Objawy neuralgia

Dwupłatkowa zastawka aortalna a alkohol

.. ...wrodzona ). Mam już objawy ( słabsze widzenie, ogólnie złe samopoczucie, częste bóle w klatce - tu także z powodu neuralgii, drętwienie ręki ... ale jeszcze mam dobrą wydolność fizyczną i ciśnienie ( ciśnienie mam dobre jak astronauta - 135/80 ). W tym roku chodziłem po górach. Wlazłem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 30

.. ...wycofano.Niestety po 2 dniach objawy powróciły tak trwa az do dzisiaj.Lecze sie równiez u neurologa z powodu powaznych zmian w kregoslupie szyjnym i neuralgi.Wczoraj znów znalazalam sie na SORZE z gwalotownym biciem serca i przyspieszoną jego akcją.Jak zwykle wszytsko bylo..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 23

.. ...leki? Dokładnie takie objawy dają skutki uboczne po niektórych lekach gastrologicznych. Oprócz tego może to być jakieś zwyrodnienie kręgosłupa lub neuralgia międzyżebrowa /coś naciska na nerw i powoduje uczucie duszenia się/. Jeśli o tym nie pomyślałeś może warto odwiedzić ortopedę?..

Nerwica lekowa

.. ...oddychania. Ja mam teraz taki objaw nerwicowy /będący skutkiem silnej i długotrwałej neuralgii międzyżebrowej utrudniającej oddychanie/ jakby wymuszonego oddychania, wydaje mi się, że muszę kontrolować swój oddech bo inaczej przestanę oddychać. Im mocniej o tym myślę, tym bardziej się..

Neuralgia międzyżebrowa czy coś więcej

.. ...i plucie krwią było objawem neuralgii. Czy ktoś z was spotkał się z czymś takim? Dodam jeszcze, że od końca grudnia 2009 mam nogę w gipsie ( złamanie ) i jestem osobą palącą. Łoł, ja też to mam ale krwią nigdy nie plułam. Trochę to niepokojące, może zrób badania na płuca i idź do..

Ból w klatce piersiowej i brak oddechu.

.. ...prześwietleniu jakie są moje objawy jakie mam z brakiem powietrza,kołatanie serca i ten ból.Bardzo proszę o odpowiedż.Dziękuje i pozdrawiam. Witaj, wszystko zależy od tego, co Ci dolega. Jeśli to neuralgia międzyżebrowa lub nerwica, albo nawet serce, to raczej nie wyjdzie kompletnie nic...

Straszny ból w lewym boku.

.. ...przechodzi.Czy ktos ma takie objawy jak ja.Bardzo proszę o odpowiedż. smaruj sobie sulfur żelem albo maścią ziołową mumio. a gdzie taka maść kupię i czy pomaga.Ja już smaruje fastum,lub maścią końską.Nic nie pomaga. To są prawdopodobnie takie neuralgie międzyżebrowe, niestety czasem..

Kujący ból serca przechodzący do żołądka

.. ...wędrujące kłujące * wężyki * , pojawia się nagle i na krótko, to takie objawy dają czasem również tzw. neuralgie lub blokady międzyżebrowe. Warto sprawdzić wtedy sprawę u neurologa. Dziękuję Tobie bardzo : )..

Silny skurcz w klatce

.. ...kręgosłupa, które nie mają nic wspólnego z sercem. Przyśpieszone tętno i lęki to być może początek nerwicy na tym tle. Polecam wizytę u neurologa i ortopedy zanim nerwica zaatakuje z pełną siłą. pozdrawiam..