Objawy szmerów na sercu

Szmery w sercu

.. ...dorosłych szmer jest objawem patologicznym. Rozróżniamy szmery czynnościowe i organiczne. Szmery czynnościowe nie są związane z wadami budowy mięśnia sercowego, ale z zaburzeniami ogólnoustrojowymi. Typowym przykładem jest szmer nad sercem chorego z wysoką temperaturą i tachykardią...

Szmery w sercu są groźne?

.. ...to nic groźnego póki objawy i choroba nie zaczną szybko postępować i póki są nie leczone, wtedy powoduje to * zepsucie * prawidłowej pracy serca i ogólnie serca. Musisz iść do kardiologa i leczyć to, a na pewno wszystko będzie dobrze. Pozdrawiam Ja bylam dzisiaj u lekarza, bo mialam bóle..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 2

.. ...lekarza. ja ignorowałam objawy i dziś jest trochę za późno jeśli czujecie że naprawdę jest coś nie tak to przebadajcie się , czasem może być coś nie groźnego ale lepiej dmuchać na zimne do kardiologa są czasem długie kolejki ale jeśli już lekarz pierwszego kontaktu daje skierowanie to..

Szmery w sercu są groźne? - Str. 3

.. ...lekarzowi jak olewa twoje objawy...jeśli ktoś ma podobne to niech napisze to moje gg11536493 ja dzisiaj byłam u lekarza na bilansie i wykrył u mnie szmery serca... boje się... i nie wiem co mam zrobić.. mama powiedziała że ona też ma szmery serca .... co mam zrobić .?? mam iśc do..

Tętniak w przegrodzie przedsionkowej z podejrzeniem przecieku

.. ...jest w porzadku i te objawy sa na tle nerwowym. W czerwcu zmienilam lekarza i poszlam do specjalisty kardiologa i ten juz na pierwszej wizycie stwierdził szmery w sercu ale powiedział,że te gniecenie w sercu tez jest na tle nerwowym,dał mi skierowanie na Echo serca.I tutaj wyszło mi ,ze..

Szum nad sercem i inne dolegliwości

.. ...Pozdrawiam. Przyczyny tych objawów mogą być różne,dlatego najlepeij poczekaj do wizyty u kardiologa. On zleci Ci pewne jakieś badania i po odczytwaniu ich wyników postawi diagnozę. Nadciśnienie na pewno trzeba leczyć. Szmery w sercu mogą być zupełnie groźne,a le moga też siadczyć o..

Szmery sercowe a ECHO serca

.. ...miejscowym. Myślę, że Twoje objawy mogą wskazywać na jakiś ubytek w sercu, np. przegrody międzyprzedsionkowej: ASD I , ASD II ( lub międzykomorowej - VSD ). To najczęstsza wrodzona wada serca, wykrywana nierzadko u ludzi dorosłych. Ubytek się zamyka operacyjnie, albo przeskórnie. Póki co..

SZMERY W SERCU U DZIECKA

.. ...daje od razu widocznych objawów. Ale może szmery są niegroźne,czego życzę: - ) Zapraszam Panią z rodziną na stronę Fundacji Serce Dziecka www.sercedziecka.org.pl, zwłaszcza na nasze forum, gdzie można poznac rodziców dzieci z wadami serca, a także dorosłych : - ) Elu, tak jak..