Objawy raka mózgu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 244

.. ...mam typowe dla niej objawy. Miałam juz raka żołądka płuc wątroby trzustki kregosłupa guza na mózgu i wiele innych chorób oczywiście tylko w objawach ( na szczeście ) myslałam ze tylko ja tak mam no ale widze że nie i to też troche uspokaja Witam Was bardzo goraco.Olu ja rownież..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 984

.. ...widzieć prawie wszystkie objawy? Ja mam . Tylko główka zaboli i już mnie nerwy bolą bo wydaje mi się że mam guza mózgu, albo ze mam raka itd No i na szczęście nie jestem chora, ale nie umiem przestac o tym myśleć. Strasznie się boję ze mam serce chore, w sumie mam tachykardię oddechową,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 48

.. ...mi napisać jakie są objawy raka mózgu? Ja już chyba nie wytrzymam w tej niepewności. A na tomografię tak długo się czeka... mm nadzieje, że to nie jest to. Basia ma rację...Choć czasem człowiek se myśli,że wolałby mieć jakąś * normalną * chorobę, a nie takie cuś... Trzymaj się Krysiu...:..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 139

.. ...mieli takie poważne objawy już byście kipnęli. Ja też się jeszcze niedawno nakręcałem, że mam raka mózgu. Wertowałem internet pod kątem objawów. Myślę, że w niektórych dziedzinach mógłbym wykładać na AM. Prawda jest taka, że mam nerwicę, z powodu wielu nieciekawych przeżyć i tyle... Nic..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...nie muszą świadczyć o objawach raka mózgu, ale jeżeli są bardzo dokuczliwe nie zaszkodzi jak pójdziesz z tym do lekarza. Możliwe jest, że bóle głowy to efekt niskiego ciśnienia, ale może to być także na przykład migrena, albo * uroki * dojrzewania * . I jeszcze jedno - kiedy masz te bóle..