Objawy menopauzy

Zatorowość płucna i acenocumalor - jak długo?

.. ...acenokumarolem jest tylko objawowe. Wiele rzeczy powoduje zatorowość np. zapalenie żył ( żylaki ), środki antykoncepcyjne, może wystąpić u kobiet po menopauzie. mam bardzo powazny problem - zwiazany z zatorem pluc - zachorowala mi mama - lezy na intensywnej sali - ona o tym nie wie -..

150 uderzeń na minutę

.. ...tarczyca tez daje takie objawy zrobilam badanie tsh i wyszlo dobrze to badanie to chyba jest zwiazane z tarczyca nie wiem ile masz lat bo ja bedac w wieku lat okolo 30 tez milam takie szybkie bicie serca ale byla to nerwica mam 40 lat i pracuje ciezko fizycznie moze to ma zwiazek..

Menopauza czy serce?

.. ...dobrze . Co teraz? Moje objawy menopauzy są bardzo podobne. Kiedyś córki wezwały pogotowie, gdyż czułam silny ucisk w klatce pierściowej i zrobiło mi się słabo. Lekarz z pogotowia stwierdził, że z sercem w porządku i są to typowe objawy menopauzy. Ponadto mam skoki ciśnienia i lęki..

Menopauza czy serce? - Str. 2

.. ...nazywam ,mam wszystkie objawy ,goraca ,leki ,juz dawno arytmie ,czestoskurcze zawroty ,,biore keki od serca na nerwy coaxil ,syrop hydroxizum ,milocardin krople ,ja nie pracuje ,jestem na rencie ,wiem ze to bardzo ,dokucza ,ale razem sobie poradzimy pozdrawiam piszcie trudno o dokładną..

Objawy wczesnej menpauzy?

.. ...badania czy nie są to objawy menopauzy.Dopiero jak wyjdą prawidłowe można przypuszczać,że są to objawy nerwicowe,bo drżenie,panika,przyspieszony oddech to często spotykane objawy nerwicy.Najpierw należy jednak wykluczyć menopauze,ewentualnie problemy z sercem,stąd przydałoby się zrobić..

Może ktoś podpowie co mi jest? - Str. 2

.. ...) to serca wariuje i objawy jak przy zawale i do tego jeszcze u mnie menopauza( ok. 6 lat ).Kilkanaście lat temu z takimi objawami trafiłam do lekarza a lekarz powiedział mi , że przy tak zdrowym sercu to zawał nie może się zdarzyć.Zawał serca dostają chorzy ludzie lub osoby ,które..

Co się ze mną dzieje???????????//

.. ...mimo tego leku mam taki objawy ?Co tu robić? Witaj. Może powinnas odwiedzic psychiatre, gdyz niektore kobiety ciężko przechodza menopauze, może powinnas skontaktowac sie z terapeuta, żeby pomógł Ci nauczyc sie technik samouspakajania się byc przestała tak napedzać objawy swoim lękiem...