowy wskaźnik do intensywnego leczenia trombolitycznego lub..

Zespół wazowagalny

.. ...czy drętwienia kończyn. Przytomność wraca samoistnie. Leczenie zwykle ogranicza się do unikania sytuacji wyzwalających omdlenie. W niektórych przypadkach stosuje się leki pobudzające układ współczulny...

Choroba Kawasaki

.. ...funkcji wątroby, bolesność stawów, zapalenie cewki moczowej. Podstawa leczenia jest podawanie immunoglobuliny. Szybko podana, daje bardzo dobre efekty. Leczenie modyfikuje się w oparciu o obraz choroby...

Objawy zajścia w ciąże

Objawy zajścia w ciąże

.. ...piersi oraz poranne nudności. Z powodu zmiany ułożenia narządów miednicy dochodzi do ucisku macicy na pęcherz, może to powodować zaburzenia w oddawaniu moczu. Ostatnie dwa objawy przypuszczalne to uczucie zmęczenia oraz ruchy płody wyczuwane około 18 tygodnia ciąży, początkowa jako..

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

Objawy wylewu (udar krwotoczny mózgu)

.. ...często z towarzyszącymi nudnościami i wymiotami. Czasem pojawiają się przemijające objawy ogniskowe. W momencie krwotoku chory szybko traci przytomność, mogą wystąpić drgawki. Zwykle do udaru krwotocznego mózgu dochodzi nagle, co może pomóc w różnicowaniu z udarem niedokrwiennym...

80 proc. zgonów z powodu zawału serca można zapobiec

.. ...się słabo, mają poty i nudności. Pacjenci po zawale powinni pamiętać, że choć przegrali jedną bitwę, to mogą wygrać całą wojnę. Dlatego ważne jest, by stosowali się do zaleceń lekarskich odnośnie zażywania leków i stylu życia - powiedział prof. Filipiak. Po zawale warto stosować pięć..

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...któremu często towarzyszą nudności i wymioty, a także nadwrażliwość na dźwięk i światło. Na migreny cierpią przeważnie osoby między 25 a 55 rokiem życia; trzy razy częściej kobiety. Wcześniejsze badania wskazywały, że istnieje związek między migrenami a chorobami układu krążenia...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 38

.. ...skurcz, ma zawroty głowy, nudności i tak jak Jakubpiotr boi się o swoje życie to przecież nie można zostawić pacjenta samemu sobie. Komfort życia jest bardzo ważny. Wiem, bo sama bardzo mocno odczuwam zaburzenia i zwyczajnie nie chcę się z tym dłużej męczyć. Takie dolegliwości mają..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 8

.. ...okolicahc klatki piersiowej, nudności, bóle brzucha, ale zadaję sobie pytanie czy to nie jest w powodu mojej nerwicy - którą lekarze u mnie stwierdzili, bo aż 3 raz yw tym roku wylądowałam w szpitalu z atakiem częstoskurczu z uderzeniami 150 - 180/minutę i zadaję sobie pytanie czy ten..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...zaraz zemdleję, lekkie nudności,miękkie nogi,walenie serca,drgawki.po ustąpieniu tego żle szię czuję cały dzień.Juz nie mam siły.Biorę tylko Validol.Troche pomaga,ale ciągle ciśnie mnie w głowie i mam takie uderzenia krwi do głowy( szczególnie przy schylaniu i wstawaniu ).Czy ktoś też ma..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...poltora miesiąca ) .. to: nudności starszliwe rano i wieczorem, takie nie do zniesienia, stan podgorączkowy 37, niepokój i giga lęk ze umrę zaraz, stan mega wyczerpania od razu po wstaniu z łozka.. ledwo dojezdzam do pracy, w pracy mala wydajnosc, niechec do wychodzenia gziekolwiek bo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 57

.. ...Najgorsze są nieraz nudności nic nie można zjeść i straszny uścisk w żolądku nie można oddychać nieraz ściskało mnie za gardło tak strasznie jakby mnie ktoś dusił.teraz jest troche lepiej ale też zrezygnowałam z towarzystwa nigdzie nie jeżdżę do nikogo nie chodze do autobusu nie wsiądę..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 65

