Objawy drętwa

Zespół wazowagalny

.. ...czy drętwienia kończyn. Przytomność wraca samoistnie. Leczenie zwykle ogranicza się do unikania sytuacji wyzwalających omdlenie. W niektórych przypadkach stosuje się leki pobudzające układ współczulny...

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...samych naczyń mózgowych. Objawem zespołu TIA jest chwilowy, odwracalny deficyt neurologiczny. Jednym z możliwych, i chyba najczęstszych objawów są: uczucie drętwienia połowy twarzy lub ciała, przejściowe niedowłady połowicze, afazja ( zaburzenia mowy polegające niemożności zrozumienia..

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...lub mózgu ). Głównymi objawami aterotrombozy są: uczucie ciężaru lub piekącego bólu za mostkiem podczas wysiłku, niedowład kończyny, zaburzenia mowy, drętwienie ust, zaburzenia widzenia i utrata równowagi. W zależności od miejsca zwężenia tętnic mogą występować także bóle łydek i..

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...czyli krótkotrwałymi objawami neurologicznymi, które poprzedzają atak bólu migrenowego. Najczęściej są to zaburzenia wzroku - mroczki, błyszczące zygzaki, gwiazdki przed oczami, ale mogą też wystąpić zaburzenia czucia, jak mrowienie lub drętwienie ust i ręki; zaburzenia mowy i niedowład..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 23

.. ...wystąpiły niepokojące objawy tzn.zaczęły mu drętwieć ręce i nogi poczuł sie słabo,serce uderzało silnie nierytmicznie czuł się cały roztrzęsiony podczas tego stanu.teraz minęło, ale czuje się słaby.2 kwietnia miał ablację.z leków bierze tylko teraz AKARD,bardzo niepokoję się tym stanem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...sam prowokuje takie objawy, byś mógł sobie z nimi poradzić np. wzięciem leku. To dzieje się zupełnie podświadomie. Problem polega na tym, że problem emocjonalny nie znika, po uspokojeniu serca lekiem. To może ból głowy, depresja, drętwienie rak? Kolejne leki i kolejne złudnie rozwiązane..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 66

.. ...panicznie boję się zawału. A objawy mam podobne do Twoich: bole w klatce piesiowej ( paradoksalnie właśnie najczęściej pojawiają się w okolicy serca i promieniują w stronę żuchwy , lewego barku itp. czyli właśnie tak jak jest przy zawale ) , duszności, drętwieje mi lewa ręka, ucisk i ból..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 152

.. ...temat i masz wszystkie objawy, zgadza się? pogódko dziękuje za odpowiedź ,tak dokładnie dużo czytałam na ten temat kiedy dwa miesiące temu zdrętwiała pi prawa część ciała i akurat trafiłam na tą chorobę i jej objawy w mojej miejscowośći dwie osoby na to chorują nawet kiedy przejeżdzam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 155

.. ...się od 3 miesięcy moje objawy to duszności drętwienie lewej ręki uczucie że zaraz zęmdleje i w dni które są bardzo złe przestaj jeść ponieważ jest mi nie dobrze co sprawia że chudne wtej chwili moje samopoczucie jest dobre moje leki to munid który biore 2 razy dzienie bioscard raz..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 28

.. ...dokładnie te same przygody, objawy itd. To drętwienie podczas drugiego ataku : ) ) ) tylko moja 1 ablacje niestety nie udana : ) czekam teraz na 2 7 grudnia : ) ) ) Staszek , pozdrawiam, dawno mnie nie było, troszkę zajęta jestem : ) ) No ja właśnie od tygodnia zaczęłam się czuć..

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...to chyba mam niektóre objawy np. straszne wypadanie włosów, senność i ospałość, jestem często rozkojarzona no i tyje chociaż jem dosyć dużo wieczorami a zapomniałam ze czasami drętwieje i mrowi mnie ręka,proszę o pomoc i wskazówki co z tym zrobić dalej... pozdrawiam wszystkich którzy..

