Objawy nerwicy lękowej somatyczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 29

.. ...towarzyszą takie same objawy somatyczne, które nie mają jakiegoś podłoża patologicznego, chorobowego. A kiedy to zrozumiałam, zniknęły i te objawy. Musiałyśmy, drogie panie, trafić na siebie, bo udaje nam się odnajdywać jakąś wypadkową. Chociaż mieszkamy w różnych częściach Polski, w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...lekarz internista - objawy somatyczne - nerwica, konsultacja z psychiatrą. Po spotkaniu z psychiatrą zaczęło się , okazało się ,że po krótkiej romowie z lekarzem uruchomił on cały mechanizm emocji, jak narazie wierzchołek góry lodowej - ale terapia pomaga. sesja po sesji poruszamy tematy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 92

.. ...zdrowa fizycznie ale objawy somatyczne dają o sobie znać .Bardzo proszę o kontakt.Pozdrawiam nerwusków... Witam w sloneczny dzień - czy nikt tu nie chce ze mna pisać?Odezwijcie sie.Gabi,Pani Krysiu.Dafne Darhma,Dora,Iwa, Emilka,Alicja,Dorota,Kinia - Minia,Tom i cała reszta..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 149

.. ...lęku,myśli samobójcze, objawy somatyczne czyli duszność, mdłości, ucisk w klatce. Leki rzeczywiscie nieco obniżyły lęk, ale * coś za coś * - jestem rozkojarzona, senna, gubię wątek przy rozmowie, czuję się jak wyłączona z rytmu, nadal mam ciemne mysli,ciaglemi zimno,bolą mnie nogi i..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...się 9 lat, pierwsze objawy miałam w wieku lat 18 były to napady duszności, drętwienie twarzy, rąk, drgawki, bóle brzucha, ogólnie takie somatyczne objawy a także takie ogólne przygnębienie. Brałam różne leki przeciwlękowe i antydepresyjne, wszystkich nazw nie mapiętam, Coaxil był lekiem..

Nerwica lękowajak ją pokonać

.. ...diabelstwo.Jak przychodzi lęk i objawy somatyczne staram się zająć czymś co odwróci moją uwagę od myślenia o tym.Wiem że nie zawsze się to udaje ale próbuje.Pozdrawiam Cię serdecznie i pisz co u Ciebie razem zawsze rażniej. Witam . Przy lagodniejszej postaci tej choroby staralem sie..