Objawy omdleń omdlenia

Zwężenie odpływu z lewej komory

.. ...aortalna ma trzy płatki. Objawy zwężenia odpływu z lewej komory serca. Do najczęstszych objawów zwężenia drogi odpływu z lewej komory serca należą: bóle wieńcowe, spadek wydolności fizycznej, komorowe zaburzenia rytmu ( mogą prowadzić do migotania komór, zaburzenia równowagi, omdlenia...

Miododryna (Gutron)

.. ...przykrymi dla pacjenta objawami jak zawroty głowy, omdlenia, duszność. Lek ten jest także stosowany w niektórych schorzeniach przebiegających z nietrzymaniem moczu. Miododryna jest także stosowana u chorych przyjmujących niektóre leki psychiatryczne. Miododryny nie należy stosować, jeśli..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...odpowiednią ilość tlenu. Objawy niedotlenienia mózgu mogą wystąpić nagle jako zawroty lub bóle głowy, zaburzenia widzenia, omdlenia i utrata przytomności. Taka sytuacja może mieć miejsce w przypadku nagłego spadku ciśnienia ( np. hipotonia ortostatyczna ), wystąpienia ciężkich zaburzeń..

Zespół wazowagalny

.. ...czy drętwienia kończyn. Przytomność wraca samoistnie. Leczenie zwykle ogranicza się do unikania sytuacji wyzwalających omdlenie. W niektórych przypadkach stosuje się leki pobudzające układ współczulny...

Arytmogenna dysplazja prawej komory

.. ...komory jest długo bezobjawowa. Zwykle pierwsze dolegliwości pojawiają się w u dwudziesto - , trzydziestolatków. Objawy są niespecyficzne, wynikają z komorowych zaburzeń rytmu serca. Chory może mieć uczucie kołatania serca, zawroty głowy, często występują omdlenia. Niestety czasem..

Zwężenia tętnic szyjnych

.. ...uogólnionej miażdżycy naczyń. Objawy choroby zależne są od stopnia zwężenia. Mogą sprowadzać się do zawrotów i bólów głowy. Częste są także omdlenia, utraty przytomności, zaburzenia widzenia. Przy zwężeniach znacznego stopnia może wystąpić zespół TIA lub nawet może dojść do udaru..

Częstoskurcz nawrotny

.. ...100 uderzeń na minutę. Objawy związane z arytmią są nieswoiste: zawroty głowy, mdłości, ból lub dyskomfort w klatce piersiowej, problemy z przełykaniem, uczucie kołatania serca, lęk, omdlenia. Diagnostyka obejmuje EKG spoczynkowe, wysiłkowe ( jeśli wysiłek jest podejrzewany o wywoływanie..

Zespół MAS

.. ...komorowego z towarzyszącymi objawami, najczęściej w postaci omdlenia lub utraty przytomności. Zespół MAS to zaawansowana postać zaburzenia rytmu serca. W bloku przedsionkowo - komorowym drugiego lub trzeciego stopnia mogą mieć miejsce dwie sytuacje: W odpowiedzi na blok przewodzenia..

Doksazosyna (Apo-Doxan, Cardura, Doxar, Kamiren, Prostatic, Zoxon)

.. ...serca. Najczęstszym objawem niepożądanym wywoływanym przez doksazosynę jest ortostatyczny spadek ciśnienia. Mogą występować zawroty głowy, bardzo rzadko omdlenia. Czasem występują zaburzenia żołądkowo - jelitowe. Bardzo rzadkim działaniem niepożądanym jest nietrzymanie moczu. Preparaty..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...bezładna czynność serca. Objawami są np. duszności ( zgłasza je ponad 60 proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby..

Leki na Alzheimera mogą spowalniać akcję serca

.. ...które mają łagodzić objawy choroby Alzheimera. O bradykardii mówi się, gdy częstość akcji serca wynosi poniżej 50 - 60 uderzeń na minutę. Stan ten bywa bezobjawowy. Jeśli jednak występują omdlenia, zawroty głowy czy utrata przytomności, oznacza to, że pacjent wymaga leczenia. Jak..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 37

.. ...czestoskurczem ma jakies objawy, czesto bardzo uciążliwe, męczące. i to mi daje do myslenia, bo ja oprócz dwóch omdlen i zawrotów głowy nie mialam zadnych objawów. czasem mam tętno powyzej 210 ale nie zdaje sobie z tego sprawy dopóki mi tego aparat nie pokaze. gdyby nie przypadek to bym..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 2