Niedoczynność tarczycy - Str. 19

.. ...to chyba mam niektóre objawy np. straszne wypadanie włosów, senność i ospałość, jestem często rozkojarzona no i tyje chociaż jem dosyć dużo wieczorami a zapomniałam ze czasami drętwieje i mrowi mnie ręka,proszę o pomoc i wskazówki co z tym zrobić dalej... pozdrawiam wszystkich którzy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 28

.. ...w rozpoznaniu swoich objawów i nazwaniem ich nerwicą. U mnie zaczęło się wszystko 2 lata temu. Najpierw bóle głowy różnego rodzaju. nKucia,sciskania,zachwiania równowagi, zaczęrwienienia,drętwienia twarzy, kończyn, Wrażliwość na hałasy( telewizor, rozmowy,światła ). Zamknęłam się w sobie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...znaczy może inaczej objawy takie jak bóle głowy różneco rodzaju, jakieś schizy z nimi związane drętwienia,. zaczerwienienia, omdlenia,wrażenie że zaraz się przewróce, zatrzymujące lub przyśpieszające bicie serca itp. A miałam te dolegliwości 1rok. Teraz już ich nie mam. Czasami tylko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 100

.. ...słabości,łapały mnie objawy zawału serca łącznie z drętwieniem szczęki.Drzenie mięsni mam na okrągło i co jakiś czas problemy z żołądkiem.Obecnie mieszkam we Wloszech z moją dziewczyną i niby jest wszystko ok ale bóle głowy nie do wytrzymania.Praktycznie 24h na dobę.Dostaem w aptece..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...osób które mają podobne objawy. Mam 23 lata, i od około 3 miesięcy zaczęły mnie męczyć nocne duszności, pieczenie w mostku, różnorakie bule, a to w plecach a to w boku, tracenie świadomości i kontaktu ze światem ( krótkotrwałe ), drętwienie lewych kończyn, najgorsze jednak te duszności i..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...pojawiły się tez inne objawy, tzn. trzymanie drobnych przedmiotów w ręce dłużej niż kilkanaście sekund powodowało ból i zdrętwienie. Ten ból praktycznie wykluczył mnie z wykonywanej wtedy pracy jak i jakiejkolwiek innej pracy gdzie trzeba było ręce trzymać powyżej głowy. Po za tym od..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...kontroli,obserwacji nadchodzących objawów. Czasami czuje się jak ufo - jedna na sto.A wy? Napiszcie proszę jak wy dajecie sobie rade. m.danielewicz3@upcpoczta.pl Witam ja mam podobne objawy a dokładnie ataki niepokoju połączone z drętwieniem ręki, lekkimi drgawkami i kołataniem serca...

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...miałam wszystkie możliwe objawy opisywane na tym forum odnoście wypadania płatka i nerwicy poza jednym ... od tych kilku miesięcy męczą mnie bóle całej lewej strony, czasem jakby mi drętwiała, jakbym miała ją ciągle przykurczoną. Staram sie panować nad nerwami, nie przejmowac sie..

Dodatkowe skurcze - Str. 83

.. ...jedynie o nerwicach - objawy u tych ludzi , jakie by nie były - = skurcz, biegunki, drętwienia, zawroty, wg psychoterapeuty, po coś są , czemuś służą, dlatego muszą być jawne. Kasia sama wie najlepiej, o ile oczywiście ma zaburzenia lękowe, jaką osobą była przed pojawieniem się..

Drętwienie lewej strony ciała

.. ...Basia ja też mam podobne objawy i też lekarze twierdzą że to drętwienie to od kręgosłupa tylko ja to zazwyczaj mam jak się mocno zdenerwuje więc nie wiem co o tym myśleć bo kręgosłup mam bardzo kiepski zwłaszcza odcinek szyjny ale czy to może powodować bóle takie przeszywające właśnie..

