Objawy niedotlenienia

Niedotlenienie

.. ...Poniżej 6 g% pojawiają się objawy neurologiczne wynikające z niedotlenienia mózgu. Istnieje możliwość niedoborów tlenu we krwi, mimo wysokiego poziomu hemoglobiny i czerwonych krwinek. Dzieje się tak w chorobach płuc ( POChP, pylice itd ), w których w znacznym stopniu upośledzona jest..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...odpowiednią ilość tlenu. Objawy niedotlenienia mózgu mogą wystąpić nagle jako zawroty lub bóle głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia i utrata przytomności. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku nagłego spadku ciśnienia ( np. hipotonia ortostatyczna ), wystąpienia ciężkich zaburzeń..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 22

.. ...nadaję sie już do gry! Objawy jakie występują: Uczucie szybkiego bicia serca w całej klatce piersiowej. Myślę, że nawet do 240 uderzeń na min, uczucie niedotlenienia mięśni i mózgu, gorzej widzę ( mroczki ), płytki oddech, uczucie słabości ( ale nigdy nie zemdlałem ). Przechodzi mi to po..

Dodatkowe skurcze - Str. 270

.. ...się to z tym że wiele objawów jest mylone z dolegliwościami pochodzącymi ze strony jamy brzusznej czy kręgosłupa na wyokości międzyłopatkowej, czy sprawy nerwicowe. Znam takie przypadki że osoba była leczoma na serce a miała problem z kręgosłupem. Wspomniane niedotlenienie z ostatniej..

Niedotlenienie przyczyną zawału serca?

.. ...ostra reakcja alergiczna objawiajaca się opuchnięciem gardła, obrzękiem płuc...mało brakowało, aby się udusiła. Miała bardzo wysokie ciśnienie. Pogotowie zabrało ją na OIOM przy oddziale kardiologicznym, tam po podaniu haków i tlenu reakcja powoli ustąpiła. Na drugi dzień miała..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 4

.. ...- ale to specyficzny objaw ludzi uprawiających sport ( wiosna - lato - jesien - - - kolarstwo szosowe ( sporadycznie boks ) ,zima boks. Moje pytanie to czy przy niedomykalnosci mitralnej moge uprawiać kolarstwo - wiadomo ze to długotrwaly wysiłek i czy moze to doprowadzic do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 171

.. ..... od prawie roku mam objawy ze strony serca: duszności ucisk w klatce, kołatania tachykardię zatokową do 139/min, oraz dodatkowe skurcze. Ponieważ podejrzewano u mnie przejściowe niedotlenienie mózgu a wykryto w sercu przetrwały otwór owalny - zamknieto go prawie pół roku temu. W echo..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 301

.. ...proszę,czy ktoś miał podobne objawy???Pozdrawiam i czekam na wiadomości ; ) ) Niby mam stwierdzoną nerwice serca ale czy : nagłe gorąco, brak tlenu a potem zimno możne być objawą tej nerwicy, a możne to niedotlenienie serca ? Ostatnio mam tak coraz częściej. ja byłam u tego drugiego..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie

.. ...patrzę na swoje objawy, nie jest o przyczyną niedotlenienia, przynajmniej u mnie, gdyż bóle pojawiają się również na świeżym powietrzu. Boję się,bo są tak silne, że czasami ledwo trzymam się na nogach...

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 8

.. ...podobno miałem pierwsze objawy niedotlenienia mózgu, 1 - 2 raz do roku * lądowałem na kroplówkach * na ratunkowym na Arkońskiej.. Wszystkie wyniki w normie, budowa serca , bez zmian i odchyleń... Konsultacje dr Koźluk I dr Każmierczak .Pierwsza ablacje w W - wie sierpień 2006, przez dr..

Nerwica powoduje straszne duszności i szybkie męczenie się?

.. ...badania komputerowego w objazdowym autokarze były tragiczne ( krytyczne niedotlenienie ). Oba badania dzieliły może 3 miesiące. Czy to usprawiedliwia taką rozbieżność wyników? Jestem skołowany - nie wiem, któremu badaniu wierzyć. Co to jest hiperwentylacja? Oto czynniki ryzyka, jakie..

Odechciewa mi się żyć, częste napady duszności - Str. 2

.. ...atak * . Każdy mój atak objawia się tym , że nie mogę oddychać czyli te tak zwane napady duszności , serce mi szybciej bije , bywa też że nie mam czucia w rękach i dziwnie jest tak , że jak wtedy mi całe ciało drży to wtedy też jest takie wrażenie jakby * niedotlenienia mózgu * . Wygląda..

