Objaw klucha w gardle

Rak gardła

.. ...szyi, często pierwszym objawem choroby jest powiększenie węzłówce chłonnych zajętych przez przerzuty. Świadczy to o zaawansowaniu choroby i niestety często złym rokowaniu. Histologicznie rak gardła to najczęściej rak płaskonabłonkowy. Rak gardła dolnego może powodować zaburzenia..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...dokładnie takie same objawy KLUCHA od 2 tygodni byłam u laryngologa wszystko ok trochę poczytałam na ten temat na tym rewelacyjnym forum usoakaja mnie,że nie jestem sama ale martwi,że nie ma na to właściwie zadnego środka miałam robione w zeszłym roku badanie tarczycy - ok, kiedyś..

Lexapro - Str. 5

.. ...Mam nerwicę lękową z objawiami również sercowymi tzn . wysokie tętno, dodatkowe skurcze. Na serce biorę beta bloket bisopromerc 0,5 tabl. Mam pytanie czy na początku leczenia mogę mieć takie objawy jak klucha w kardle. Tak jakby bańka powietrza podjeżdżała mi do gardła i stała. Nie mogę..

Niepokojący ból w klatce

.. ...Witam !! Są tego różne objawy ale ten jest bardzo pospolity to - nerwy kochany, nerwy . Wiele osób na różnych forach to opisuje. Tradycyjny ciężar w klatce klucha w gardle i pieczenie w płucach , jeszcze wiele innych objawów. Ja też to mam bardzo często już od roku ale jaszcze ja mam..

Pomoze ktos

.. ...jakiegos juz czasu mam taki objaw ze mam skurcze w szyji jak by jakas klucha mi w gardle siedziala a jak wypije troche alkoholu to na drugi dzien mam masakre ostatnio nie piłem 8 miesiecy i postanowilem sie napic w sobote i jak w niedziele wstalem to odrazu dusznosci mialem tą kluche w..