Dwupłatkowa zastawka aortalna a alkohol

.. ...wrodzona ). Mam już objawy ( słabsze widzenie, ogólnie złe samopoczucie, częste bóle w klatce - tu także z powodu neuralgii, drętwienie ręki ... ale jeszcze mam dobrą wydolność fizyczną i ciśnienie ( ciśnienie mam dobre jak astronauta - 135/80 ). W tym roku chodziłem po górach. Wlazłem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 103

.. ...stwierdziła, że może objawy te wywołuje pełnia księżyca. Czułam się jak idiotka. Na następnej wizycie poleciła mi pójść na zakupy. Ważna rzecz to trafić do dobrego lekarza. Ja teraz leczę się u psychiatry ( prywatnie ). Lekarz jest ok, z moim zdrowiem też lepiej, chociaż ostatnio znowu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 234

.. ...miałem opisane przez was objawy włącznie z drętwieniem kończyn i twarzy. Trwało to kilka lat - co doprowadziło do nadciśnienia tętniczego. Przez przypadek zacząłem pić na początku lat 90 wodę mineralną zawierającą bardzo dużo magnezu - była to woda lokalna, ale to szczegół. Zauważyłem po..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 300

.. ...Czy tez ktos ma takie objawy dotyczace oslabienia, mega oslabienia. pozdrawiam ja jestem słaba i taka odrętwiała po każdym takim zaatakowaniu :( szum w uszach i jakby cała głowa była nie moja Witam!!! Dla organizmu jest to wielki wysiłek, przede wszystkim dla naszego serca....po takim..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 17

.. ...a z tymi wszystkimi objawami to znaczy , że masz fascylkulacje czyli taką pobudliwość pojedynczych włókien mięśni i drętwienia też masz, złenapięcie mięśniowe kończyn? acha i przy boreliozie to następują pogorszenia i poprawy mniej więcej co 2 tygodnie... Gosiu wydaje mi się, że jak ty..

Ucisk, gula w gardle - Str. 3

.. ...pisać,mam takie same objawy jak wy.Ale właściwie z nimi się pogodziłam.Martwi mnie to że tak dziwnie mi drętwieje górna część gardła.( właściwie to chyba drętwienie,bo sama nie wiem jak to opisać.Tak ciągnie,nie wiem )Jestem za granicą,konkretnie w usa.Leczenie jest tu strasznie..

Dziwne bóle w okolicy serca

.. ...bałam się że to zawał objawy podobne ból w klatce piersiowej podobny jak by przełknęło się duży kawałek żółtka od ugotowanego jajka na twardo. drętwienie ręki czasem aż do łopatki i lęk itd często to mnie dopadało teraz rzadziej ale już mam na to proste lekarstwo. lekarze nieraz mi..

Problemy z sercem?

.. ...zaobserwowali podobne jak u mnie objawy. Może znajdzie się ktoś, kto został zdiagnozowany przez kardiologa - ja wybieram się w tym tygodniu i trochę się boję. Moje objawy: nagle drętwieje mi lewa ręka ( czasami tylko dłoń ), czuję w ręce taką słabość, jednocześnie nad sercem w okolicy..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...może ktoś ma podobne objawy. POZDRAWIAM Witaj Przemku Na moje oko to zmęczenie i stres.Moze powinnieneś troche odpocząć.Ale oczywiście powinienes sie wybrać do lekarza i zrobic sobie podstawowe badania,tak dla uspokojenia.Pozdrawiam Przemku nie jestm pewna ale wydaje mi się że to brak..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...Piszę , bo mam podobne objawy, do tych o których piszecie. Poza tym niepokoi mnie to że często drętwieją mi palce u stóp, nieprzyjemnie tracę w nich czucie a one same stają się białe ( nieraz jeden, czasem trzy palce - różnie ). Poza tym , teraz kiedy jest zimno zdarza się że przy..

Mrowienie w okolicy żebra i drętwienie lewej strony ciała

.. ...samo co Ty. Identyczne objawy jak Ty. Nie wiem co to moze być... Lekarz przepisał mi Aurin, Amizepin poza tym zażywam magnez i inne witaminy oraz Kalms na uspokojenie. Dostałem skierowanie na tomografie profilaktycznie bo neurolog powiedział że wszystko ok wg niego. Kardiolog dał mi..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...nie miałem podobnych objawów. Moje pytanie jest takie czy to wynik przemęczenia i mizernej diety, czy może udać sie do specjalisty w najszybszym możliwym terminie? 4 dzień siedze w domu i odpoczywam ale w dalszym ciągu najmniejszy wysiłek sprawia mi problemy i wywołuje niesamowite bicie..

