Objawy przedawkowania

Grapefruit a leki kardiologiczne

Grapefruit a leki kardiologiczne

.. ...sposób prowadzić do objawów przedawkowania. Dotyczy to szczególnie leków nasercowych i przeciwnadciśnieniowych. Garvan Kane i James Lipsky z Mayo Clinic uważają, że efekt ten jest szczególnie groźny dla chorych w podeszłym wieku. Starsi ludzie zażywający wiele leków niejednokrotnie..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy

.. ...najgorsze jest to że te objawy mam po wysiłkach fizycznych, po kawie stresach. Próba wysiłkowa wręcz doskonała. Nie wiem co mam robic moje obkjawy są naprawde bardzo nieprzyjemne, często mam wrażenie że się kończe. Może ktoś zna jakiegoś specjaliste, który zna takie przypadki. Z góry..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...braniem amfetaminy. Moje objawy są identyczne do powyżej opisywanych, ale nie wiem czy to jest faktycznie coś z moim sercem czy może właśnie stany lękowe. A może trochę serce i trochę głowa, tak czy inaczej nikomu nie życzę czasu zmarnowanego na chodzenie po lekarzach oraz zastanawiania..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 57

.. ...normie. Do Dany: jak się objawiło to uczulenie? U mnie w ubiegłym roku, po jak sądzę przedawkowaniu słońca pojawiły się na nogach takie maleńkie czerwone kropki jakby wylewy z najmniejszych naczyń, w tym roku czegoś podobnego nie zaobserwowałam, w opalaniu najlepiej dawkować..