Nudności zawroty głowy nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 394

.. ...zawroty głowy, lekkie nudności ( albo tak mi się wydaje ), mały apetyt. Zaczęło się ok.14 po wypiciu kawy, najpierw stwierdziłam, że to przez pogodę. Potem oprócz zawrotów głowy doszło kołatanie serca i straszny lęk. 3 dni temu uderzyłam się w głowę - lekko i nawet nic mi po tym nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 567

.. ...wówczas powodują one silne nudności, zawroty głowy, bóle głowy, mdłości, więc dlatego ja miałam je robione bo to były początkowe objawy mojej nerwicy. Za badanie płaciłam ok 30 zł. Musiałabyś dowiedzieć się gdzie w swoim mieście możesz je robić, albo zapytać się lekarza rodzinnego i da..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...silny ucisk w skroniach, nudności, miękkie nogi i silne zawroty głowy. Jedynym ratunkiem jest położenie się, wtedy wszystko odchodzi. Ataki pojawiają sie raz w roku, przeważnie zimą i trwają kilka tygodni powoli tracąc na sile, aż do zaniku. Brałem Betaserc, który działał rewelacyjnie...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...w górę zawroty głowy nudności. pojechałam na pogotowie lekarka powiedziała ze to może od antybiotyku odstawiłam go kazała brać gripex idt ciągle pojawiał sie stan podgorączkowy więc zaczęłam sie martwić, zaczęło podnosić sie ciśnienie, zawroty głowy ból lewego przedramienia uczucie ze..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...większości, kołatania serca, duszność, oddychanie głębokie powoduje nasilenie dolegliwości, jest mi słabo niedobrze jak bym miała za chwilę zemdleć, mam nudności i zawroty głowy. Boję się sama wychodzić z domu !..

Nerwica - jak leczyć?

.. ...wstać z łóżka,miałam nudności,zawroty głowy,nasilenie lęku.Zaufałam lekarzowi,że po kilku dniach powinno przejść jak się organizm przystosuje i żebym to przetrzymała.Tak zrobiłam i po tygodniu objawy ustąpiły,a po 2 odczułam pomocne działanie leku. W zależności od organizmu jedni mają..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 975

.. ...drugie, to dochodzą nudności, wymioty, światłowstręt itd. Ale już nie zanudzam, muszę z tym żyć i już. Beata witaj, to, jakie masz objawy może świadczyć o nerwicy ale nie musi. Moja znajoma miała zawroty głowy, później doszedł lęk przed jazdą samochodem ( wtedy miała najczęściej zawroty..

Zawroty głowy, nudności, wymioty, ogólne zmęczenie - czy to na pewno nerwica?

.. Witam wszystkich od ponad roku leczę się na nerwicę, brałam rózne leki, obecnie biore propranolol 1 tabl 2 razy dziennie, i dorażnie sedam. Czułam się po nich ok, aż do poniedziałku, w niedziele wrocilam znad morza - czy to moze miec jakis związek z pogorszeniem mojego stanu? W poniedzialek zrobiło mi sie..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...dokuczały. Dochodziły do tego nudności i potworne zawroty głowy, uczucie omdlenia i mroczki przed oczami. Mogą też męczyć cię migrenowe bóle, jednak one nie trwają bez przerwy dwa lata - jak wspomniałeś, tylko do kilku dni, ale przy nerwicy taka migrena też jest dość często spotykana...