.. ...lub pojawią się inne objawy typu omdlenia. Chciałabym aby ktoś mi odpowiedział kiedy lekarz zalecił wam ablację. Bo nie wiem czy mój lekarz sprawę lekceważy czy rzeczywiście jest mi ten zabieg niepotrzebny. Niestety obawiam się, że na to można umrzeć. Nie chcę nikogo straszyć, ale jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 600

.. ...neurologa.Powiedz o wszystkich objawach jakie masz.Zawroty glowy omdlenia itp itd to pomoze w uzyskaniu skierowania Z innej beczki.Czy ktos tak jak ja ma problem ze spaniem.Jesli tak prosze dac znac. Wesolosci i pogody ducha ludziska Problemy ze spaniem czyli co? Nie możesz zasnąć czy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 617

.. ...mozgowej.Jakie masz ty objawy?Bo ja tak bolala glowa ze szok.Dzien w dzien,az ja wymioty braly,ciezka obolala glowa.Omdlenia miala.Jezeli tez tak masz to idz szybciutko a jezeli nie to se nie wkrecaj,bedzie dobrze. dzięki ; * a nie wiesz jak długo się czeka na takie badanie? jeśli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 635

.. ...również SOMATYCZNĄ ) objawia się: - Zawrotami w głowiem ( nawet kiedy siadamy na krześle, kładziemy się na łóżku, czujemy, jakbyśmy zaraz mieli się przewrócić ) - uczuciem omdlenia. Wyjdziemy z domu i po 100, 200 metrach mamy ochotę wrócić do niego gdyż odczuwamy, że zaraz zemdlejemy, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 779

.. ...jeżeli dostała by pani objawów, nagłego kołatania omdlenia, duszności czy też by tego nie zrobił?? Zrobił by. I tu jest problem. Pozdrawiam A i jeszcze jedno czytałam tu Wasze posty i kazdy chce sie pozbyć tych lęków i tego tałatajstwa oczywiście włacznie ze mną. Przytoczę Wam fragment z..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 3

.. ...przypadłość w 2000 roku. Objawy są dość gwałtowne tj.zawroty głowy, zasłabnięcia. Najgorszy jest jednak ten lęk przed omdleniem na ulicy,w tramwaju lub w czasie upału. Przyjmowałam doraźnie propranolol. 29 marca urodziłam zdrowego synka - ciąża przebiegała bez powikłań ale leku nie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 7

.. ...uspokojenie. A jakie masz objawy tego złego samopoczucia? Osłabienie? Duszności? Czy coś innego? Witam, no właśnie najgorsze są lęki przed nastepnym atakiem...uczucie osłabienia i obawa przed nagłym omdleniem( przyznam,że nie zdrzyło mi sie nigdy omdlec ) to raczej pogranicze utraty..

Hipotomia ortostatyczna

.. ...podniesiesz się do wyprostu. Objawia się to zawrotami głowy, zaburzeniami widzenia i niekiedy sumem w uszach. Możliwe są także omdlenia przy wyjątkowo złośliwej hipotonii. Jezeli odczuwasz te epiozody bardzo niemile,poproś lekarza o pomoc. Najprościej jednak pamiętać o tym,aby unikać..

Niskie tętno - Str. 2

.. ...leczona powinna być jesli jest objawowa ( omdlenia ). U mężczyzn wieczorem w trakcie wyciszania się może być w okolicach 48, u kobiet 51. Powinnaś iść do kardiologa, bradykardia grozi zatrzymaniem krążenia...