Drętwienie lewego policzka i lewej nogi

.. ...objawy i jak zaczęłam się leczyć to wyszło: serce, kręgosłup odcinek szyjny i migrena. Zanim przyjmiesz od razu, że to nerwica zrób porządne badania. Nie daj się zbyć lekarzowi! Powodzenia i cierpliwości...

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...rozumieć że mam jedynie objawy nerwicy lecz nie można tego nazwać nerwicą i przejdzie bez większej terapii ? Tego nie wiem, czasem przechodzi... Dla pewności zrób podstawowe badania krwi, wybierz się do kardiologa, żeby zbadał twoje serducho. Jeśli wszystko będzie w normie, wtedy możesz..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 3

.. ...miesięcy mam dziwne objawy.Najpierw miałam bóle i zawroty głow,duszności.Myślałam,że to od plastrów antykoncepcyjnych tak wię c je pdstawiłam .Przeszło czułam się ok.Teraz mam częste bóle głowy detwiały mi tylko ręce a od kilku dni i nogi.Czasem mam tak śmiesznie w głowie i przechodzi na..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...? Ja mam takie same objawy !!! I biorę krople i jakieś leki na uspokojenie... A wyniki mam ok... a to przez to że się denerwuje za dużo... Witam! Od jakiegoś czasu śledzę forum i postanowiłem wreszcie podzielić się moimi problemami. Zaczęło się jakieś pół roku temu. Poczułem się słabo,..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 5

.. ...bagatelizowałam wszystkie objawy,jak się potem okazało zebrało się na to kilka ciężkich lat z mojego życia i któregoś dnia zaczęły dziać się ze mną dziwne rzeczy,a mianowicie zaczęły mi drętwieć nogi i ręce coś jakby skurcz tzw.mrówki do tego stopnia że nie mogłam wybrać numeru telefonu..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. ...serca itp. niektóre objawy są podobne ale nie wszystkie... czesć justyna. ja miałam to samo...dretwiało mi całe ciało, miałam wrazenie , ze nie mam ciała...do tego zawroty głowy, brak rownowagi, drętwienie jezyka, serce waliło mi jak oszalałe, nie mogłam oddychać...myślałam ze..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...miesiaca mam podobne objawy dretwienie rak,problem ze wzrokiem,zawroty glowy,jesli ktos chcialby podzielic sie swoimi doswiadczeniami podaje maila karolinaroch@wp.pl Mam coś podobnego. Wszystko zaczeło się prawdopodobnie od urazu przy wychodzeniu na trap łodzi w ciężkim sprzęcie -..

Drentwienie palca u nogi

.. ...Przeczytałam ze podobne objawy ma CHOROBA BÜRGERA. Proszę o pomoc Ja też mam coś podobnego, ostatnio zaczął mi drętwieć palec, niepokojące, nie wiem co robić ja wlasnie tez szukam jakiejs odpowiedzi na to pytanie, bo od jakiegos czasu mam to samo. Do tego dochodzi dretwienie i bole..

Ciśnienie 120/80 a tętno 116 - Str. 2

.. ...tachykardią zatokową 185. Objawy to: drżenie rąk, a własciwie całego ciała, drętwienie języka , ogólna słabość. Miałam robione echo, które wykazało niewielki przerost lewej komory: LK 59, frakcja wyrzutowa EF: 55. Test wysiłkowy: próba ujemna przerwana przy wartości ciśnienia 210/110 i..

Drętwienie palców u rąk - Str. 2

.. ...lekarza,lub jak powtórzą się objawy wezwała pogotowie...nie będę pisać czego to są objawy bo nie jestem pewna ale na twoim miejscu bym to sprawdziła jak najszybciej... a co do drętwienia palcy myślę że to wszystko od kręgosłupa szyjnego mi również często drętwieją,ale do od tego że mam..

