Objawy 1 miesiączki

Niedoczynność tarczycy

.. ...łamliwe. Bardzo częstym objawem jest wzrost masy ciała. Często występują zaparcia, mogą także wystąpić problemy z koncentracją i zaburzenia pamięci. U kobiet pojawiają się zaburzenia miesiączkowania. Sam wygląd chorego i objawy są dość charakterystyczne, badanie laboratoryjne służą nie..

Fenobarbital (milocardin)

.. ...pobudliwości nerwowej, przy objawach somatycznych zaburzeń nerwowych ( np. w bólach wieńcowych związanych z wzmożonym napięciem nerwowym ), także w zespołach bolesnego miesiączkowania. Fenobarbital może wchodzić w różnego typu interakcje i innymi, przyjmowanymi farmaceutykami, stosować..

Objawy zajścia w ciąże

Objawy zajścia w ciąże

.. Objawy świadczące o ciąży dzielimy na trzy grupy: przypuszczalne, prawdopodobne i pewne. Kobieta może przypuszczać, że zaszła w ciąże, gdy nie pojawia się kolejne krwawienie miesięczne. Poczęcie dziecka nie jest jednak jedynym powodem zatrzymania miesiączkowania, co więcej, u części kobiet w czasie I..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...widocznie juz wczesniej były objawy depresyjne i nerwicowe,bo wypadanie włosów garsciami mialam od marca i tak do sierpnia potwornie mi wypadaly,dlatego zaczęłam robic różne badania bo nie wiedzialam co jest,myślalam że jakaś choroba albo co.Potem stopniowo miesiączki zaczęły się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 187

.. ...jelito drażliwe to typowy objaw ja teraz jestem przed miesiączką a wtedy czuje się dużo gorzej ostatnio poszlam do sklepu i żeby przejść między regałami musiałam się ich trzymać wyglądało to jakbym była pijana a mi nogi drętwiały i oczywiście zawroty wszystko lata przed oczami tragedia i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 215

.. ...dni.tez mialam takie objawy jak ty przy braniu tego leku wiec nie martw sie i glowa do gory Toleczko a ile brałaś? Ja biorę 20 mg tj. 1 tabletkę rano po jedzeniu. Bo jak brałam wieczorem to na początku to się źle czułam i lekarka kazała rano. Tak wogóle tj. ok. Tylko jak się zdenerwuję..

Metocard a miesiączka

.. ...wymienonego opóźniania miesiączki jako skutku ubocznego leku... hmm no i? a z jakiego powodu bierzesz ten metocard? nadcisneinie i zaburzenia rytmu Ja biore concor cor i okresu nie mam już ponad 2 tygodnie...

Nerwica a miesiączka

.. ...miesiączka może nasilać objawy nerwicy? Pytam serio. Bo choć nie mam pewności na co choruję ( dziwne i złożone objawy ) to mam wrażenie że ostatnio i teraz podczas miesiączki czułam się wyraźnie gorzej. Nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy tylko przypadek? Podczas miesiączki kobieta..

Dziwna miesiączka przy nerwicy

.. ...to wszystko, czy cos mi jest. Niby miesiac temu byłam na badaniu ginekologicznym i lekarz nawet po usg stwierdzil ze nie ma sie czym przejmowac. W ciazy nie jestem. Czy ktoś z was miał podobne objawy?..

Nie wiem na co choruję ?

.. ...forum,która podobne objawy kojarzy z miesiączką.A jeśli okres był obfity a ciało,organizm nie miał możliwości i czasu aby uzupełnić braki,ilość krwi przy następnej miesiączce znowu się zmniejszyła? I trwa to od lat, to ja się nie dziwię,że serce nie może zapewnić krwi dla wszystkich..

Cysta na jajniku + ...

.. ...Czytałam o tym, i wiem że objawy są zazwyczaj chcarakterystyczne, mianowicie ból w podbrzuszu i brak miesiączki. Zgadza się. Lecz mam jeszcze parę wątpliwości, pytań, szczególnie do kobiet które również miały z tą cystą do czynienia, mianowicie: - czy normalne jest to, że momentalnie..

Ból brzucha

.. ...napięcie przedmiesiączkowe objawiające się bólem głowy można złagodzić np. ziołowym nerwobonisolem lub innymi ziołowymi lekami uspokajającymi ,poczytaj o nich w internecie.W większości jest napisane ,że łagodza stany napięcia pprzedmiesiączkowego oraz zaburzenia okresu pokwitania i..