Zespół chorej zatoki

.. ...zespól chorej zatoki. Objawy to przede wszystkim tachy - brady i bigeminia, no i oczywiście niskie ciśnienie. A moje życie ostatnio to już horror omdlenia, stany przedomdleniowe,zerowa tolerancja wysiłku, najgorsze jest to, że ostatnio zaczyna mi spadać waga. Nigdy nie ważyłam dużo, ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...daje bardzo podobne objawy do HCV stąd wszystkim polecam wykluczenie zapalenia wątroby. Nadal jestem na etapie wykluczania chorób jelit i wątroby, ponieważ badania krwi nie zawsze dają realny obraz tego co dzieje się z wątrobą. Inne badania krwi - cukier ( cukrzyca również może być..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 30

.. ...znaczy może inaczej objawy takie jak bóle głowy różneco rodzaju, jakieś schizy z nimi związane drętwienia,. zaczerwienienia, omdlenia,wrażenie że zaraz się przewróce, zatrzymujące lub przyśpieszające bicie serca itp. A miałam te dolegliwości 1rok. Teraz już ich nie mam. Czasami tylko..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 146

.. ...rowniez mam podobne objawy jak twoj chlopak tylko ze ja niemam omdlen tylko tez kucia w klatce tez zawsze jak nachodzi to kucie w roznych miejscach okolicy jak by serca pozniej jak by zolądek pozniej zebra pod pachami i tak te kucia sie przemieszczają tez jestem nerwowy bo nieraz bez..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...zatrzymania pracy serca. Objawia się to m.in. wolnym tętnem, zawrotami głowy, ciemnieniem przed oczami, omdleniami, upadkami, niewydolnością krążenia. Czy ktos moze mi wytłumaczyc co oznacza to wyrazenie Niecałkowity blok prawej odnogi pęczka Hisa Czy to cos gożnego? Cześć. Chciałabym..

Betablokery a powolne tętno

.. ...kiedy pojawiają sie objawy tzn. zawroty głowy, omdlenia. Jesli blokery nie wygaszają skurczy dodatkowych to trzeba zmienic leczenie. betablokery powoduja mniejsze zapotrzebowanie serca na tlen za czym idzie spowolnienie pracy m.sercowego zgłoś się do lekarza prowadzącego celem zmiany..

Dodatkowe skurcze - Str. 293

.. ...zmniejszenie rzutu serca i objawy z tym związane – osłabienie, zawroty głowy, omdlenia.Dodatkowe skurcze komorowe serca to nieprawidłowe, dodatkowe skurcze serca zaburzające jego rytm, powstające właśnie w prawej lub lewej komorze serca. Dodatkowe skurcze nadkomorowe serca to..

Niedomykalność zastawek - Str. 2

.. ...z 2 lata temu. Moje objawy to: czesto niskie cisnienie ( teraz juz lepiej, ale kiedys mialam70/28!!!!!! ), to co kolezanka piasla wyzej czyli uczucie klucia w sercu, czasem bol ten promieniuje, czasem przyspieszony oddech, omdlenia ( ale nie zemdlalam, zawsze przestawalam slyszec i..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...widze, ze masz takie same objawy jak ja tylko ze u mnie po badaniu HOLTERA na oddziale kardiologi wyszło jeszcze bradykardia zatokowa, moje objawty tez zaczeły sie od omdlenia, mrowienie w lewej rece, bóle głowy, zawroty, do tego doszło jeszcze doszło ból w klacie okolice mostka - jak..

Zanikający prąd sercowy?

.. ...miejscu czasem zanika, a objawia się to omdleniem i chwilową utratą przytomności ( 3 - 5sec ), jak się ocknęła serce szybko biło. Wcześniej zdarzało się to parę razy, może 1 - 2 do roku i wydaje mi sie ze przy np. jak coś ustało jej na żołądku i potrzebowała to zwrócić. Na kardiologi..

Przeciek okołozastawkowy

.. ...puścił szew co objawia się zasłabnięciami i omdleniami od 1,5 roku jestem na rencie a teraz p. orzecznik przedłużyła mi ja o 3 miesiące czy powinienem się odwołać od tej decyzji? pozdrawiam max 44lata..

Otwór pomiędzy komorami u noworodka

.. ...żadnych dodatkowych objawów np: sinienie, omdlenia itd.W przypadku gdy nie ma można czekać na samoistne zarośnięcie ubytku, ale jeśli ubytek jest sporu w stos.do wielkości serca to uważam, że nie należy ryzykować - mniejsze zło to operacja.Pozdrawiam i trzymam za was kciuki : ) pomimo że..

Kardiomiopatia czy nerwica?

