Nudności biegunka

Leki przeciwpłytkowe

Leki przeciwpłytkowe

.. ...pacjentów to bóle brzucha, nudności i biegunka.Czasami występuje także wysypka. Przykładowe preparaty: Ticlo, Ticlid ( tiklopidyna ). Abciximab. Abciximab to chimeryczne ( mysio - ludzkie ) przeciwciało monoklonalne 7E3 skierowane swoiście przeciwko receptorom płytkowym GP IIb/IIIa...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 65

.. ...między łopatkami mam nudności czasami wymiotuję i mam biegunkę. Fakt po tych 2 latach jedynie co u mnie zdiagnozowali to zwyrodnienie kręgów szyjnych i helicobacter . Proszę pomóżcie mi uzmysłowić sobie że jestem zdrowa - boję się że mój lęk kiedyś rzeczywiście narozrabia i spowoduje..

Niskie tętno

.. ...niemożność koncentracji, nudności, uczucie kamienia w żołądku. Dostałam torsji, po czym bardzo ostrego bólu żołądka, skurczowego; a potem już tylko ( ? ) ostra biegunka. Czy to było zatrucie pokarmowe? Czy miało związek z ciśnieniem, 178/58, puls 47??? Ostatni często tężeje mi lewa..

Propranolol

.. ...zaburzeni orientacji, nudności, wymioty czy biegunka. Mam nadzieję,że odpowiedziałam wyczerpująco na Twoje pytanie. Jeśli jednak miałbyś jeszcze jakieś pytania, zadaj,a postaram się odpowiedzieć. Pozdrawiam!: ). Mam równiez pytanie do propranololu. Również od dłuższego czasu go zażywam,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 26

.. ...niedobrze, masz jakieś nudności? Oczywiście Pogódko,często mam nudności a jak zaczynały sie początki tej choroby to nie moglam nic jesc i bardzo schudłam,tak mnie to wykonczyło,do tego biegunki i tak trafilam do lekarza,wiesz myśle że warto sie przejść,zobaczysz co ci doktor powie,lepiej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw. napadów ( przełomów ) wegetatywnych. Przebiegają one często w postaci gwałtowanego kołatania serca lub uczucia zamierania serca, duszności, nawałów gorąca..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 277

.. ...potworne bóle żołądka, nudności, wymioty, biegunki i zaparcia na przemian, do tego tak częste i silne bóle głowy że leżałam w szpitalu z podejrzeniem zapalenia opon mózgowych. W nocy bardzopłytki sen w czasie którego nie wypoczywałam, bezsenność mnie dobijała, zlewały mnie poty a serce..

Śmierć po chelatacji

.. ...podrażnienia skóry. Możliwe jest również działanie toksyczne na nerki. chelatacja jest metodą drogą i nieskuteczną. W leczeniu miażdżycy najskuteczniejsze i bezpieczne są pijawki. www.leczeniepijawkamigdynia.pl..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...obrębie jamy brzusznej, nudności i wymioty, biegunki lub zaparcia. Trudno opanować jest zaczerwienienie twarzy, uczucie suchości w gardle, utratę siły głosu. Chory często wędruje od lekarza do lekarza, a jego dolegliwości określane są jako psychosomatyczne. W rzeczywistości ich źródłem..

Cartopril i nudności

.. ...kaptoprilu można mieć nudności? Jednym ze skutków ubocznych są zaburzenia czynności przewodu pokarmowego ( nudności, wymioty, bóle brzucha, biegunka a także zaparcia, utrata apetytu ). Syn mój po Captoprilu miał nudności, wymioty i światłowstręt. Kardiolodzy dziwili się, że wszystkie..