Objawy boleriozy

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 19

.. ...topol ja też mam takie objawy jak ty i zaczeło się od drgan w łydkach potem przeniosło się na całe ciało robiłam dużo badań pod kątem różnych chorób bolerioza też wszystkie wyniki ok zaczełam brać leki na nerwicę z depresją dużo objawów ustąpiło ale nadal dokuczają mi łydki ostatnio..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 2

.. ...* Przeczytałam wasze objawy i rzeczywiście są one na tle nerwowym,sama miałam kiedyś takie akcje.Od czasu gdy pierwszy raz złapał mnie nagły atak tachykardii ,później sama wywoływałam je na zasadzie psychosomatycznej.Aczkolwiek szukałam dalej,bo wszystkie badania serca miałam w..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...miałam ataku paniki lecz objawy somatyczne. Rano jak Mąż szedł o 6 dopracy to się zastanawiałam czy ja nie mam jakiegoś guza przez te bóle szyi i gardła. A żołądek to mnie do teraz boli i ból w łokciach. Neurolog twierdzi, że jest ok. Kazała zrobić bolerioze na własny koszt. Albo może..

Serce przy boleriozie, duszności i bóle

.. ...Dna ja wykryly i mase objawow dopiero teraz bede leczona bo nie wiedzialam co mi jest. Do tego silne bole serca klatce piersiowej scickania klucia ostatnio bardzo szybkie tetno nawet jak zrobie na kroku nawet na lezaco cisnienie czesciej niskie w normie albo lekko podwyzszone jak..

Bolerioza a eCHO SERCA jakie objawy ???

.. ...pytanie do was jakie sa objawy boleriozy i jak ma sie ona do wnikow echo serca? Czy badanie echo serca wykaze roznice w normach w kierunku choroby boleriozy ? dziekuje za wasze opinie, pozdrawiam, Konrad Echo chyba nie ma zbytniego znaczenia diagnostycznego w przypadku boleriozy - mówię..