.. ...moze być nerwica.Do jej objawów należy m.in.kołatanie serca,potliwośc, zawroty głowy,duszności a nawet omdlenia.Jednak zanim zaczniesz sie leczyc w tym kierunku,skonsultuj się z jeszcze innym kardiologiem.Przede wszystkim wyluzuj!!! Nie możesz ciągle myśleć o tym ,że dostaniesz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 15

.. ...Zespolowi wymienionych objawow towarzysza niekiedy: uczucie bolow lub zawrotow glowy, sklonnosc do omdlen, uczucie nadmiernego goraca i wzmozonej potliwosci lub tez wrazenie nadmiernego zimna, dreszcze, zaburzenia snu. * I teraz tak - podobne objawy daje kilkanascie innych czynnikow..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 246

.. ...miałam bardzo podobne objawy do twoich z tym, że dodatkowo mdlałam i traciłam przytomność nawet na kilkanaście minut... Wielu lekarzy jest niedoświadczonych i to jest przykre... Po zawiezieniu pnie po jednym z wielu omdlen do szpitala skierowali mnie na neurologię, gdzie lekarze najpierw..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 290

.. ...DOKŁADNIE takie same objawy jak Barbara,boję się isć do koscioła bo tam jest zbyt wiele ludzi boje sie ze zemdleję i gdy juz tam jestem to zawsze tak sie czuje ! i podejrzewam ze tak na prawde to nie moj organizm to robi tylko moja psychika :( w hipermarkecie równiez boje sie sama robic..

Arytmia nadkomorowa z omdleniami

.. ...podobne objawy co Ty i też już nie daje z tym rady :( wiem ze to są nerwice. Bardzo przykre choroby ukladu autoimmunologicznego to po częsci tak jakbys sam probowal sie zajebac bo ci zle na tym swiecie ;..

Po latach od ablacji

.. ...nadal bardzo dobrze, objawy nie wróciły ( zasłabnięcia, omdlenia, napady częstoskurczu ) choć czasem mam wrażenie, że serce bije za szybko, za mocno. Holter jednak nie pokazuje nic niepokojącego, więc pewnie to jest norma, tylko osoba po doświadczeniach arytmicznych podszyta jest..

Nerwica? nie wierzcie w to!

.. ...towarzyszy jej szereg objawow, ktore poprzednio wizno z * nerwicą * lub * histerią * - NAPADOWE KOLATANIE SERCA , BOLE W KLATCE PIERSIOWEJ , MIGRENOWE BOLE GLOWY, OMDLENIA, STANY OSŁABIENIA, NERWOWOŚĆ, UCZUCIE PANIKI I DUSZNOŚCI. Z punktu widzenia profilatyki ,a o tym trktuje ta ksiazk,..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 3

.. ...ktoŚ z was miał takie objawy - zawroty i omdlenia i jak długo się one utrzymywały u was? pozdrawiam serdecznie!!! Do p. Kasi - zalezy jaka jest ilosc tego płynu,ale generalnie moze to wskazywac na objawy niewydolności serca( niekoniecznie dysfunkcji zastawki ) , wskazana jest konsultacja..

padaczka, problemy kardio, a może jeszcze coś innego?

.. ...przywiozło mnie pogotowie - objawy były takie same - nów brak diagnozy. EKG podobnow miare dobre, puls w granicach 100 ( podobo też dobrze )... i co dalej ? nie wiem.. hce normalnie żyć.. a nie wiem jak mam żyć..bo każde samotne wyjście z domu łączy się z ryzykiem omdlenia. Naprawde nie..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...Nie przedłużając, moje objawy ( już od paru lat, nasilające się ): 1.Podczas wzmożonego wysiłku: - ściskanie w sercu - ból w klatce piersiowej - szumienie w głowie - omdlenia 2.Przy odpoczynku po wysiłku: - bardzo duża duszność - kaszel - mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót..

Omdlenia wazowagalne o typie wazodepresyjnym

.. ...że codziennie mam te objawy, przez co nie mogę normalnie funkcjonować. Ostatnio również zauważyłam, że zaczęłam mieć problemy z pamięcią. Nie byłoby nic w tym dziwnego gdybym miała je cały czas, ale nigdy nie miałam z tym problemów, zawsze uczyłam się wszystkiego na pamięć, potrafiłam w..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...wie może czego to są objawy? Miał ktoś podobne? Dodatkowo odczuwam często zawroty głowy, uczucia omdlenia itp. czasem przyspieszona akcja serca, lub też przeskakiwanie, kołatanie, zatrzymywanie... Ale jeszcze nigdy nie czułam się jak wczoraj:/ Pozdrawiam Kasia 23 lata Wykonaj badanie Ekg..

