Objawy niskie ciśnienie wysoki puls

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...nie muszą świadczyć o objawach raka mózgu, ale jeżeli są bardzo dokuczliwe nie zaszkodzi jak pójdziesz z tym do lekarza. Możliwe jest, że bóle głowy to efekt niskiego ciśnienia, ale może to być także na przykład migrena, albo * uroki * dojrzewania * . I jeszcze jedno - kiedy masz te bóle..

Cierpnące ręcę, kołatanie serca, niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...nerwicę lękową i do wielu objawów mogę zaliczyć również te twoje. Radzę Ci abyś zrobiła badania, szczególnie u kardiologa a wtedy będziesz wiedziała przynajmiej w jakim stanie jest Twoje serduszko.Pozdrawiam Z tymi leakrzami to jest roznie. Zalezy na kogo sie trafi. Ja bylem u dwoch i..

Niskie ciśnienie krwi i wysoki puls w ciąży

.. ...tachykardii miałam takie objawy jak opisujesz - na izbie przyjęć pierwsze pytanie brzmiało * a nie jest pani w ciąży? W ciąży tak się zdarza * ( niestety nie byłam ). Dla własnego spokoju jak najprędzej wyjaśnij swoje wątpliwości u lekarza... pozdrawiam cienizna, moja magdusia miała puls..

Niskie ciśnienie tętnicze i wysoki puls

.. ...zetknął się z podobnymi objawami. Gdyby Ktoś mógłby mi pomóc dobrą radą to byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam Wszystkich i życzę dużo zdrowia. apollo55 Witam Pana serdecznie! Gdybym wiedziała jak Panu pomóc to przyleciałabym na skrzydłach ale niestety nie wiem. Nie mam wiedzy..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...Zaniepokoiło mnie to, ponieważ objawy miałam już dawno lecz od jakiegoś czasu zaczęłam je coraz bardziej odczuwać. Prosiłabym o pomoc przy znalezieniu przyczyn tych dolegliwości, ponieważ moje rozdrażnienie i osłabienie coraz bardziej zaczyna wpływać na moje życie rodzinne, prywatne i..

Ciśnienie w normie, puls wysoki, *zdrętwienie* mózgu i omdlenia

.. ...ma/miał ktoś podobne objawy i czego mogę się spodziewać? Więc: - dwa lata temu miałam zdiagnozowaną anemię ( oddawałam krew dla PCK, zaszłam w tym czasie w ciążę, o której nie wiedziałam, w drugim miesiącu poroniłam, poza tym niedobory żelaza w diecie itp ), krytycznie niski poziom..

Niskie ciśnienie / Wysoki puls

.. ...starsza ) o podobnych objawach. Proszę o odpowiedzi... do lekarza idz ...bo kto tu Ci moze ppomoc przeciez tu nie ma lekarzy. ja tez mam niskie cisnienie i puls wysoki napadowy Po prostu staram się dowiedzieć,czy warto iść do lekarza. Może zupełnie nie ma takiej potrzeby : ) przy..

Niskie ciśnienie wysoki puls, bóle głowy, nerek, czasem nudności

.. ...jest.. Miał ktos podobne objawy? wie ktos co to moze byc ? U jakiego lekarza powinnam zasięgnąć porady ? Pozdrawiam jesli było USG nerek i inne badania,to moze to nie nerki,a zapalenie mięśni od chodzenia z gołym pępkiem w przykrótkich bluzeczkach.W takim wypadku - pomoże grzanie i maści..

Niskie ciśnienie, wysoki puls spoczynkowy.

.. ...anty..naprawde,majac takie objawy,naprawde ryzykujesz..:( Ja uwazam,ze to wszystko jest typowe od tabl.anty,zauwazylas u siebie jakis kaszel bez przyczyny? czy cos? www.zakrzepica.blog.pl ,zaczelam prowadzic ten blog i jesli chcesz uzyskac jakies informacje to mozesz tam zajrzec; )..