Objawy Hashimoto

Zapalenie tarczycy typu Hashimoto

.. ...Hashimoto manifestuje się objawami niedoczynności tarczycy, jednakże długo może przebiegać w sposób utajony z prawidłowymi stężeniami TSH i hormonów T3 i T4 ( stan euthyreozy ). Rozpoznanie choroby Hashimoto stawia się na podstawie objawów wyników badań dodatkowych wskazujących na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 620

.. ...czarny humor ): wszystkie objawy jakie miałam mogłyby być zarówno od nerwicy, jak i właśnie od tarczycy. Przypominam sobie post Barbarelli nt. hashimoto ( BARBARELLA, ODEZWIJ SIĘ DO MNIE, PROSZĘ, GG: 6948565 ), wszystko do mnie pasowało ale oczywiście wewnętrzny głos mówił mi że to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 622

.. ...Barbarella, która mając objawy takie a nie inne miała podejrzenie depresji a okazało się, że ma hashimoto. Podzieliła się tym doświadczeniem i TYLKO DZIĘKI TEMU zdecydowałam się zrobić na własny koszt te badania, o których pisałam. Lekarz nie widział problemu w moim chudnięciu i bólach..

Zła diagnoza? stwierdzono chorobę Hashimoto

.. ...roku temu mialem dziwne objawy: klucie w okolicach serca, zawroty glowy, dusznosci, pozniej pojawilo sie drzenie miesni. Robilem rozne badania ( krew, watroba, cukier ) i wszystko bylo ok oprocz hormonu tarczycy. Zrobilem USG i bylem u endokrynologa. Stwierdzono chorobe hashimoto( zanik..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...Choroby tarczycy dają objawy podobne do nerwicy. Lekarze długo mi wmawiali, że mam nerwicę, ale ja wiedziałam, że muszą być jakieś inne przyczyny i miałam rację. Okazało się, że mam zapalenie tarczycy - choroba Hashimoto. Główne objawy: drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją - Str. 2

.. ...nadgarstków, to bardzo typowy objaw przy Hashimoto. Może to przypadek, ale radzę Ci zrobić te badania! Pozdrawiam! barbarella jak widze u wszystkich doszukujesz sie choroby hashimoto ja tez mam bole nadgarstkow to co tez mam hashimoto bzdura mam chora tarczyce ale nie od niej mam te..