Nikt nie wie co się dzieje, badania są OK

.. ...Dziękuje za pomoc. Witam! Objawy o jakich piszesz najprawdopodobniej są wynikiem przyjmowania Concoru . Leki z tej grupy ( beta blokery ) często powodują obrzęki drętwiemie kończyn i uczucie chłodu. Pocieszające jest to że badania które wykonałeś są dobre. Wygląda na to że jedynym..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...w życiu atak, który objawiał się kłóciem w klatce piersiowej powyżej mostka po lewej i prawej stronie, drętwieniem lewej ręki, zawrotami głowy, ogólnym uczuciem słabości, niemożnością złapania oddechu. Pojechałem na izbę, gdzie wykonano podstawowe badania w kierunku sprawdzenia stanu..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...jakiegoś czasu ma podobne objawy i atak zawsze pojawia się w okresie wzmożonego stresu i braku snu. Zaczyna się od duszności i ogólnego osłabienia, potem drętwieje mu lewa ręka, potem traci moc w nogach i osuwa się na krzesło. Ma stan lekowy, myśli, że umiera, nie może poruszać ani..

Drętwienie palców

.. ...budze sie w nocy z tymi objawami. dwrtwieja mi dwa palce u lewej reki jaka jest przyczyna tego Jeśli to są dwa zewnetrzne palce to wielce prawdopodobne że to od kręgów szyjnych - ale oczywiscie przyczyn moze byc pewnie więcej - niech pan/i zapyta lekarza...na forum to dosyc trudne -..

Drętwienie palców - Str. 2

.. ...http://www.biomedical.pl/zdrowie/dretwienie - palcow - objawy - ciesni - kanalu - nadgarstka - 428.html ..Cierpnięcie palców to jeden z objawów zespołu cieśni kanału nadgarstka. Choroba często źle diagnozowana i nieleczona może spowodować nieodwracalne uszkodzenie nerwu i doprowadzić do..

Mrowienie i drętwienie lewej ręki - Str. 2

.. ...czy ktoś miał podobne objawy i wie mniej wiecej c omi może dolegac lub do kogo mam się zwrócic ? prosze o pomoc. od wrzesnia chdoze od lekarza do lekarza miałam nawet lasero i magnetoterapie i nadal nic. Witajcie, ja również od kilku dni mam podobne problemy. Drętwieje mi cała lewa ręka..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...daj znać Mam podobne objawy i zupelnie nie mam pojecia co to moze byc. Bardzo sie boje. Prosze napiszcie jesli wiecie co to moze byc. ja też mam coś podobnego... ;/ boje sie iść do lekarza, albo raczej boje sie mu o tym powiedzieć... bo to może jakieś urojenie ;/ w sumie to jest..

Ból i drętwienie szyi po nagłym jej ruchu

.. ...z odpowiedzią Janki, objawy wskazują na zwyrodnienie kręgów kręgosłupa szyjnego. Na początek radzę wizytę u lekarza pierwszego kontaktu, nie po to aby Cię leczył ale po to aby wypisał Ci skierowanie do neurologa. To nie są żarty! Nie chcę się rozpisywać, wiem co mówię - jestem po..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 11

.. ...serdecznie!! mam te same objawy co Ty Patrycjo od momentu obron pracy magisterskiej. Dodatkowo bardzo boli mnie kręgosłup w okolicy szyi,. Zawroty głowy powodują również strach przed jakimkolwiek wyjściem z domu. Drętwieje mk też szczęka,ręce....... lekarze oczywiście nie wiedzą co mi..

Drętwienie prawej ręki i nogi oraz drgawki

.. ...niedobór powoduje takie objawy jak drętwienie nóg i kurcze i mrowienia. polecam przebadać się w kierunku cholesterolu aby w razie czego wykluczyć miażdżycę tętnic.Oprócz zbadania ilości magnezu niech Pani zmierzy poziom potasu. prześwietlenie kręgosłupa robiłam - skolioza prawostronna,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 946

.. ...dół. Ale wiem, ze to objawy nerwicy, przynajmniej u mnie, wystarczy większy stres . Pa kochani, idę jednak coś działać : ) Robo4 ja nie mam problemu z drętwieniem palców ale jak przychodził atak to obie ręce robiły się sztywne a pale były dosłownie lodowate. Freciu trzymam kciuki za..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1013

