Objawy bóle nóg

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 740

.. ...standardowy scenariusz. Moje objawy to ciągłe bóle rąk i nóg , łopatek , łokci , palców , uczucie * czegos * w klatce piersiowej przy przełykaniu nawet niewielki ból, kłócie z tyłu głowy i ciagłe drgawki szczególnie w okolicy karku i żuchwy. Momentami jak sie zestresuje albo zdenerwuje..

Dla osób uczciwych i prawdomównych - nerwica - choroba duszy, życie - Str. 6

.. ...to nerwica ma różne objawy, normalnie mnie jak drugim razem dopadła, to nie chciałam wierzyc, że bóle nóg np.też są od nerwicy, ale tak jest, niestety pozdrawiam cię violuniu, miło, że jesteś z nami do Klaudi nie mam konta i nie wiem czy w ogóle będę miała, po tym co ostatnio w telewizji..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 508

.. ...ale ujawniły sie inne objawy tej mojej przyjaciółki * * NERWICY * * Nie ma dnia bez bólu . Mam tak straszne bóle wedrujace ze w ciagu tygodnia to juz nie pamietam co mnie bolało trzy dni był ból kregosłupa tak mocny ze leciałam po zastrzyki jak to mineło to złapał ból nóg spałam z nogami..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...badania robione miałem ..objawami moimi były czy też nadal są ale to sporadycznie .. kołotanie serca , wymioty po wysiłkowe , uczucie jakbym był w śnie , drętwienia nóg , rąk , zlewne poty nocne , bóle żył , lęki że umrę za niedługo , chudnięcie nawet o 7 kg ... myśli że ma się w sobie..

Wymioty, mdłości, bóle rąk, nóg, osłabienie, senność

.. ...czy ktos ma podobne objawy??miesiaczka skonczyla mi sie 3 dni temu, poza tym palilam papierosy teraz pale duzo mniej, jakos mam wstret, prosze o pomoc bo juz nie daje rady!!!! aha... dodam iz towarzyszy temu stan podgoraczkowy blagam pomozcie, czy to mogl byc zawal serca??? dodam iz..

Czy to choroba związana ze spadkiem cukru?

.. Witam, Pierwszy objaw wyglądał dokładnie tak: Przy pochyleniu się zaczęło mnie kłuć w sercu. Pogłębienie oddechu wiązało się z bólem.Dodatkowo doszło do tego automatyczne osłabienie, drżenie rąk i nóg, tak, że myślałam, że w jednej chwili osunę się na ziemię. Dodatkowo, słabe, jakby podwójne widzenie.Lekarz..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...ona bardzo uciążliwa. Objawami nerwicy są: Kołatanie serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła ,..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica?

.. ...chorych na nerwicę ma objawy bólowe?u mnie zaczęło się od dodatkowych skurczów serca ,póżniej było zapalenie żołądka a potem niesamowite bóle karku ....teraz bolą mnie nogi i ręce ...dosłownie aż mi je wykręca .zwalam wszystko na nerwicę ale zaczynam myśleć o poważniejszych chorobach co..

Bóle mięśni rąk i nóg -nerwica? - Str. 2

.. ...cierpliwie wysłucha objawow i zechce pomóc bo rodzinna uważa, że już powinno być dobrze. A ja dla przyjemności nie chodzę do przychodni lecz z musu bo jeszcze i na to muszę znaleźć czas. TEJ kobitce to chyba chodziło o braki wapnia w organiżmie ....Bo chyba nie o samą tężyczkę ...Atak..

Drętwienie nóg, rąk, czasami kłocie w głowie...

.. ...porządku i że to klasyczne objawy nerwicy... Dodam że mam czasami bóle u góry głowy jakby mnie coś kuło do tego ból oczu...ale to czasami...kiedyś tak miałem ale przestało teraz mnie jakby trzęsie telepie...co to może być?? Tzn macie jakieś koncepcje?? Psychiatra czy coś?? Mam już dosyć..