Objawy sucho w ustach

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 15

.. ...ktoś o tym? Wszystkie objawy które mam, by się zgadzały. Witam,dawno tu nie pisalam,ale dzisiaj mialam straszny atak,sama nie wiem co się stalo nagle nie dalam rady oddychac,myślalam że sie uduszę,gula w gardle sucho w ustach,myślalam że skonam,całe cialo mi drżalo potwornie,wzięłam..

Problem z wysokim i niskim tętnem, zawrotami głowy, suchość w ustach

.. ...Witajcie.Od 2 m - cy mam objawy szybkiego i wolnego bicia serca ( 34 - 133 ),suchości w ustach,bólu klatki piersiowej po lewej stronie,zawroty głowy,czasami zimnych rąk i nóg,uczucia bicia serca na całym ciele,zmęczenie,sucha skóra twarzy,zmęczenie. Proszę o pomoc. Mam to samo tyle że od..

Też mam z tym problem

.. ...razu bym uciekła. Moje objawy to duszności, kołatanie serca, słabości różnego rodzaju, gula w gardle, suchość w ustach. Nie wiem już do kogo się zwrócić o pomoc doradźcie coś proszę?! Zajmij się sportem.To może pomóc.Albo pomagaj komuś ,któ jest w gorszej od ciebie sytuacji.Nic tak nie..

Zawroty głowy, mdłości, suchość w ustach

.. ...się u mnie niepokojące objawy. Mam 20 lat i nigdy nie miałam problemów ze zdrowiem, miałam wręcz wzorowe wyniki badań krwi. Prawie codziennie kręci mi się w głowie, mam wrażenie że głowa mi się rusza, chociaż wiem, że nie. Niekiedy wpadam jakby w panike, odczuwam suchość w ustach, pocą..