.. ...badania robione miałem ..objawami moimi były czy też nadal są ale to sporadycznie .. kołotanie serca , wymioty po wysiłkowe , uczucie jakbym był w śnie , drętwienia nóg , rąk , zlewne poty nocne , bóle żył , lęki że umrę za niedługo , chudnięcie nawet o 7 kg ... myśli że ma się w sobie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1036

.. ...czy jakoś tak ), która objawiła się bólami w brzuchu( oczywiście myślałem na początku, że to jakiś rak... ), potem problemy z jądrem( na szczęście okazało się, że to tylko żylaki ) teraz napady migren i bóle oczu. Zresztą często też boli mnie gardło, szyja i drętwieją mi ręce. Mam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1176

.. ...Może nie mam takich objawów jak niektórzy z Was, że drętwieje język, albo traci się świadomość. Mi się zdarzyło tylko to odrętwienie ciała, ten jak to nazywam paraliż, który na szczęście przeszedł, ale boje się, że może się to powtórzyć. Teraz mam tylko uderzenia takiego ciepła do głowy..

Drętwość ręki, bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...po zawale serca. Moje objawy przed zawałem to własnie drętwienie rąk. Mam 36 lat i do tej pory nigdy nie chorowałem.Ogólne osłabienie i to dretwienie w rekach nasiliło sie po przebytej grypie tydzień przed zawałem.Okazuje się że zawał serca może wystąpić również u osób młodych ,..

Drętwieje mi broda

.. ...powoli narastaja wszelkie objawy.Czlowiek nawet tego nie kojarzy z kleszczem.Choroba moze byc uspiona przez wiele lat.Najlepiej jak sama poczytasz w internecie o boreliozie.Mnie wszelkie dretwienia kojarza sie z borelioza.Nerwice tez.Najlepiej lekarzom zwalic wszystko na nerwice.Wejdz na..

Nerwica w ciąży - Str. 120

.. ...pojawiają się jeszcze objawy cielesne takie jak drętwienia twarzy, języka oraz kończyn górnych. I ten ogromny strach, że za chwilkę umrę. Musiałam wrócić znowu do dawnej dawki 75 mg Velafax. Jestem załamana, tak bardzo chciałam zajśc w ciążę. Czy można przyjmować ten lek jak się już..

Nerwica w ciąży - Str. 139

.. ...Ciebie deprecha tez objawia sie takim dziwnym uczuciem jak odrealnienie?tzn. jestes w danym miejscu i czujesz sie dziwnie tak jakbys tam byla tylko ciałem a głowa gdzieś inndziej ???? Mam nadzieje , ze mnie zrozumiesz . ... lina;no, i to odrętweienie mi przechodzi przez całe ciało taka..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...się 9 lat, pierwsze objawy miałam w wieku lat 18 były to napady duszności, drętwienie twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...jest mi odnowa źle moje objawy to : - bóle w klatce piersiowej ( EKG wporządku ) - bóle zoładka - chęć wymiotów lecz niemoge jak nawet się zmuszam - uczucie cięzkjości na klatce piersiowej - drętwienie lewej ręki - drętwienie twarzy - zawroty głowy - a co dziwne serce bije mi normalnie..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...echo serca to mogą być objawy wady zastawkowej, ale wcale nie muszą. Ja mam wade serca i wszystkie te objawy jakie wymieniłeś. Drętwienie prawej ręki a bardziej kciuka występuje u mnie z rana po przebudzeniu.Powiedz rodzicom i do lekarza. Z sercem nie ma żartów. Musisz zrobić echo i nie..

Ból serca i drętwienie lewej reki - 13 lat

.. ...* jest dość częstym objawem problemów odkręgosłupowych szczególnie w przypadkach gdy spędza się tyle czasu w wymuszonej, jednej pozycji ( przed komputerem ). gdy zaczniesz brac magnez to drętwienie ręki ustąpi. No skoro jesz mało owoców i warzyw to możesz mieć niedobór witamin co..

Ból serca i zawroty głowy

.. ...Artur,ja takie wszystkie objawy miałam i to jest nerwica,tak przynajmniej było ze mną,również miałam zawroty głowy i uczucie jakbym miala zaraz zemdleć i również gorzej się czułam w takich miejscach jak sklep,autobus czy tłum ludzi.kłucia serca również miałam i drętwienie nóg.U mnie była..

