Objawy nerwobóle ból klatki piersiowej

Kucie w klatce piersiowej, co to może być? - Str. 2

.. ...lat miałem identyczne objawy jak opisujecie czyli kłucie w klatce piersiowej nasilające się przy głębokim wdechu. Czasem trwało to kilka, czasem kilkanaście minut. Od kilkunastu lat objawy ustąpiły. Tak jak napisał ktoś wcześniej myślę, że jest to związane z nerwobólami i stresem. W tej..

Ból pleców i w klatce piersiowej

.. ...się i innych tego typu objawów. Zastanawiam się skąd ten ból. Czy to nerwoból? Wiem, że płuca nie bolą, jak wobec tego boli opłucna? Mogę ten ból odczuwać * na plecach * ? Z góry dziękuję za odpowiedź. Odpowiedż może być tylko jedna:wizyta u lekarza.Po przebytej anginie nie należy tego..

Czy to nerwobóle? ból w klatce piersiowej i uczucie ucisku serca

.. ...powróciły ale z nowymi objawami. drętwienie kończyn ( bez przyczyny np. kiedy siedzę., Zdarza się rzadko na szczęście ). Do tego ostatnio mam niekontrolowane skurcze mięśni. Najczęściej jak śpię. aha.. dodatkowo towarzyszy uczucie zmęczenia i ciężej mi się oddycha( uczucie ścisku płuc -..

Tętnienie w brzuchu w ciąży

.. ...brzusznych może być objawem tętniaka aorty brzusznej.Do tego prawie codziennie odczuwam pojawiający się nagle ból w klatce piersiowej o charakterze rozrywania.Który równie szybko przemija jak się pojawił.Ból jest przeszywający do pleców.Uznawałam to jako nerwoból.Nie wiem proszę o jakąś..

Ból w klatce

.. ...Opisywane przez ciebie objawy nie pasują do nerwobólu. Prawidłowe ciśnienie i tętno nie oznacza że z sercem jest wszystko ok !!!!!!! Lepiej nie ignorować takich objawów nawet jeśli zdarzyły się tylko raz. Pozdrawiam Witam, wczoraj też miałem taki przypadek straszny ból w klatce..