Czy to nerwica, czy coś innego?

.. ...kardiolog mam bardzo duzo objawów typu meczenie sie ( przy rozłozeniu łózka padam ) omdlenia dosc czeste mój minimalny puls po przebudzeniu wynosi 160 cisnienie mam zazwyczaj 110/70 Myslałam zeby skorzystac z porady psychologa albo zacząc brac jakiesz tabletki na uspokojenie Kiedys w..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...aż wystąpia pierwsze objawy które by potwierdzały czy to omdlenia wazowagalne. jak juz ci sapda ciśnienie lub waruje serce to zazwyczaj cię za mocno nie męczą - czekaja zemdlejesz lub chociaz zasłabniesz. czasami nie czekają jak od razu widza po ciśnieniu i ekg. to zależy od szpitala...

Omdlenia i osłabienia

.. ...wysiłku też mam podobne objawy...a uwielbiam się ruszać... Byłam , na EKG coś wykazało ale dostałam tylko skierowanie do kardiologa a to jakiś rok prawie oczekiwania - poszłam więc prywatnie na badaniach i serce mam w normie, bez zmian - jedynie stwierdzoną wypadająca zastawke - jakoś..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...roku życia dokuczaja mi objawy takie jak w tytule... byłam juz u wielu lekarzy poczatkowo przypisywano to okresowi dojrzewania kilku lekarzy stwierdziło ze taka moja natura i słaby organizm ogólna wrażliwosc. pozniej wykonano mi EKG oraz echo serca wszystko było ok. Jakies 2lata temu..

Dolegliwości serca

.. ...że ja miałam podobne objawy na początku choroby...Najpierw lekkie omdlenia, szybkie bicie serca, duszność......później pojawiało się * to * dwa razy w miesiącu a obecnie ataki mam od miesiąca mniej więcej co dwa dni. Teraz po ataku dochodzę do siebie przez kolejne 2 do 3 dni w których..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...gorączka, gardło utd. ) objawy te trwały około 7 dni. Po 7 dniach zaczołem odczuwać * głuchy * ból na plecach ( prawa dolna strona ) tak jak by to było płuco. Stan gorączkowy utzrymywał się na poziomie 37,3. Następny objaw jaki doszedł w połowie sierpnia to omdlenia * uczucie odlatywania..

Skaczące cisnienie i nerwica

.. ...bisocard. Potem ataki i objawy nasiliły się, dodatkowe skurcze mam cały czas, do tego ataki częstoskurczu, czyli szybkiego bicia serca. Raz miałam wrażenie przewracania się serca z omdleniami. Innym razem miałem przerwacanie serca i to bardzo bolało i czułam niepokój w sercu. Od neidawna..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 695

.. ...zaczne najpierw od moiuch objawów są to miedzy inni: - kołatania serca - bóle w mostku - częste ataki złości - lęki niewiadomo przed czym, szczególnie wnocy - boję sie że umieram - zaburzenia oddechu słabości, omdlenia BYlam w szpitalu zrobiono mi wszelkie badania i wszytsko wyszlo ok,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 827

.. ...znam,milo mi a jakie masz objawy nerwicy? objawy? chyba standardowe kłucie w klacie brach tchu uczucie omdlenia strach przed śmiercią niepokój itp. wyleczyłam sie ze strachu przed wyjsciem i jazdą samochodem, to chyba standard Ola gratuluje pociechy, a raczej pociech, sporo lat już się..

Lęki, dreszcze, srach przed snem, omdlenia

.. ...czynienia! To zapewne jest objawa nerwicy skoro wszystkie badania sa ok.Nerwica czlowieka moze doprowadzic do okropnego stanu,a leki ktore odczuwasz sa paskudne i okropne,ale pragne Cie pocieszyc ze ta chorobe mozna zaleczyc.Proponuje wizyte u dobrego specjalisty i wprowadzenie..