Częstoskurcz nadkomorowy w ciazy

.. ...w ciaze miałam takie objawy jak zawroty głowy polaczone z mroczkami przed oczami i uczuciem goraca w uszach tak jakby krew mi szybko odpływała z mozgu i powodowało to jakies niedotlenienie ( nie umiem dokladnie tego wyjasnic ) ...kardiolog wowczas stwierdził ze to arytmia na tle nerwowym..

Co mi się stało? dziwne omdlenie przypominające zawał w wieku lat 20

.. ...wydziela Kochani, opisane objawy są częste dla nerwic... ale prawda jest taka że są równie częste dla innych przypadłości ( TIA i inne powodujące niedotlenienie mózgu, padaczka, hiperwentylacja, tachykardia, problemy z ciśnieniem, kręgosłupem szyjnym - i pewnie jeszcze innych sto ) Ja po..

*To tylko chwilowe niedotlenienie* a potem zawał i zgon

.. ...dniu chory dostał nagle objawów zawału serca,i szybki zgon.Długa reanimacja pogotowia nie przyniosła efektu.W karcie napisał i nagłe zatrzymanie krążenia w chorobie wieńcowej. Do tej pory dręczą nas wyrzuty sumienia,że może trzeba było zażądać karetki mimo,iż dyspozytorka delikatnie..

Powiększone opuszki palców a choroba serca

.. ...pałeczkowate są zazwyczaj objawem długotrwałego niedotlenienia organizmu.Występują przy siniczych wadach serca lub przy ciężkich schorzeniach płuc. przepraszam ja się na tym nie znam - mysląłam, ze chodzi o cos innego:( dziekuje za odpowiedz. jestem alergikiem, lecz nie jakims super..

DUŻY Problem z pamięcią, koncentracją, myśleniem, itp.

.. ...2x 1200mg to nie mam objawów o których wcześniej wspomniałem. Mózg pracuje idealnie, jak u 18 latka. Co mi może być ? Co mam zrobić aby powrócić do naturalnej sprawności psychicznej ? W/w lek wpływa na metabolizm wewnątrz komórek nerwowych w Ośrodkowym Układzie Nerwowym. Czyżby..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 4

.. ...laryngologa.Opisałam mu objawy,a on na to,że to możebyć niedotlenienien mózgu i przepisał mi Vicebrol.Co jak co,ale to mi dopiero podniosło ciśnienie.Taki lek bierze moja babcia co ma 83 lata,a ja mam po 30.Im więcej odwiedzam lekarzybtym bardziej robię się chora.Najlepiej jak wspomniała..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 5

.. ...laryngologa.Opisałam mu objawy,a on na to,że to możebyć niedotlenienien mózgu i przepisał mi Vicebrol.Co jak co,ale to mi dopiero podniosło ciśnienie.Taki lek bierze moja babcia co ma 83 lata,a ja mam po 30.Im więcej odwiedzam lekarzybtym bardziej robię się chora.Najlepiej jak wspomniała..

Nadmierne ziewanie

.. ...tez czesto ziewam, to objaw niedotlenienia, tez mnie to martwi, moze za malo jestemy na swiezym powietrzu? Co do kondycji to raczej z nią nie mam problemu. Może jakoś super wysportowany nie jestem, ale na wf normalnie ćwiczę oprócz tego co tydzień 2h siatki lub pilki. takie ziewnięcia..

Straszny ból serca i omdlenie

.. ...pogotowie? przy takich objawach powinno być wezwane. mógł to być zwykły stres, niedotlenienie, wynik infekcji, przypadek ale mógł to być częstoskurcz i inne zaburzenia w tym niekoniecznie kardiologiczne, może neurologiczne?? moim zdaniem do lekarza marsz Takie rzeczy mogą się dziać w..

Dziwne uczcucue kłucia w okolicy serca......

.. ...byc??? Takie objawy ??? Pozdrawiam, Bartosz A chorowales na coś wczesneij?/ Palisz papierosy? Napisz więcej szczegółów. Moze to byc niedotlenienie serca,w tym wypadku wykonuje sie zabieg koronografii...

Czy to nerwica ?czy to jakies inne ustrojstwo:)

.. ...drza( a to jest chyba objaw niedotlenienia mozgu?? )/Najgorsze jest to ze ja lubie palic i palenie mi smakuje...A czy tabaka moze miec cos z tym wszystkim zwiazane?? DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ: ) twoje serce mówi ci: NIE PAL !!!! WItam ponownie:D Bylem wczoraj w szpitalu ( ze skierowaniem:D..

Udar mózgu - niedotlenienie. PŁACZ w stanie śpiączki.

.. ...słyszy.Życzę twojej babci powrotu do zdrowia. Niestety babcia zmarła w nocy ( 5 dzień śpiączki ).. moja babcia ma takie same objawy niewiadomo czy przezyje lekarze licza na cud a ja niemoge jej go dac pomuszcie..