Objawy ciemno w oczach

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...idę za ponad tydzień a objawy są nie do życia: Atak bólu w klatce piersiowej i kołatania serca pierwszy raz miałam na początku br. Później napady były raz na miesiąc, co 2 tyg a teraz są cały czas..... Od 12 dni boli mnie głowa, mam zawroty głowy ( częste ), robi mi się ciemno przed..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...zatrzymania pracy serca. Objawia się to m.in. wolnym tętnem, zawrotami głowy, ciemnieniem przed oczami, omdleniami, upadkami, niewydolnością krążenia. Czy ktos moze mi wytłumaczyc co oznacza to wyrazenie Niecałkowity blok prawej odnogi pęczka Hisa Czy to cos gożnego? Cześć. Chciałabym..

Dodatkowe skurcze - Str. 269

.. ...szczegolowo,wyglada to tak: pierwsze objawy pojawily sie w wieku osiemnastu lat czyli szesc lat temu,nagle zlapal mnie taki dziwny skurcz za mostkiem az zrobilo mi sie ciemno przed oczami,i od tego czasu powtarzalo sie to coraz czesciej i czesciej az do dzis,jest to doslownie chwilowy..

Menopauza czy serce?

.. ...Oprócz wspomnianych objawów, na przemian z nimi mam bardzo ciężkie napady polegające na tym, że jest mi bardzo zimno, nawe gdy jestem w łóżku lub na słońcu, a jednocześnie czuję się jakbym za chwilę miała zemdleć, mam ciemność przed oczami i nie mam siły nawet siedzieć ani mówić. Moje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 63

.. ...oprocz mnie podobne objawy ma cala masa ludzi. MOj przypadek jest podobny do innych, moj koszmar zaczal sie jakies 8 lat temu, po przykrym przezycie zaczela miec bole w okolicy serca, narastajacy lek, panika, cala sie trzeslam, robilo mi sie slabo, ciemno przed oczami, kiedy rodzice..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...chodzi ska się biorą moje objawy , więc wylądowałem u psychiatry. Początkowe objawy były Zawroty głowy Zaburzenia równowagi Ciemności przed oczami Skoki ciśnienia Szumy w uszach Lęki , bałem się z domu wychodzić, właściwie lęk towarzyszył mi cały czas, w tym że z rożnym nasileniem. Ucisk..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...ok 9 miesięcy temu. Objawił się tym - gdy pewnego spokojnego dnia w pracy , złapało mnie coś okropnego , zaczęło mi się kręcić w głowie , miałam ciemność przed oczami , serce zaczęło walić mi jak opętane , jak by miało zaraz wyskoczyć. Nie mogłam w ten dzień funkcjonować , bo wyżej..

Zawroty głowy.

.. ...występuje u mnie dość wiele objawów. Głównymi z nich są: ciemność przed oczami, szum w uszach, przyspieszone tętno, bardzo szybki, płytki oddech, utrata równowagi, które ostatnio kończą się upadkiem na ziemie i * kolebaniem * ciała, głównie takim jakby kiwaniem głowy, na które nie mam..

Interpretacja UKG serca

.. ...czyli jest gorzej? Z objawów: szybko się męczę, przy nagłych ruchach, tj, szybkie wstawanie mam zawroty głowy, czy też na chwilę robi mi się ciemno przed oczami, gdy się zdenerwuję kołatanie serca i lekkie duszności ( trochę trudno mi złapać powietrze ), szybko się denerwuję, łatwo mnie..