Objawy ból głowy i żołądka

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...słabości,łapały mnie objawy zawału serca łącznie z drętwieniem szczęki.Drzenie mięsni mam na okrągło i co jakiś czas problemy z żołądkiem.Obecnie mieszkam we Wloszech z moją dziewczyną i niby jest wszystko ok ale bóle głowy nie do wytrzymania.Praktycznie 24h na dobę.Dostaem w aptece..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...daja ... ;( Reasumujac objawy Zawryty glowy ( plywanie lekkie ) Bol zaladka Drżenie miesni Gul w gardle Czasowo slabe widzenie Niech ktos napisze co to moze byc ... Wrublo, trudno zgadywać,objawy, które wymieniłeś mogą mieć wiele przyczyn. Ze swojej strony doradzam sprawdzenie, czy masz..

Ból głowy powiązany z problemami żołądkowymi

.. ...bole glowy az w 4 dniu objawy sa takie ze nastepuje zaburzenie widzenia, potworny bol glowy , odbija sie mrowienie dłoni.W czwartym dniu wyprózniam sie i jest to bardzo rzadkiej konsystencji o bardzo niemilym zapachu i zgnilo zielonym kolorze. Po wypróznieniu powyzsze ojawy ustepuja i..

Lekki ból głowy w części potylicznej i wysokie ciśnienie...

.. ...utrzymuje? Witaj. U mnie objawy bardzo podobne. Nigdy tak nie się nie czułem, jak obecnie. Ból o różnym nasileniu w tylnej części głowy i sztywnienie karku. Ponadto miałem mdłości żołądkowe, szybkie i mocne uderzenia mięśnia sercowego, do kłucia w klatce piersiowej włącznie. Początkowo i..

Czy to nerwica?

.. ...ze to nic nie daje i objawy nadal sa takie jak były a mianowicie: częste ataki gorąca, ból żołądka, brak apetyty, bezsenność, częste bóle głowy ( to akurat może byc wina cisnienia z którym ma problem ) , cały czas czuję w przełyku tzw * kluskę * kiedyś czuła ją na dole przełyku, ale z..