.. ...między łopatkami mam nudności czasami wymiotuję i mam biegunkę. Fakt po tych 2 latach jedynie co u mnie zdiagnozowali to zwyrodnienie kręgów szyjnych i helicobacter . Proszę pomóżcie mi uzmysłowić sobie że jestem zdrowa - boję się że mój lęk kiedyś rzeczywiście narozrabia i spowoduje..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 22

.. ...tego zawroty głowy, nudności, no i te nieszczęsne bóle i kucia serca, teraz rozchodzą sie one na całą klatke piersiową, napiszcie prosze co mam zrobić, bo lekarzą przestałąm wierzyć niestety, Ja mam 17 lat... U mnie wypadanie płatka zastawki dwudzielnej stwierdzili w wieku 11 lat... Do..

Niskie tętno

.. ...niemożność koncentracji, nudności, uczucie kamienia w żołądku. Dostałam torsji, po czym bardzo ostrego bólu żołądka, skurczowego; a potem już tylko ( ? ) ostra biegunka. Czy to było zatrucie pokarmowe? Czy miało związek z ciśnieniem, 178/58, puls 47??? Ostatni często tężeje mi lewa..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...piersiowej, zawroty głowy, nudności, tachykardia, dodatkowe skurcze itp. Lekarz po zrobieniu ekg i usg serca stwierdził nerwice, ale powiedział żebym zrobiła jeszcze Holtera jeżeli on nic nie wykaże to wtedy zrobić konsultacje neurologiczną. Ale na moje nieszczęście Holter wykazał..

Propranolol

.. ...zaburzeni orientacji, nudności, wymioty czy biegunka. Mam nadzieję,że odpowiedziałam wyczerpująco na Twoje pytanie. Jeśli jednak miałbyś jeszcze jakieś pytania, zadaj,a postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam!: ). Mam równiez pytanie do propranololu. Również od dłuższego czasu go zażywam,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...bóle brzucha, czasem nudności itd. ) to być moze po badaniach ( już we wrześniu ) okaże się, że oprócz nerwicy są też inne przyczyny mojego kiepskiego niestety samopoczucia. Pozdrawiam serdecznie. Cześć, pocieszajace jest to co piszesz : - )też doświadczam bezuzasadnionych leków..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 8

.. ...mięśni, tachykardią i nudnościami, ale brak snu to już przegięcie ) Do Gosi. Gosiu ja kiedy jestem bardzo mocno zdenerwowana moje serce zazwyczaj jest spokojne.Jednak w momentach kiedy wyciszam się,jestem zadowolona,w miarę szczęśliwa,mam jakieś plany,np.na następny dzień wtedy moja..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...silny ucisk w skroniach, nudności, miękkie nogi i silne zawroty głowy. Jedynym ratunkiem jest położenie się, wtedy wszystko odchodzi. Ataki pojawiają sie raz w roku, przeważnie zimą i trwają kilka tygodni powoli tracąc na sile, aż do zaniku. Brałem Betaserc, który działał rewelacyjnie...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 26

.. ...niedobrze, masz jakieś nudności? Oczywiście Pogódko,często mam nudności a jak zaczynały sie początki tej choroby to nie moglam nic jesc i bardzo schudłam,tak mnie to wykonczyło,do tego biegunki i tak trafilam do lekarza,wiesz myśle że warto sie przejść,zobaczysz co ci doktor powie,lepiej..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...są ciężkie wymioty i nudności trzeba dożylnie w szpitalu:( Na pierwszy raz najlepiej zastosować je pod okiem lekarzy, niewiadomo jak organizm zaraguje, ja mam już wypróbowane. Ponadto w mocnych bólach można spróbować TRAMAL. Na mnie akurat nie działa. Witam Wszystkich! od jakiegos..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 4

.. ...głowy dochodzą zawroty i nudności .Zaczynam się niepokoic może ktoś z was będzie wiedział co mi dolega . Witam Wszystkich!!! Od pół roku Cierpie na częste bóle głowy. Miałam robiony rezonas i tysiące innych badań, jednak lekarze nie są wstanie jednoznacznie zdjagnozować mojego problemu...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...mam zawroty głowy i nudności, oraz efekt jakby naciągania skóry na twarzy, choc nie wiem czy nie są one wynikiem mojego leku oraz nieustannego myslenia o bolu, guzie i szukania jego objawów w sieci. Obecnie bóle jakby troszkę ustapiły w sile. Bylam u okulisty - dno oka, ostsrośc wzroku i..

