Objawy raka płuc

Rak płuc

Rak płuc

.. ...kancerogennych ( rakotwórczych ). Objawy raka płuc. Objawy raka płuc są nieswoiste, najczęściej pojawia się kaszel, po pewnym czasie dołącza się krwioplucie. U palaczy może dojść do zmiany rytmu kaszlu - kaszel który zwykle występował tylko rano, nagle zaczyna męczyć przez cały dzień...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 244

.. ...mam typowe dla niej objawy. Miałam juz raka żołądka płuc wątroby trzustki kregosłupa guza na mózgu i wiele innych chorób oczywiście tylko w objawach ( na szczeście ) myslałam ze tylko ja tak mam no ale widze że nie i to też troche uspokaja Witam Was bardzo goraco.Olu ja rownież..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 490

.. ...co jest?Wczesniejsze objawy to nerwica,jutro poniedzialek wiec mozesz wybrac sie do lekarza i powiedziec co sie dzieje dla pewnosci. Aga, podejrzewam, że to nerwica. Ale rozumiesz, ja się panicznie boję o to, ze będę miał raka płuc. Mimo, że już trzech lekarzy stwierdzilo, że nic mi nie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...prowokują jakieś lęki.Ale te objawy myślę nie są typowe.Zróbcie sobie prześwietlenie płuc na wszelki wypadek bo ta * gula * to może być naciek nerwu krtaniowego .Jak każdy hipochondryk doskonale znam się na wszystkich chorobach :D naciek nerwu krtaniowego może oznaczać raka drobno..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...takie kłucie i kaszel to objawy raka płuc. Czytałem też o nerwicy ale ostatnio unikam sytuacji stresowych, chyba, że chodzi o wcześniejsze lata gdzie praktycznie żyłem na włosku wytrzymałości. Generalnie mam 24 lata i odczuwam duży strach przed tym co moze to być. Przy okazji..

Rak płuc a naturoterapia

.. ...zastosować chemii. Leczenie objawowe. nie wiem jak mu pomóc. Czy ktoś syszał o naturoterapii ? Albo innych metodach mogących spowolnić proces rozwoju raka ? proszę o szybką odpowiedż. Boję się , że tacie nie zostało wiele czasu. witaj kruszynko ja z mamą miałam podobną sytuacje medycyna..