Objawy refluksu żołądka

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 201

.. ...mówiła mi że niektóre objawy czyli taka gorycz w ustach i odbijanie które mam może być objawem refluksu żołądkowego,który często dokucza nerwicowcom.Ale ogólnie boję się badania ale pewne to nie uniknione.Pozdrawiam. Dorotko dzis jest narazie niezle,nie najlepiej ale da sie..

Duszenie się - Str. 40

.. ...wtedy nerwy nasilają te objawy 2. Alergia - Jestem na coś uczulony i jak pyli mocniej wtedy się dusze. 3. Astma lub problemy z refluksem żołądkowym. Aktualnie przyjmuje Xanax SR i Rexetin rano oraz inchalatory fluxotide i severent popołudniu. Troche mi pomagały ale ostatnio już nie. Jak..

Nerwica żołądka i jej leczenie

.. ...dowiedziec sie czy za te objawy nie sa odpowiedzialne bakterie,ktore powoduja bole zoladka ,praktycznie caly czas.( wymagana kuracja antybiotykowa ) No a jesli nie chce podjac sie tego badania niech zaopatrzy sie w leki oslonowe ,ktore zmniejszaja refluks i produkcje soku zoladkowego jak..

Coś w przełyku

.. ...właśnie takie - nietypowe objawy nerwicy, ja też się na nią leczę... Może to być też ew. coś z żołądkiem, np. refluks, ale wiele wskazuje na nerwicę, przede wszystkim to, że objawy występują w określonych sytuacjach... Może przeżyłaś jakiś powazny stres zanim to się zaczęło? Np. w domu,..

Kiedy oddycham pojawia sią zapach okropny

.. ...zębów/ dziąseł dają takie objawy. proponuję wizytę u gastrloga i stomatologa. pozdrawiam pewnie masz refluks - wizyta u gastrologa jest niezbędna, możesz mieć też zgorzel w zębie lub inne problemy z ząbkami nieuświadomione, ale skłaniam się ku problemom żołądkowym - możesz mieć refluks..

Bol z lewej strony serca przy bieganiu.

.. ...należy ignorować takich objawów. Prawidłowy wynik ekg nie świadczy o tym, że z sercem jest wszystko ok!!! Lekarz powinien powtórzyć ci ekg, zlecić morfologie, próbę wysiłkową, echo serca. Objawy takie mogą towarzyszyć innym chorobą np: chorobie refluksowej żołądka, dlatego nie czekaj aż..

Ból w przełyku, jakby coś utknęło

.. ...Witaj. Mam identyczne objawy, okazało się że mam refluks żołądka.Jest to na tyle nieprzyjemne, że naprawde może utrudnić życie. Wystarczy wizyta u gastrologa on przepisze lekarstwa po których nieprzyjemne uczucie * kołka * w przełyku minie na jakiś czas.Obecnie jestem na etapie..

Duszności i kołatanie serca

.. ...Odczuwam też często objawy występujące podczas refluksu ( gól w gardle, ściskanie żołądka itd. ). I tu moje pytanie, czy ktoś ma coś podobnego ?? I co to wogule może być ?? Byłbym wdzięczny za każdą odpowiedź. może spróbować ziołka na uspokojenie? na przykład dziurawiec z melisą pij. Hej..

Proszę o odpowiedź

.. ...kołatanie żołądka * to objaw np.: - przepukliny wpustu żołądka /sama to mam, wrażenie jakby waliło serce i cały przełyk/ - refluksu - pobudzenia nerwu błędnego w żołądku z nadmiaru gazów jelitowych. Jeśli tak Ci się robi do 1,5 godziny po jedzeniu, to możesz wcale nie mieć nerwicy tylko..