Leki na nerwice - Str. 3

.. ...uczucie , że zemdleję nudności, osłabienie, nogi jak z waty , drżenie. Może wiesz coś o tym leku, kiedys miałam takie lekarstwo, które po zażyciu zadziałało po 15 minutach, brałam go jakis czas , bardzo mi pomógł, przestałam go brać i dopiero po kilku latach musiałam znowu zacząć brać..

Częstoskurcze a palenie

.. ...się w głowie, miałem nudności i właśnie niedługo po wypaleniu ostatniego papierosa przyszedł częstoskurcz ). Drugi czestoskurcz dostałem w czasie zaciągania się papierosem po wykonanym uprzednio dość ciężkim wysiłkiem fizycznym. Czy istnieje jakaś zależność pomiędzy działaniem nikotyny a..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...posiłku - bóle żołądka - nudności, wymioty - zgaga - bóle w mostku - bóle i kołatanie serca - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - niedowaga - zmęczenie, brak sił Chorobę wykrywa usg pnia trzewnego. Pień to tętnica brzuszna, która dostarcza krew do żoładka i innych narządów wewn...

Dodatkowe skurcze - Str. 96

.. ...dodatkowy skurcz, miałam nudności, duszący kaszel, robiło mi się słabo, trzęsły mi się ręce - po prostu tragedia. I przez wiele lat pomagałam sobie rytmonormem - bardzo dobrze na mnie działał. Teraz jestem już po ablacji i na szczęście mam ten problem załatwiony, ale nie rozumiem..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...uczucie serca oraz zatrzymywania się go, nudności, ból w klatce piersiowej ( tarczyca była w normie, chemoglobina bardzo dobra, USG seca prawidłowe ) Mogły się cofnąć. Wszystkim życzę tego z całego serca...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci gwałtowanego kołatania serca lub uczucia zamierania serca, duszności, nawałów gorąca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...złapac oddech,lekkie nudności.Później się czuję dośc wyczerpana aż mięśnie mnie bolą. Ja tez mam to samo, rano zanim jeszcze wstane juz mysle o tym czy dzis bedzie mi sie robic słabo itd. i jak na zawołanie wstaje przejde sie i zaraz to mam, potem sie tego wystrasze bo wydaje mi sie ze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 67

.. ...połączona z bólem głowy i nudnościami. Jeszcze do tego coś ściaska mi serce. Nawet w samochodzie nie mogłem wytrzymać i po nie przespanej nocy z trudem powróciłem. Mam stracha przed zaśnięciem bo jestem sam w domu i w razie czegoś groznego ( znowu myśl przed najgorszym ) nikt mi nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...się rano z mdłościami, nudnościami i ten ścisk, ból serca. Było dobrze to musiało się na głowe zwalić pare osób. ja śpie jak zabita natomiast moim ostatnio problemem jest zawrót głowy oczywiście nasilony gdy jestem poza domem. gdy ide wszystko mi sie dookoła kręci ludzie i to co oni..

bóle w boku

.. ...boli!!! Przy tym występują nudności zawroty głowy. Nic mi się nie chce... Proszę o pomoc!! Proponuję sprawdzenie obecności lambli. Ja na bóle w lewym boku cierpiałam 10 lat. W końcu trafiłam na lekarza, który dał skierowanie na lamblie. Wynik był negatywny, ale mój synek miał pozytywne...

Śmierć po chelatacji

.. ...podrażnienia skóry. Możliwe jest również działanie toksyczne na nerki. chelatacja jest metodą drogą i nieskuteczną. W leczeniu miażdżycy najskuteczniejsze i bezpieczne są pijawki. www.leczeniepijawkamigdynia.pl..

