Objawy stan podgorączkowy

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

Reumatoidalne zapalenie stawów (RZS)

.. ...wywoływać nieswoiste objawy. W typowym obrazie, chory uskarża się na ból stawów, sztywność poranną, bóle mięśniowe. Często obserwuje się stan podgorączkowy, chory odczuwa ciągłe zmęczenie, traci chęć do jedzenia i chudnie. Stawy są obrzęknięte, początkowo choroba dotyczy zwykle drobnych..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...mi seroxat ..a moje objawy codziennie juz ( od poltora miesiąca ) .. to: nudności starszliwe rano i wieczorem, takie nie do zniesienia, stan podgorączkowy 37, niepokój i giga lęk ze umrę zaraz, stan mega wyczerpania od razu po wstaniu z łozka.. ledwo dojezdzam do pracy, w pracy mala..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 148

.. ...bółe głowy to też jest objaw nerwicy?? doctego robi mi sie dłabo i niedobrze , miewam stan podgorączkowy ,robiłam ekg, byłam u kardiologa, zrobiłam usg wszystkich wnetrznosci i jest wszystko ok.A mam te tzw trzesienie klatki piersiowej , straszne bóle głowy no trwaja już 3 ci dzien i nic..

Ból głowy nad okiem - Str. 2

.. ...Chorowałam przez 2 tyg z objawami kaszlu i kataru. Po tyg przeszło ale został bardzo rzadki kaszel ( na katar - otrivin ) i codziennie mam stan podgorączkowy. Jakieś 4 dni temu bolała mnie prawa kość policzkowa. Potem przeszło. Wczoraj miałam ból w lewym łuku brwiowym, lecz lekki. Dziś o..

Kołotanie serca i ciągły stan podgorączkowy

.. ...pozdr. s ja mam takie objawy w ciąży pozdrawiam do Perelki czy mozesz napisac cos wiecej u mnie problemy z arytmia zaczely sie dopiero w ciazy, w ktorym jestes miesiącu? No i czy coś udało się ustalić z tym stanem u Ciebie? pozdrawiam Mi to wygląda na chorą tarczyce ona tez daje objawy..

CRP a zapalenie serca

.. ...ważne pytanie, moje objawy: Osłabienie, przemijające stany podgorączkowe, dreszcze, nadmierne pocenie się, szczególnie nocą, dolegliwości bólowe ze strony mięśni, stawów i kości, zaburzenia rytmu serca. Każdą chorobe łapie bardzo łatwo i zwykle długo się utrzymuje. Obawiam sie zapalen..

Ból głowy stan podgorączkowy

.. ...pomoc. Też miałam takie objawy ale lekarz stwierdził że nic się nie dzieje i odesłał mnie do domu:/ Radzę iść do lekarza. U mnie tak objawia się stan zapalny zatok. Bóle głowy, stan podgorączkowy i gorsze samopoczucie. Ja byłam u lekarza ale zostałam odesłana do domu.Lekarz powiedział że..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...górnych ) Byłem z tymi objawami u lekarki rodzinnej ( wcześniej była pediatrą ) lecz ona po badaniach krwi i moczu które przeprowadziłem z czystym sumieniem stwierdziła że nic mi nie jest, i nie potrzebnie się martwie o swoje zdrowie. Zdiagnozowała nerwicę ( nerwobóle ) Później gdy..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...zapalnego. Więc czym się może objawiać przewlekły stan podgorączkowy i inne dolegliwości? Niedawno doszedł ból korzonków nerwowych, bóle i zawroty głowy i jakieś plamy czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka będzie więc pójdę poproszę..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...Hej, mam bardzo podobne objawy do Twoich. Mianowicie stan podgorączkowy, który utrzymuje się już około pół roku ( i owszem lekarze twierdzą, że niektórzy ludzie mają naturalnie taki poziom temperatury, dlatego bagatelizują ten objaw lecz u mnie pojawił się dopiero teraz ). Jestem też..

Stan podgorączkowy i osłabienie organizmu

.. ...gdzies bardzo dziwne objawy nie wiem co to moze byc mam objawy od wczoraj to znaczy Mam stany podgorączkowe od wczoraj natomiast oslabienie organizmu juz od dawna mam. Mam brak apetytu oraz widze czasem za mgłą. Z czym to mzoe byc zwiazane ostatnio tydz temu rpzechodzilem grype jelitowa..

Zimno, słabo i podatno na wirusy

.. ...nigdy też nie miałem objawów typu: kaszel, katar. Od tamtego czasu cały czas jestem na zwolnieniu, nigdzie nie wychodzę, bo łatwo przewidzieć skutek. Ale idżmy dalej. Leżałem tak przez 3 tygodnie w tym łóżku, temperatura ani rusz, cały czas stany podgorączkowe. Do tego doszły kłopoty ze..

Infekcja dróg oddechowych??

.. ...zapisał antybiotyk. Objawy: męczący, kaszel, ból gardła, katar,stan podgorączkowy ( ok.37.3 ). Antybiotyk ten nie pomógł,poszedłem do innego lekarza, któy również przepisał antybiotyk+ kilka leków wspomagających ( wit. C itd ). Ten antybiotyk również nie pomógł. W między czasie mierzyłem..

Stany podgorączkowe i objawy refluksu

.. ...zapalenie żołądka - objawy refluksu - żoładek podatny na rozdymanie powietrzem i stwierdzono skurcze jelit ( mialam bóle w prawym boku, już minęły od leków ). Zastanawiam się teraz czy gorączka może trwać jeszcze przez ten refuks i lekkie zapelenie czy dolega mi coś jeszcze, np. problem..

Nie wiem co mi jest, pomocy!

.. ...wyszlo, kompletnie. Moje objawy to: szum w uszach, ciągłe osłabienie, czesto temu towarzyszy uczucie chlodu w konczynach, ciągły stan podgorączkowy 36,8 - 37,5, mam też często takie tiki nerwowe, szczegolnie gdy juz zasypiam, że coś mną zatrzęsie tak jakby, i zle samopoczucie, ostatnio..