Mroczki, uczucie omdlenia i bicie serca

.. ...dziennie i takich ostrych objawów już nie miałem, czasem przed zaśnięciem serce dziwnie szybciej bije ale szybko to mija. Ciśnienie mam w granicach 130 - 140/90 więc chyba odpowiednie. Czy to mogło spowodować odstawienie kawy czy to coś poważniejszego? Witaj! Te mroczki, uczucie omdlenia..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 5

.. ...parathormonem. Witam, mam podobne objawy jak Wy. Od paru miesięcy ucisk pod pachami ( ćwiczyłem regularnie na siłowni więc myślałem że to było przyczyną ) a od 3 tygodni coraz słabszy i słabszy. Czasem byłem bliski omdlenia. Obecnie czuję ból pod pachami i w lewej i prawej części klatki..

Bóle w klatce piersiowej a niskie cisnienie

.. ...tzn. nie mam takich objawów jak Ty. Różni ludzie każą mi coś z tym robić, ale ja czuję się normalnie. Kiedyś jak byłam młodsza to zdarzały mi się często omdlenia ale od kilku dobrych lat nie przytrafia mi się coś podobnego. Mam jedynie co jakiś czas kłucia w okolicach koniuszka serca...

Lekkie zawroty głowy

.. ...witam nerwusow moje objawy to okropny bol glowy piski i pieczenie glowy nogi jak z waty omdlenia cale plecy drzace az do posladkow jakby caly czas pracowaly mam dusznosci warjuje z tego bolu glowy mam zniesiona lordoze i zwyrodnienie odcinka c3456 i nikt sie tym nie przejmuje dostaje..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...Agnieszka mam 28lat,pierwsze objawy poczulam majac 15lat czeste drgawki ciala i kolatanie serca uczucie omdlenia.Borykalam sie z tym jakies 5lat Kiedy zaszlam w ciaze wszystko jak by ucichło do czasu..bo mineło 5,5roku i teraz wrocilo ze zdwojona moca.Jestem osobą nerwową czesto mam..

Omdlenia przy dłuższym staniu oraz problemy z krążeniem

.. ...ktoś również ma podobne objawy oraz wie jak się leczyć to proszę aby pisać. Przde wszystkim idź na echo serca. To rozwieje twoje wątpliwości lub wskaże kardiologowi przyczynę pogorszenia się wydolności i będziecie wiedziec co trzba dalej robić. * Na oko * albo przez internet to ktoś może..

Omdlenia, zawroty głowy, nudności i bóle głowy

.. ...wmawiam te wszystkie objawy :( od niedawna biore magnez i powiem szczerze ze troszke pomaga. Pragne przypomniec ze nerwice mozna wyleczy kuracja magnezowa. Takze polecam magnez jezeli jest to nerwica. Pozdrawiam Mam te same oznaki.Lat 15.I boję się że może to być coś gorszego np:guzy..

Wyniki badań tarczycy

.. ...jestem czy masz jakieś objawy, które Cię niepokoją. Pozdrawiam. nerwowosc, bole glowy, zmeczeie, sennosc, omdlenia, przytylam 20 kg w 10 m - cy nie wiem co sie dzieje:( drugi wynik badania ft4 wynosi 0,8 przy takich samych normach jak wyzej. czy hormony moga sie tak wahac?????? Proponuje..

Praca zawodowa po wszczepieniu rozrusznika

.. ...komorowego z towarzyszącymi objawami, najczęściej w postaci omdlenia lub utraty przytomności. ) Lekarz stwierdził że ma mi zostac wszczepiony rozrusznik serca. Moje pytanie jest następujące. Czy bedę mogła pracowac zawodowo po wszczepieniu takie rozrusznika? no i jak bedzie wyglądało..

Ataki paniki, lęki - Str. 6

.. ...jeszcze nie rozpoznane objawy nerwicy lękowej zaczęły się cztery lata temu. Niestety nie rozpozanałm iż objawy takie jak omdlenia w autobusie, sklepie ( szczególnie stojąc w kolejce w sklepie, na poczcie etc. ) uczucie duszności, lęk, dyskomfort, przeplatający się z depresją to właśnie..

Częste omdlenia w wieku 17 lat?

.. ...są raczej niepokojące objawy. Należy udać się do lekarza pierwszego kontaktu on zadecyduje jakie badania trzeba zrobic. Jak sytuacja wygląda np. z ciśnieniem krwi??. około 150/90 Jeżeli jest to wartość która utrzymuje się stale to można mówić tu o nadciśnieniu, które nie leczone potrafi..