Nigdy wiecej marichuany - Str. 4

.. ...środków zapobiegających nudnościom. Ma to szczególne znaczenie dla ludzi leczonych chemioterapią, u których odruchy wymiotne praktycznie uniemożliwiają jedzenie. - jaskra - Kanabinole zmniejszają ciśnienie wewnątrz gałki ocznej, a więc łagodzą bezpośrednio objawy choroby. - AIDS -..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...- napady duszności - nudności, brak apetytu - bóle karku - bóle stawów - płaczliwość, rozbicie psychiczne - depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...temu może więcej, mam nudności, cały brzuch jakby miało mi wyrwać, zawroty głowy i prawie nic nie moge jeść, chodzę jak ,,pijana * . Dostałam skierowanie na usg brzucha - dopiero mam po świętach. Poza tym wszystko mi się od żołądka odbija co bym nie zjadła. Lekarka stwierdziła że mam..

Bardzo wysoki puls chwilowy do 245

.. ...okropnie zawroty głowy nudności czy jest to normalne ??? Jak najbardziej normalne że przy takim pulsie masz dusznosci i zawroty głowy. Byłas u lekarza?? ja po czterech minutach marszu pod gore mam puls 248 : ) przy pulsie 250 bardzo czesto dochodzi do ustania akcji serca, dlatego radze..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...prawie do omdlenia, nudności. Kiedy stałam w kolejce w markecie czy w innym miejscu, czułam ze zemdleję, musiałam podpierac sie o blat kasy, a to o wózek z zakupami, bo wydawało mi się przewróce. KOSZMAR!!! Do tego, od dłuzszego czasu boję kłaść się spać, bo wydaje mi się, że coś mi się..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...dzisiaj. Doszły jeszcze nudności i ból głowy z lewej strony ;/ Boje się że to może być guz mózgu. Tomograf mam dopiero 30 listopada. Przestało mi się na szczęście kręcić w głowie. Przed tym całym bólem głowy i nudnościami czytałem dużo o guzie no i widziałem jego objawy. Na następny..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...straszna niestrawność ( nudności, bóle w nadbrzuszu ) i zaczęłam sobie wkręcać raka, białaczke... wszystko co tylko możliwe.To wkręcanie okazało się najgorsze i zapoczątkowało u mnie nerwice. Badania krwi i USG brzucha wyszły mi dobrze, ale znerwicowanego człowieka nic nie pocieszy... Z..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...ostre zawroty głowy, nudności, bóle glowy, kołatanie serca, napady słabości, panika lęk nie wiadomo przed czym, uczucie że umieram, suchość w ustach, mocne duszności, dreszcze, raz zimno raz gorąco.. PORAZKA... wyniki badań dobre, lekarze stwierdzili nerwicę:/ choroba potrafi byc..

Problemy w sercem, 17 lat

.. ...tym przekonany. Czułem nudności i duszność. po paru godzinach mi przeszło. nikomu o tym nie powiedziałem lecz serce mnie kuje do teraz non stop. Co pare godzin mam zawroty głowy. Nie wiem co robić prosze o rade!!!!!! Dziekuje z góry i Pozdrawiam. Chcę dodać że paliłem jakieś 4 lata...

Beta blokery i kaldyum

.. ...spowolnione bicie serca, nudności, słabość ). Przed leczeniem miałam badany potas, którego wskaźnik wyniósł 4, 01 mml/ l, Nie wie jednak, czy wobec tego kurację tę powinnam stosować oraz czy mogę tak wybiórczo brać te leki, nie mogę też póki co skonsultować się z lekarze, który rozpoczął..

Odstawienie leków na nadciśnienie

.. ...uboczne buły okropne nudności bóle głowy jakaś depresja. Następnym lekiem byla prenessa ale i tu pojawiły się bole głowy choć lekarz twierdził, że to jedyny znany mu taki przypadek.. Obecnie mam Amlozek 5mg /biorę 2x dziennie po pół tabletki/głowa mniej boli ale też czuję mrowienia w..

Ekstrasystolia komorowa i wypadanie płatka zastawki mitaralnej

.. ...głowie i dostawałam nudności. Stąd też wpadłam w sidła nerwicy. Gdy zaczynało mi się robić źle, bałam się, że zaraz zwymiotuję. Również bardzo szybko się męczę, nie mam na nic siły, najchętniej całymi dniami bym spała. Codzienność także mnie przerasta... Pozostaje mi tylko łączyć się w..

