Objawy ciąży 2 tygodniu

Problemy z ciążą mogą wpływać na serce dziecka

.. ...procent kobiet w ciąży. Objawia się wysokim ciśnieniem krwi i wzrostem poziomu białka w moczu lub obrzękami pomiędzy 20. tygodniem ciąży a końcem pierwszego tygodnia po porodzie. Zmniejsza się dopływ tlenu do płodu, co - jak wynika z badań prowadzonych na uniwersytecie w Cambridge - może..

Niedomykalność zastawki trójdzielnej u dzidziusia w 25 tygodniu ciąży

.. ...dzidzius moze nie miec objawów bo ta wade dzieli sie na 2 z objawami i bez objawów ja mam akurat z objawami niedomykalności zastawki, powodującej cofanie się części krwi do wnętrza przedsionka, czyli w przeciwnym kierunku do właściwego kierunku przepływu krwi. Nieprawidłowy przepływ..

Nerwica w ciąży - Str. 6

.. ...to jade. wale lęki i objawy nerwicy już nie mam sił z tym walczyć więc niech sobie robią ze mną co chcą ; ) buziaki i miłego dnia. Witajcie,mam nerwice od lipca ubieglego roku. bralam cital i doraznie xanax i czasem propranol jak mialam ataki dusilo mnie wysoki puls i cisnienie. obecnie..

Nerwica w ciąży - Str. 14

.. ...nerwica moze dawac takie objawy! Hej! Jestem tu pierwszy raz i nie wiem czy dobrze trafiłam. Jestem w 16 tygodniu ciąży i mnie więcej od 2 miesięcy mam uczucie, że w gardle stoi mi ślina. Nie mogę jej wypluć, bo jak próbuję, to wymiotuję a ślina pozostaje dalej. Byłam u laryngologa, ale..

Nerwica w ciąży - Str. 36

.. ...z Was miała podobne objawy? I jak z tym walczyć? Proszę o pomoc. Jestem w 8 tygodniu i takie objawy mam po raz pierwszy. kochane dziewczyny...kiedys nie myslalabym o tym zeby tu napisac...nie wiedizlalam ze tak mi to moze pomagac...kochane spielam dupe i pojechalam na zakupy z..

Nerwica w ciąży - Str. 76

.. ...martwie.nie sadze by o byly objawy ciazy, chyba na nie za wczesnie prawda?od 6 tygodni nie mialam atakow.bylam u psychiatry, ktora zapisala mi psychotropy, ale ja ich nawet nie wykupilam.nie chce brac takich lekow.biore validol i bellergot rano.i poki co jakos pomaga.tylk, ze teraz..

Tomograf głowy a ciąża

.. ...zasłabłam mogł być to objaw ciąży ale nawet o tym nie pomyślałam ( był to ok pierwszy - drugi tydzień ciąży ). Podobno źle to wpływa na płód??? ale jak to jest w pierszym tygodniu???? Czy może być coś nie tak???? Czy mogło dojść do uszkodzenia płodu??? podobno kontars źle wpływa na..