Omdlenie i drgawki

.. ...Czy ktos mial podobne objawy? Co to moze być? witam! mam bardzo podobne objawy i stwierdzone omdlenia wazo - wagalne. potwierdził to test wysiłkowy który Tobie również powinien zostać zalecony.omdlenia najczęściej występują po wysiłku lub z samego rana..ale da się z ty żyć: ) tyle, ze..

Moje objawy! kto ma ochotę pogadać?

.. ...jak zle sie czuje mam objawy takie tak: - kolatanie sreca - bole glowy - lęki - bóle w mostku - trudnosci z oddechem - mdłościk - omdlenia - słabości - wogoel czasem budze sie wnocy i sie boje jak amle dziecko sama nei wiem czego - boje sie ze umierma - jestem bardzo nerwowa z byle..

Omdlenia na widok krwi

.. ...krwi i jak to mozna wyleczyc,od pewnego czasu mam takie objawy a w przyszłości chcialem zostać strażakiem i to by mi bardzo przeszkadzało poczytaj o omdleniach wazowagalnych i wazopresyjnych. pozdrawiam s..

Co mi się stało? dziwne omdlenie przypominające zawał w wieku lat 20

.. ...wydziela Kochani, opisane objawy są częste dla nerwic... ale prawda jest taka że są równie częste dla innych przypadłości ( TIA i inne powodujące niedotlenienie mózgu, padaczka, hiperwentylacja, tachykardia, problemy z ciśnieniem, kręgosłupem szyjnym - i pewnie jeszcze innych sto ) Ja po..

Poszerzona RV, RA, pień PA, w przegrodzie IAS ASD II - Str. 2

.. ...juz pisalam o swoich objawach,wystarczy wejsc na moj login i poczytac.Teraz czekam na wizyte na WOK i chyba sie poddam operacji bo czuje sie coraz gorzej i dochodza juz rozne scesje z omdleniami i skaczacym cisnieniem.Estap posluchaj Pati Ona wie co mowi bo tez miala ASD2 i jest po..

Częste omdlenia w wieku 13 lat

.. ...lat miałam takie same objawy, neurolog stwierdził padaczkę. Przez 3 lata brałam tegretol i przeszło. Dzisiaj mam 29 lat i normalnie funkcjonuję. Jeżeli Twoja dziewczyna ma to samo może po prostu wstydzi Ci się o tym powiedzieć. Toś pocieszyła chłopaka.Sam teraz zemdleje. Piotrek!nie..

Uporczywy ucisk w mostku oraz ból lewej częsci ciała

.. ...z Was miewa podobne objawy. Ostatnio podczas snu złapał mnie dosyć uporczywy ucisk w mostku orac ból lewej częsci ciała, głównie ręki, który miną po jakichs 2 godzinach. Lekki ucisk w sercu czułam jednak jeszcze nast. dnia. Z objawów przewlekłych, to od okresu dojrzewania cierpię na..

Bóle serca i pod piersią oraz zawroty głowy i omdlenia

.. ...Często te wymioenione objawy są spowodowane niedoborami związków magnezu.I przypuszczalnie niewłaściwą dietą.Czy masz plomby z rtęcią? nie mam. kucie serca czasami jest bardzo bolące Kasiu nie wiem co Ci poradzic ale wiem napewno ze jesli pojdziesz do lekarza i powiesz ze jestes nerwowa..

Ciśnienie w normie, puls wysoki, *zdrętwienie* mózgu i omdlenia

.. ...ma/miał ktoś podobne objawy i czego mogę się spodziewać? Więc: - dwa lata temu miałam zdiagnozowaną anemię ( oddawałam krew dla PCK, zaszłam w tym czasie w ciążę, o której nie wiedziałam, w drugim miesiącu poroniłam, poza tym niedobory żelaza w diecie itp ), krytycznie niski poziom..

Ogólne osłabienie, omdlenia i pocenie się

.. ...biegac - mam te same objawy - glucho w uszach,slabo..czasami mam lekkie drzenia ciala,zwlaszcza gdy cos mnie bardzo boli,osttanio mrownienia w rekach i nogach dosc czeste...ktos potrafi to jakos okreslic?? Hej, jesli jest Ci słabo i masz omdlenia w pozycji stojącej np. w kościele to..