Nerwica żołądka - Str. 3

.. ...niestety męczą mnie nudności, mimo że nigdy nie pojawiają się po tym wymioty. Zmagam się z tym już od ponad 2 lat, strasznie utrudnia mi to normalne funkcjonowanie, byłam u wielu lekarzy, w szpitalu - jedyne czego nie robiłam to gastroskopia, po prostu szkoda gadać, ale na samą myśl o..

Plavix , Zylt - tańsze zamienniki

.. ...często zawroty głowy i nudności .Lekarz z Ochojca w Katowicach zapisał odpowiednik Clopidix z firmy Lekam za 50zł a pod dworcem w Katowicach w promocji do końca roku za 9,99zł .Czuje się dobrze i wyniki są znacznie lepsze.Pytajcie o zamiennik Clopidix. biore areplex od 2 miesięcy i jest..

Nerwica - jak leczyć?

.. ...wstać z łóżka,miałam nudności,zawroty głowy,nasilenie lęku.Zaufałam lekarzowi,że po kilku dniach powinno przejść jak się organizm przystosuje i żebym to przetrzymała.Tak zrobiłam i po tygodniu objawy ustąpiły,a po 2 odczułam pomocne działanie leku. W zależności od organizmu jedni mają..

Już nie wytrzymuję, chyba popełnię samobójstwo

.. ...kolejnego dnia obudziły mnie nudności ok 5 rano - na piersiach siedział już niezły słoń - - - który notabene lekko sie dzwignął dopiero wczoraj. serducho dalej kołata i słoń ni pozwala nieraz wziąć głębokiego oddechu. Czasem mam zawroty głowy. Kurka - - - jak sobie poczytałam - to pasuje..

Nerwica, załamanie nerwów?

.. ...i lek przed śmiercią nudności strach przed większa ilością ludzi. Ostatnio bylem w kosciele musialem wyjsc bo zaczelo mi walic serce i nie umialem pobrac powietsza, pojehalem do szpitala badania ok ekg ok Ciśnienie dobre, ja jusz niewiem co to jest. Najlepiej czuje sie u lekarza ale i on..

USG serca: wiotkie, prolapsowate płatki zastawki mitralnej

.. ...oddychaniu, potliwość, nudności - typowe objawy... szczerze mówiąc do niedawna byłam przekonana, że to ma bardziej psychologiczne podłoże niż somatyczne, jednak wędrując po Internecie natknęłam się na informację, że takie objawy mogą wiązać się z zespołem Barlowa. chciałabym poznać Waszą..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...i odchudzaniem się, nudnościami, myślami samobójczymi i alienacją we własnym pokoju przed światem, piszę do was czytelnicy tego forum. Mam 23 lata, przeżyłam w życiu chwile, których nie życzę najgorszemu wrogowi. Byłam osobą publiczną, porzuciłam dawne przyjaźnie, zerwałam stare..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...uciążliwe do tego dochodziły nudności,o arytmii już nie wspomne bo mam ją od bardzo dawna. Wtedy zaczęło się moje chodzenie po lekarzach od internisty przez laryngologa, okulistę, neurologa. Nik nie widział nic niepokojącego w końcu trafiłam na oddział otolaryngologiczny miałam robione..

Po zapaleniu mięsnia sercowego

.. ...dawało znać - ból i nudności, więc szybko trafiłem do szpitala ( około 2 - 3 dni po zapaleniu ). Dopiero w szpitalu stwierdzono jednocześnie ostre zapalenie osierdzia i serca - choc jak mi powiedziano póxniej serce zostało objete zapaleniem w bardzo niewielkim stopniu. Niestety od 18..

Ból podobny do bólu wzdęcia, a może to?