3,2 potasu we krwi

.. ...mieć szereg róznych objawów - min kołatania i tachykardię drętwienia mrowienia bóle i złe samopoczucie. Kalipoz powinien być uzupełniany przez dłuzszy czas sukcesywnie pod kontrolą ( badania krwi raz w tygodniu ) min 6 tyg. Będziesz się czuła lepiej kiedy potas wzrośnie powyzej 4 do 4,5..

Jak radzić sobie z nerwicą? - Str. 2

.. ...roku. moim pierwszym objawem było to ze nie mogłam złapać oddechu, ciężko mi się oddychało.w takich sytuacjach brałam holsy.przeszło. Później miałam zawroty głowy, które nie wiem czemu zaczynały się o 10.rano. o 6 było po wszystkim.to też trwało pare miesięcy. później wciąż mnie coś..

Zawroty głowy, drętwienie, lęki, problemy ze snem, bóle, to nerwica?

.. ...przedstawia miej więcej moje objawy chciałbym rady ?? Mam 19 lat przez okres 4 lat brałem środki odurzające do czasu aż coś mi się stało do dzisiaj nie wiem co od okresu zaprzestania brania tych środków mam bardzo wielki problem ze sobą a szczególnie z sercem moje objawy to między innymi..

Nerwobóle i drętwienie lewej dłoni

.. ...pojęcia czego to są objawy. Czy ktoś może mi pomóc? zacznij brac magnez a dretwieni powinno ustąpić tak przynajmniej było w moim przypadku, Witaj! Skąd wiesz, że są to nerwobóle, czy zostało to zdiagnozowane? Drętwienie palców lewej dłoni może być spowodowane przez nieprawidłowości..

Napady duszności, niepokój oraz mrowienie i drętwienie dłoni

.. ...,ponieważ wszystkie Twoje objawy są bardzo podobne do moich a ja leczę się na nerwice. Nie twierdzę ,że to jest nerwica ale nie szkodzi abyś skonsultował to ze specjalistą. Pozdrawiam! Z mojego doświadczenia - wynika że pierwszy atak ( jakakolwiek przyczyna by nie była tego ataku )..

Drętwa ręka, zawrity głowy i stwierdzona nerwica

.. ...nerwicą nazywać można objawy, których pochodzenie organiczne zostało wykluczone, a wykluczyć je mogą ( lub potwierdzić ) badania szczegółowe: badania neurologiczne, laryngologiczne, kardiologiczne, endokrynologiczne, okulistyczne i specjalistyczna diagnostyka ze standardowym badaniem..

Hiperwentylacja objawy rzekomo kardiologiczne

.. Kochani, zamieszczam ciekawy link do artykułu na temat Hiperwentylacji. Każdy kto miewa duszności, zawroty głowy kołatania serca i drętwienia powinien go przeczytać. http://forum.dr - kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=f62daa9ccd82de404fb4fa056e040dd1&topic=571.180 Pozdrawiam s. Stracatella nie wierz w..

Kłucie w klatce, bół w ramieniu?

.. ...lub strzelanie. Reszta objawów taka sama. Kłucie w klatce piersiowej na wysokości serca i od strony pleców pod łopatką, drętwienie ręki, palców, czasem promieniujący ból w kierunku karku lub pośladka. Często dochodzą jeszcze bóle mięśni i bezsenność. Objawy są w różnych konfiguracjach,..

Ciągłe zawroty głowy

.. ...który tylko łagodził objawy.Miałam robioną morfologię i potas wszystko wyszło w porządku.Odwiedziałm również okulistę , laryngologa stwierdzono ze wszystko jest ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby..

Zawroty głowy wciąż nie ustępują

.. ...który tylko łagodził objawy.Miałam robioną morfologię i potas wszystko wyszło w porządku.Odwiedziałm również okulistę , laryngologa stwierdzono ze wszystko jest ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby..

Co mi dolega? Czy to może być nerwica?