Zespół Barlowa a omdlenia i duszności

.. ...stres moze nasilac te objawy ? gdzie sie udac zeby otrzymac pomoc? moze jakies leki ?? czy to co ja mam Minie kiedykolwiek ;( ?? Powinnas zanleżć sobie dobrego psychologa i naprwno minie: ) Witam! Powiedz po jakich badaniach Ci postawili diagnoze Zespół Barlowa? Ja boje sie że moge to..

Rozpoczęcie częstoskurczu.

.. ...wmawiają mi nerwicę ). Objawy: nagły początek i koniec, częstotliwość rytmu serca * na oko * ponad 200/min, wyzwalany najczęściej po dużym wysiłku fizycznym, rzadziej po dużym stresie. Podczas napadu słabe, miarowe i bardzo szybkie tętno na tętnicy promieniowej. Uczucie * waty w nogach *..

Nerwica, depresja, załamanie, dziwne odczucia

.. ...głowy to tylko jeden z objawów jakie mi dokuczały. Dochodziły do tego nudności i potworne zawroty głowy, uczucie omdlenia i mroczki przed oczami. Mogą też męczyć cię migrenowe bóle, jednak one nie trwają bez przerwy dwa lata - jak wspomniałeś, tylko do kilku dni, ale przy nerwicy taka..

Nastoletnia nerwica - Str. 12

.. ...problemy co ja... Grzymus, objawy ja mam identyczne, szczególnie ten strach przed omdleniem i wrażenie, że zaraz nogi się pode mną ugną i się przewrócę... Może zamiast iść do neurologa to spróbowałbyś wizyty u psychiatry lub psychologa, zapewniam Cię, że to nic strasznego, a trzeba sobie..

Helicobakter - jakie macie objawy i jak je leczycie ?

.. ...prawie 3 miesiacach objawow takich jak : - mrowienie dolnych konczyn - uczucie - nadchodzaca fala ciepla - zawroty glowy - omdlenia - ogolne zmeczenie - brak aktywnosci porannej - przyplyw mocy wieczornej - problemy ze spaniem Wykonalem test na HP jest dodatni. Przepisano mi 2 x..

Straszny ból serca i omdlenie

.. ...pogotowie? przy takich objawach powinno być wezwane. mógł to być zwykły stres, niedotlenienie, wynik infekcji, przypadek ale mógł to być częstoskurcz i inne zaburzenia w tym niekoniecznie kardiologiczne, może neurologiczne?? moim zdaniem do lekarza marsz Takie rzeczy mogą się dziać w..

Kolatanie serca jak z tym zasnac?

.. ...ktas ma z was podobne objawy jak ja ja caly czas czuje niepokoj z tego powodu z etak szybko serce bije no i to poteguje skurcze mimowolne zawrory glowy bole w klatce piersiowej i dreszcze i mroczki i prawie omdlenia. pomozcie bo ja z tym zyc nie moge...? witam mam ponowne doswiadczenia..

Blagam o pomoc!!!!

.. ...wywolywac faktyczne objawy typu te omdlenia, wymioty itd? kurcze chyba faktycznie sie z nim wybiore do psychologa, dzieki anetas : ) może miał tomografię?A nie operację.Wypis ze szpitala przeczytraj,a nie pisz głupstw. nie, nie tomografi nie mial na pewno. przeczytalabym ale jest po..

Duszności, omdlenia, zawroty głowy

.. ...porozmawiac z mama a ona niech sie z toba przejdzie do lekarza po skierowanie chocby na podstawowe badania,jednak mysle ze skoro tracisz świadomosc to powinniscie sie udac do kardiologa lub neurologa...

Zawroty głowy.

.. ...występuje u mnie dość wiele objawów. Głównymi z nich są: ciemność przed oczami, szum w uszach, przyspieszone tętno, bardzo szybki, płytki oddech, utrata równowagi, które ostatnio kończą się upadkiem na ziemie i * kolebaniem * ciała, głównie takim jakby kiwaniem głowy, na które nie mam..

Kołatanie serca, omdlenia, skurcze dłoni, zmęczenie, co to może być?

.. ...niczego, dodatkowymi objawami zawsze były skurcze dłoni i ból w okolicy podbrzusza; przy czym skurcze dłoni polegają zawsze na tym, że palce zaciskają mi się do środka i nie mogę nimi ruszyć, w ogóle. Wiąże się to z okropnym bólem, bo mam wrażenie, że chcą sie zacisnąć jeszcze bardziej,..