.. ...problemy żołądkowe najpierw nudności lekarka przecpisała mi Gasec zazyłem wieczorem rano znowu nudności próbowałem wymiotować ale nic nie wyleciało tylko ślina. raz miałem lekki ból brzucha w nocy. teraz juz nudnosci nie mam ale nadal czuje bóle w plecach i czasem bardzo lekki ból..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 206

.. ...zawroty, bóle głowy, nudności... Jest lekiem nowszym od Mydokalmu i Baklofenu. Nie oznacza to jednak, że jest od nich lepszy. Może uszkadzać wątrobę i nerki, obserwacje jego działania są stosunkowo krótkie Iwona, ja dojrzale? : - o Wydaje Ci się. ; ) Włąśnie wróciłem do domu i tak mi się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 508

.. ...dyskomfort.Do tego dochodzą nudności a w szczególności rano po przebudzedniu. Pozdrawiam ; ) Witajcie Ja dzisiaj wybrałam się do lekarza, ale nie myślcie że sama poszłam. Mój kochany mąż tak się wkurzył rano na mnie, bo dostałam silnego ataku duszności i przez dwie godziny tak kasłałam,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 551

.. ...ból głowy niesamowity, nudności i wymioty. I tak mam nieraz 2 razy w miesiacu a jak * dobrze * pójdzie to i więcej. Przy tej migrenie nerwica się również nasila, mimo leczenia. Ale koniec biadolenia, mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepiej. Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich na tym..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 561

.. ...dni pod rząd.Przy tym nudności i inne sensacje.Wiesz ja staram się jak najmniej używać tabletek przeciwbólowych ale jak już złapie to nie ma zmiłuj się.Biorę tą tabletkę a dodatkowo smaruję głowę i kark Aromatolem ( to jest odpowiednik Amolu ).Kładę się wtedy i czuję zimno na..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. Stwierdzono u mnie wysokie ciśnienie krwi po serii badań. Dostałam leki lecz niestety czuję sie po nich okropnie, bole głowy /przed leczeniem ich nie było/,nudnosci. Już kilka razy były zmieniane ale efekt jest ten .sam . Miałam Prenesse i Amlozek /1tab rano druga wieczorem/,Xartan50mg a terazCo - Diwan.Czy..

Silne bóle brzucha

.. ...tarczyce może być mam 16 lat i ciagle mam goraczki połączone z nudnościami a także wymioty. inni mówią ze to przejdzie a nie przechodzi .chyba po karetke zadzwonie aby mnie zabrali a rodzice się nie zgadzają..

Nerwica w ciąży - Str. 4

.. ...chociaż w drugiej ciąży nudności ominęły.: ) Powiem ci, że ja prawie całą ciążę mogłam przeleżeć i przespać. To była najlepsza ucieczka od myślenia co będzie, jak to będzie, czy boli czy nie. Tak jak pisałam całą ciążę chodziłam na terapię do psychologa i to było dobre, bo zmieniałam..

Nerwica w ciąży - Str. 128

.. ...Otóż moim problemem są nudności ciążowe - wiem to śmieszne:( ( ( ( ( Od 6 - go tygodnia ciąży mam nieustanne całodobowe nudności, to już pełne 10 tygodni męki:( ( ( ( Nie wymiotuję dużo, od 3 tygodni wcale, ale non stop jest mi niedobrze. Nie mam apetytu, nie toleruję zapachów , do tego..

Nerwica w ciąży - Str. 224

.. ...istnieniu świadczą Ci nudności. I tak dzionek za dzionkiem coraz większy się robię, Wkrótce na ekranie oglądniesz mnie sobie. Zobaczysz mnie mamusiu, jak leżę cichutko ...i jak moje serduszko, bije mi szybciutko. Kiedy będę już * duzi * , zacznę ruszać się mamo, a Ty będziesz przez..

Nerwica lękowa wewnętrzna

.. ...głowy, zawroty głowy i nudności, nie mogłam nigdzie wyjść ponieważ zaraz kręciło mi się w głowie i miałam wrażenie że zemdleję, wówczas panikowałam, nogi miałam jak z waty i czułam, że wewnętrznie w środku się trzęsę. Te drgawki występowały już przy silnych atakach. Wówczas mój neurolog..

Lexapro - Str. 5

.. ...powietrzem! To nawet nie są nudności tylko balon w przełyku! I jeszcze jedno, mam dziwnie ociężąłe nogi, jakby ważyły tonę. Najgorzej rano. Nie wiem czy po tym leku mogę czuć się taka ociężąła??? Kiedy poczuję się lepiej??? Proszę , odpiszcie. Wizytę u lekrza mam dopiero za 2 tygodnie i..

