Objawy i przyczyny wylewu

Ból po prawej stronie, nasilający w pozycji leżące

.. ...Jeśli ktoś miał podobne objawy, albo potrafi określić przyczyne, sposoby wyleczenia itd, bedę wdzięczny. Jak widać piszę to w środku nocy bo niestety nie jestem w stanie z tego powodu zasnąć. z góry dziękuję za każdą opinię pozdrawiam Grzegorz,24 lata Może powinneś zrobić rentgen..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...ogólnie stwierdzili że te objawy są na tle nerwowym i to jest nerwica,ale kiedy się z tego wylecze:( ( ( to mi nie daje żyć,totalny dyskomfort i strach co będzie dalej..:( ( pozdrawiam wszystkich... Jest jeszcze jedna możliwa przyczyna zawrotów głowy - to zaburzenie rytmu serca. Zaburzeń..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1075

.. ...psychoterapię.Lek tylko stłumi objawy a nigdy nie wyleczy z nerwicy.W nerwicy należy leczyć przyczynę choroby a nie objawy. Sebast Większość z nas uczęszcza na terapie ,niektórzy ( ja ) na indywidualną i grupową od kilku lat. Zgadzam się ,ze terapia to podstawa ale leki przy..

Wypadanie płatka - jak wyleczyć?

.. ...ryzykować. Hej Jakie masz objawy? Pisze po czasie, ale objawów mam sporo które przez pewien okres się zmieniały. Na dzień dzisiejszy to ból pleców, silne odczuwanie ciepła przy nie wielkim wysiłku, bez przyczynowe pocenie się ( stopy ), czasami pojawiający się tez ból w klatce przy..

Ucisk w mostku i częste głębokie wdechy

.. ...lekarzem miałam takie objawy okazało się ze to wina kręgosłupa piersiowego pozdrawiam nadmieniam że mam tez nerwice więc przyczyna może ezeć po dwóch stronach jeśli chcesz popisac podam ci moje gg No to podaj: ) mam identyczne objawy byłem chory na zatoki wyleczono mi je ale nadal to..