.. ...który tylko łagodził objawy.Miałam robioną morfologię i potas wszystko wyszło w porządku.Odwiedziałm również okulistę , laryngologa stwierdzono ze wszystko jest ok,ale dlaczego mi sie ciągle kręci w głowie?Ostatnio zaczeła drętwieć mi lewa noga i lewa ręka,a w głowie mam uczucie jakby..

Drętwienie kończyny dolnej i ból kręgosłupa

.. ...ortopedy.Pozdrawiam Mam podobne objawy. Zdjęcie rtg i konsultacja ortopedy rehabilitanta potwierdziły zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Kręgosłup nie trzyma pionu jak należy i uciska na nerw. Rehabilitacja przynosi pewną ulgę. Przyczyna tego stanu rzeczy może być..

Drętwienie rąk i nóg i szybkie męczenie się

.. ...Wiele chorób ma podobne objawy i na pewno na forum na podstawie opisanych dolegliwości nikt Ci diagnozy nie wystawi. Musi zrobić to lekarz,więc udaj się do lekarza rodzinnego i tak szczegółowo jak to na forum opisałeś przedstaw lekarzowi.Myślę ,że powinieneś otrzymać skierowanie na..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...wrześniu do szpitala. Teraz objawy są o tyle silniejsze ze odczuwam drętwienie lewej nogi ( w czasie kiedy te objawy następują mam lekko spuchnięto lewą nogę ),lewej ręki,czasem zawroty głowy,kołatania serca i podwyższone ciśnienie krwi bywa rożnie w zależności od pory dnia 149/101,..

Problemy ze wzrokiem i drętwienie lewej ręki

.. ...zaczely sie te same objawy. Na szczescie nie wymiotowalam. Nie byly one takie silne jak ostatni raz. Ostatni ,,atak * mialam wczoraj. Czyli po ponad roku! Bylam na zuzlu. Znowu te same objawy najpierw nie moja reka,nie widzialam kaskow zuzlowcow ani twarzy osob siedzacych przy mnie,..

Uczucie nie swojej ręki

.. ...tężyczki występowały takie objawy? Tego nie wiem. Ale ja też miałem m. in. drętwie ręki lewej, mdłości bez wymiotów ( rano, przed wstaniem z łóżka - poźniej to znikało ), uczucie wewnętrznej słabości ( wyczerpania ) oraz lęki. Były to objawy nerwicy. Dodatkowo z tego co tu czytałem, to..

Ból serca, boli mnie prawe ucho, szybko sie mecze

.. ...charakterystyczne dla niego objawy: ból gałek ocznych i bóle glowy. Oczywiście badania wykazały, że wszystko jest w porządku. Jeśli lekarze mówią, że wszystko jest ok., to tak wlaśnie jest - uwierz im. Ja w początkach mojej nerwicy też miałem dziwne objawy: uścisk szyi, podduszanie w..

Szybkie bicie serca, straszliwy niepokój, drętwienie, uczucie slabości

.. ...nocy,i znow te same objawy ,szybkie bicie serca straszliwy niepokoj doszlo jeszcze lekie dretwienie lewej reki,taki jakby ucisk w czaszce,zatokach i jakby mi cos pekalo( nitki?? ) w szyi z tylu,i lekarz twardo kolejne usg,oczywiscie wszystko super,relanium i do domu,od tego czasu juz na..

Czy to nerwica serca? silne bicie serca, drżenie rąk

.. ...pewnego czasu niepokojące objawy. Najpierw pojawiło się silne bicie serca ( odczuwalne dotykiem, więc nie subiektywne ) w reakcji na zdenerwowanie, drżenie rąk, potem drętwienie rąk, miałam takie uczucie jakby ręce w okolicach przegubów były * napompowane * . To uczucie pojawiało się..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...trafiłam na izbę przyjęć z objawami duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch..

Poszukuję osób chorych na okresowe porażenie hipokaliemiczne

.. ...Hej,u mnie poważniejsze objawy choroby zaczęły się w okresie studiów.Chociaż wcześniej można było podejrzewać,że coś jest nie tak.Osłabienie mięśni, drżenia mięśniowe, drętwienia kończyn. w okresie dzieciństwa kilka podobnych epizodów.Nikt u mnie w rodzinie nie choruje i nie chorował.Nie..