Lexapro - Str. 8

.. ...dolegliwości żołądkowe tzn. nudności ?? Czuje się tak jakbym miał kamień na żołądku :( Czyli jest nadziej na odstawienie beta blokera! Bardzo mnie ucieszyło to co napisał cld. Też spróbuję odstawić beta bloker po ok 2 miesiącach brania lexapro. Uczucie kamienia w żołądku i kluchy w..

Lexapro - Str. 10

.. ...ochoty wychodzic z domu. nudności,bóle głowy, problemy z koncentracją występowały już wcześniej. Na początku brania leku miałam ciągły stan euforii, w końcu na prawdę się śmiałam, mimo że zdarzało mi się mówic od rzeczy. Najważniejsze jest to że w końcu zdecydowalam się na terapię, na to..

Lexapro - Str. 17

.. ...mnie nie obchodzi, noi nudności.Tak jakby mój mózg trochę nie pracował, jestem taka uspokojona. Mam nadzieję , ze to przejdzie. Czy ktoś też tak miał? Ja przyznaje że nie miałam takich odczuć jak Ty,normalnie funkcjonuje,nie jestem otępiała - ale ja biorę tylko 10 rano więc może to..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...problem. Gdyby nie te nudności, to może byłoby już inaczej...Czy to może być taka nerwica?? Wszystkie badania w miarę ok, więc skąd to się bierze??? Wspomnę jeszcze, że najeździłam się po lekarzach bardzo dużo i nic nie dało. Odwiedzałam endokrynologa( no to normalne przy problemie z..

Walka z nerwicą

.. ...zimna, zawroty głowy, nudności( dosc mocne ), ucisk żoładka( ucisk na pecherz moczowy ) uczucie parcia..Im wiecej o tym myslalam tym te objawy sie nasilaly..Nie wiedzialam co robic..Wygladalo to śmiesznie ale czulam ze potrzebuje przylozyc do szyi i brzucha czegos zimnego( oklady ) i tak..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...obrębie jamy brzusznej, nudności i wymioty, biegunki lub zaparcia. Trudno opanować jest zaczerwienienie twarzy, uczucie suchości w gardle, utratę siły głosu. Chory często wędruje od lekarza do lekarza, a jego dolegliwości określane są jako psychosomatyczne. W rzeczywistości ich źródłem..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...straszne zawroty głowy, nudności, czuję, że lecę. Do tego stopnia, że dzisiaj nie wychodziłam z domu. Gdy jeżdze środkami komunikacji miejskiej robi mi sie szybko duszno, tak samo w zamknietych pomieszczeniach. W mieszkaniu teraz mam caly czas okna pootwierane a mimo to czuje się źle...

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...* klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem ( depersonalizacja ) i wiele innych. Żeby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3 i FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). To ostatnie badanie jest najważniejsze,..

Zawroty głowy, nudności, wymioty, ogólne zmęczenie - czy to na pewno nerwica?

.. Witam wszystkich od ponad roku leczę się na nerwicę, brałam rózne leki, obecnie biore propranolol 1 tabl 2 razy dziennie, i dorażnie sedam. Czułam się po nich ok, aż do poniedziałku, w niedziele wrocilam znad morza - czy to moze miec jakis związek z pogorszeniem mojego stanu? W poniedzialek zrobiło mi sie..

Niski puls połączony z podwyższonym ciśnieniem

.. ...trudności w oddychaniu ), nudności i drętwienie kończyn. czasem łączy się z tym lekki ból brzucha i rozwolnienie. byłem u kardiologa i po badaniu ( usg, ciśnienie i ekg ) powiedział, że to pewnie z przemęczenia, przepisał mi izoptin i pramolan, które zażywam od około 20 dni, ale niestety..

