Objawy brak snu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1019

.. ...problemów ze snem a reszta objawów jest ta sama co u innych to nadal mozemy mowic o nerwicy czy koniecznie musi wystepowac brak snu przy nerwicy? pozdrawiam i wszystkiego naj w nowym 2010 r. Witam Wszystkich.Witaj rammstein 84. Nie wszystkie objawy nerwicowe wystepuja u wszystkich osób..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 2

.. ...monis ja mam identyczne objawy ale mysle ze to jest na tle nerwowym ja w tym czasie zarzywam hydroxsizine i zasypiam spokojnie tylko rano po niej jestem otumaniona,pozdrawiam Hej! wpisałam sobie w google: * nie mogę wybudzić się ze snu * i pokazało mi się właśnie to forum,tak sobie..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...nie jestem jedyna...Objawy pojawiły się dwa lata temu. Kładłam się spać, gdy pierwsza faza snu nadchodziła budziłam się na siedząco nie mogąc złapać oddechu ( serce strasznie waliło jak młot )...i tak całą noc!Po jakimś czasie pojawiły się problemy z przełykaniem śliny. Ostatnio idę spać..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...Nie mam specjalnych objawów, poza łatwym męczeniem( np. podczas szybkiego spaceru z mówieniem ) i brakiem oddechu podczas snu( czasami ) i wysokim cholesterolem( ok.300mg/dl ). Rzadko miewam jakieś bóle w klatce piersiowej, jeżeli się zdarzają to i tak bardziej łączę je z dolegliwościami..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...jakiegoś czasu ma podobne objawy i atak zawsze pojawia się w okresie wzmożonego stresu i braku snu. Zaczyna się od duszności i ogólnego osłabienia, potem drętwieje mu lewa ręka, potem traci moc w nogach i osuwa się na krzesło. Ma stan lekowy, myśli, że umiera, nie może poruszać ani..

Hej

.. ...ze mam rowniez takie objawy i nie wiem do jakiej grupy to zaliczyc czy do nerwicy czy nerwicy lekowej a mianowicie tze czod 3 lat czuje sie strasznie mam dziwne zawroty glowy jak bym plywala na statku drzenie rak bole kregoslupa nog dretwienie rak i nog podczas snu strach z zasypianiem..