Objawy przed wylewem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 165

.. ...ból w klatce i dziwne objawy nie dają mi spokoju. Nie umiem nad tym zapanować. Teraz dodatkowo pojawiły się bardzo silne uderzenia gorąca i mam wrażenie, że może w każdej chwili być wylew. Nie wiem, jak to będzie. W zeszłym roku miesiąc przed rocznicą śmierci mamy pojawiła się nerwica i..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 57

.. ...normie. Do Dany: jak się objawiło to uczulenie? U mnie w ubiegłym roku, po jak sądzę przedawkowaniu słońca pojawiły się na nogach takie maleńkie czerwone kropki jakby wylewy z najmniejszych naczyń, w tym roku czegoś podobnego nie zaobserwowałam, w opalaniu najlepiej dawkować..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 471

.. ...znikną lub zmniejszą się objawy nerwicy, lęków, depresji, a później jak zajmę się maleństwem to nie będę myślała o chorobie i będzie lepiej. Dodam że mam lęki przed dużymi sklepami, jazdą autobusem, oddaleniem się za bardzo od domu, zawałem i wylewem. Tak więc w lipcu dowiedziałam się,..

Wahania nastrojów po operacji by-passów

.. ...sie czy to są częste objawy i przechodzą czy też może być to objaw nie dotlenienia albo wylewu. Bardzo proszę o pomoc! Z góry dziękuję ! Wahania nastojow sa mozliwe. U mojego ojca trwalo to dobre pol roku. Potem wszystko wrocilo do stanu emocjonalnego jaki byl przed zabiegiem. Musisz..