Nudności w sytuacjach stresowych i ucisk w gardle

.. Witam. Mam problem z... no właśnie dokładnie nie wiem. Czuje jakby cały czas mnie coś lekko uciskało gdzieś w okolicy krtani, często, a nawet bardzo często chce mi się wymiotować, tym bardziej jak o tym pomyśle. Można powiedzieć, że w każdej sytuacji stresowej chce mi się wymiotować. Nie mam pojęcia jak..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...osłabienie i napady nudności. Lekarze twierdzą, że tak może być, ale ja śpię po kilka godzin w nocy i czasami mam tego dość. Mam zapisany concor i to wszystko. Czy ktoś przechodził podobne dolegliwości. Jak one długo trwają? Proszę o pomoc. Witaj DarcentA, szczerze mówiąc trochę mnie..

Silne bóle głowy, brzucha, zawroty głowy i nudności

.. ...brzucha, zawroty głowy i nudności. Zauważyłem, że obok lewego oka i na lewej skroni czasem pojawia mi się jakaś żyła. Czy może ktoś wie czym to może być spowodowane? tasiemce to nie zyły tylko goąsienice zobacz sobie na you tube.. jesli te żyły cie swędzą to tasiemce..! Musisz iść do..

Cartopril i nudności

.. ...kaptoprilu można mieć nudności? Jednym ze skutków ubocznych są zaburzenia czynności przewodu pokarmowego ( nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunka a także zaparcia, utrata apetytu ). Syn mój po Captoprilu miał nudności, wymioty i światłowstręt. Kardiolodzy dziwili się, że wszystkie..

Niedomykalność zastawki mitralnej i aortalnej

.. ...duże zawroty głowy i nudności. ale może to z przemęczenia.. byłabym wdzięczna za odpowiedź. widzę, że każdy tu pomaga ;] tyle odpowiedzi, że aż się miło zrobiło. ;] Sylwio, pomiedzy obydwoma badaniami zawsze moga byc nieiwelkie róznice w interpretacji, spoodowane nawet nie tyle zmiana..

Ból z tyłu głowy i nudności

.. Witam wszystkich, czy ktos ma podobny problem jak ja? czesto czuje ucisk z tylu glowy i mam nudnosci, dodatkowo teraz gdy zrobilo sie zimno i wieje wiatr wystarczy 5 minut na dworze i od razu dretwieje mi glowa z tylu i bardzo boli, czy to moga byc jakies problemy zwiazane z..

Siatka Chariego

.. ...osłabienia i może czasami nudności , odpowiedzcie prosze czy ta siatka może mieć wpływ na moje samopoczucie - czy to serce czy może raczej jakies inne dolegliwości ? Nie wiem jakie znaczenie ma jako sprawa izilowana, ale jest np dodatkowym czynnikiem przemawiającym za zamykaniem otworów..

Ciągle czuję się słabo, jakbym miała zasłabnąć

.. ...mniejszym stopniu, ale za to nudności wieczorne były u mnie objawem nerwów. Czasami wydawało mi się ze pojawiają się zupełnie bez powodu, czasami były po stresie, czasami wiele dni po lub wiele dni przed jakąś sytuacją. Koło się zamknęło, kiedy stresującą sytuacją stało się wychodzenie z..

Pieczenie głowy - czy ktoś tak ma?

.. ...dodatkowo inne objawy typu: nudności, wymioty, utratę świadomości, niedowład, zaburzenie widzenia. Tak czy siak wiadomo, że pierwszą rzeczą jest udanie się na kompleksowe badania. Jednak uważam, że w Twoim przypadku to może być spowodowane odcinkiem szyjnym. Witaj sevilla ja mam też..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...tego zawroty głowy, nudności, nic mi sie nie chce robić, a co najgorsze to czesto mi się robi takie coś jak np. duzo siedzę i jak wstanę to robi mi się czarno przed oczami na 15 sekund i nie moge utrzymać równowagi:/ Badania miałem w moczu za pierwszym razem wyszło białko, za drugim..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...są: ból głowy i ciągłe nudności ,paliłem 12 lat .4 lata temu nie palilem 3 miesiace i nie przypominam sobie żebym miał takie objawy,mam nadzieje że to minie jak najszybciej.Pozdrawiam odważnych. a co do odstawienia z dnia na dzień to nie wyobrażam sobie inaczej ,wiekszosć znajomych tak..